július 14. péntek
P
14
SZ
15
V
16
H
17
K
18
SZ
19
CS
20
P
21
SZ
22
V
23
H
24
K
25
SZ
26
CS
27
P
28
SZ
29
V
30
Az első napon Kiss Szofi a 13. helyen végzett a szinkronúszók egyéni technikai versenyében, míg párosban Schwarz Anettel a 19. helyen zárt a technikai program selejtezőjében. TOVÁBBI EREDMÉNYEK ITT!
A második napon az öt döntőből kettőt az oroszok nyertek meg, így ők állnak az éremtábla első helyén.TOVÁBBI EREDMÉNYEK ITT!
A harmadik napon női pólósaink nagy győzelmet arattak, Olasz Anna nyolcadik lett 10 km-en TOVÁBBI EREDMÉNYEK ITT!
A vb első hétfőjén férfi pólósaink tíz góllal voltak jobbak Ausztráliánál, Kiss Szofi viszont nem jutott döntőbe.
Az ötödik napon női vízilabdázóink kiütötték Franciaországot, Rasovszky Kristóf pedig ötödik lett 10 km-en. TOVÁBBI EREDMÉNYEK ITT!
A hatodik napon a férfi vízilabda-válogatott döntetlent játszott Olaszországgal, míg Juhász Janka és Novoszáth Melinda egymás mögött ért célba női 5 km-en. TOVÁBBI EREDMÉNYEK ITT!
A hetedik napon női vízilabda-válogatottunk legyőzte Hollandiát, ezzel csoportelső lett; a nyílt vízi csapatversenyben a magyar egység hetedikként zárt. TOVÁBBI EREDMÉNYEK ITT!
A nyolcadik napon férfi vízilabda-válogatottunk legyőzte Franciaországot, csoportelső lett. A nyíltvízi úszás utolsó versenynapján Olasz Anna 5., Gyurta Gergely 6. lett 25 kilométeren. TOVÁBBI EREDMÉNYEK ITT!
A kilencedik napon eldőlt, hogy a női vízilabda-válogatottunk ellenfele Kanada lesz a negyeddöntőben. Műúszásban és műugrásban is született egy-egy kínai aranyérem, a brit Tom Daley pedig nyolc év után nyerte meg ismét a férfiak 10 méteres toronyugrását. TOVÁBBI EREDMÉNYEK ITT!
A klasszikus úszóprogram első napján megszületett a vb első magyar érme. TOVÁBBI EREDMÉNYEK ITT!
Megvan az első magyar arany, kikaptak női pólósaink. TOVÁBBI EREDMÉNYEK ITT!
A férfi vízilabda-válogatottunk kilencgólos sikert aratott Oroszország ellen, így bejutott az elődöntőbe. Kapás Boglárka 1500 gyorson a 4., Kozma Dominik 200 gyorson a 6. helyen zárt. TOVÁBBI EREDMÉNYEK ITT!
200 méter pillangón Cseh László a 2., Kenderesi Tamás a 4. helyen zárt. 200 méter gyorson Hosszú Katinka a 7. lett. A női vízilabda-válogatottunk nagy csatában legyőzte a görögöket, így az olaszok ellen az ötödik helyért játszhat. TOVÁBBI EREDMÉNYEK ITT!
Férfi vízilabda-válogatottunk Görögország legyőzése után készülhet a horvátok elleni döntőre. 200 méter pillangón Hosszú Katinka bronzérmet szerzett, Szilágyi Liliána pedig a hetedik helyen zárt. A női 4x200-as gyorsváltónk hatodikként ért célba. TOVÁBBI EREDMÉNYEK ITT!
Női vízilabda-válogatottunk az utolsó meccsén nyert az olaszok ellen, így az ötödik helyen végzett. Bernek Péter országos csúcsot úszva a 6. helyen zárt a 200 méteres hátúszás döntőjében. TOVÁBBI EREDMÉNYEK ITT!
Férfi vízilabda-válogatottunk ezüstérmet szerzett, miután a döntőben 8–6-ra kikapott Horvátországtól. 200 méter háton Hosszú Katinka a második helyen végzett. 100 méter pillangón Milák Kristóf a második, Cseh László pedig az ötödik lett. TOVÁBBI EREDMÉNYEK ITT!
A vizes világbajnokság utolsó napján 400 méteres vegyes úszásban két érmet is szereztünk: a nőknél Hosszú Katinka az első helyen zárt, a férfiaknál Verrasztó Dávid a második lett, így Magyarország 2 arany-, 5 ezüst- és 2 bronzéremmel a kilencedik helyen zárt az éremtáblázaton.TOVÁBBI EREDMÉNYEK ITT!
  • 11:00
    műugrás
    Férfi 1 m (Selejtező)
    Duna Aréna
  • 11:00
    műúszás
    Egyéni technikai program (Selejtező)
    Városliget
  • 16:00
    műugrás
    Női 1 m (Selejtező)
    Duna Aréna
  • 16:00
    műúszás
    Páros technikai program (Selejtező)
    Városliget
  • 21:00
    Nyitó ceremónia (Ünnepség)
  • 10:00
    műugrás
    Férfi 3 m szinkron (Selejtező)
    Duna Aréna
  • 10:00
    nyílt vízi úszás
    Férfi 5 km ()
    Balatonfüred
  • 11:00
    műúszás
    Egyéni technikai program (Döntő)
    Városliget
  • 13:00
    műugrás
    Vegyes 10 m szinkron torony (Döntő)
    Duna Aréna
  • 16:00
    műugrás
    Női 1 m (Döntő)
    Duna Aréna
  • 18:30
    műugrás
    Férfi 3 m szinkron (Döntő)
    Duna Aréna
  • 19:00
    műúszás
    Vegyes páros technikai program (Selejtező)
    Városliget
  • 09:30
    vízilabda
    Nők, A-csoport, 1. forduló: Olaszország–Kanada (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 10:00
    műugrás
    Női 10 m szinkron torony (Selejtező)
    Duna Aréna
  • 10:00
    nyílt vízi úszás
    Női 10 km ()
    Balatonfüred
  • 10:50
    vízilabda
    Nők, A-csoport, 1. forduló: Brazília–Kína (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 11:00
    műúszás
    Páros technikai program (Döntő)
    Városliget
  • 12:10
    vízilabda
    Nők, B-csoport, 1. forduló: Új-Zéland–Spanyolország (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 13:30
    vízilabda
    Nők, B-csoport, 1. forduló: Dél-Afrika–Egyesült Államok (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 15:45
    műugrás
    Férfi 1 m (Döntő)
    Duna Aréna
  • 17:30
    vízilabda
    Nők, C-csoport, 1. forduló: Hollandia–Franciaország (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 18:30
    műugrás
    Női 10 m szinkron torony (Döntő)
    Duna Aréna
  • 18:50
    vízilabda
    Nők, D-csoport, 1. forduló: Ausztrália–Kazahsztán (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 19:00
    műúszás
    Csapat technikai program (Selejtező)
    Városliget
  • 20:10
    vízilabda
    Nők, C-csoport, 1. forduló: Japán–Magyarország (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 21:30
    vízilabda
    Nők, D-csoport, 1. forduló: Oroszország–Görögország (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 09:30
    vízilabda
    Férfiak, A-csoport, 1. forduló: Brazília–Kazahsztán (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 10:00
    műugrás
    Női 3 m szinkron (Selejtező)
    Duna Aréna
  • 10:50
    vízilabda
    Férfiak, A-csoport, 1. forduló: Montenegró–Kanada (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 11:30
    műúszás
    Vegyes páros technikai program (Döntő)
    Városliget
  • 12:10
    vízilabda
    Férfiak, B-csoport, 1. forduló: Franciaország–Olaszország (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 13:00
    műugrás
    Férfi 10 m szinkron torony (Selejtező)
    Duna Aréna
  • 13:30
    vízilabda
    Férfiak, C-csoport, 1. forduló: Spanyolország–Görögország (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 16:00
    műugrás
    Női 3 m szinkron (Döntő)
    Duna Aréna
  • 17:30
    vízilabda
    Férfiak, C-csoport, 1. forduló: Szerbia–Dél-Afrika (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 18:30
    műugrás
    Férfi 10 m szinkron torony (Döntő)
    Duna Aréna
  • 18:50
    vízilabda
    Férfiak, D-csoport, 1. forduló: Egyesült Államok–Horvátország (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 19:00
    műúszás
    Egyéni szabadprogram (Selejtező)
    Városliget
  • 20:10
    vízilabda
    Férfiak, B-csoport, 1. forduló: Ausztrália–Magyarország (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 21:30
    vízilabda
    Férfiak, D-csoport, 1. forduló: Japán–Oroszország (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 09:30
    vízilabda
    Nők, B-csoport, 2. forduló: Egyesült Államok–Spanyolország (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 10:00
    műugrás
    Női 10 m torony (Selejtező)
    Duna Aréna
  • 10:00
    nyílt vízi úszás
    Férfi 10 km ()
    Balatonfüred
  • 10:50
    vízilabda
    Nők, B-csoport, 2. forduló: Új-Zéland–Dél-Afrika (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 11:00
    műúszás
    Csapat technikai program (Döntő)
    Városliget
  • 12:10
    vízilabda
    Nők, C-csoport, 2. forduló: Japán–Hollandia (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 13:30
    vízilabda
    Nők, D-csoport, 2. forduló: Görögország–Kazahsztán (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 15:30
    műugrás
    Női 10 m torony (Középdöntő)
    Duna Aréna
  • 17:30
    vízilabda
    Nők, D-csoport, 2. forduló: Ausztrália–Oroszország (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 18:30
    műugrás
    Vegyes csapatverseny (3 m és 10 m) (Döntő)
    Duna Aréna
  • 18:50
    vízilabda
    Nők, A-csoport, 2. forduló: Kína–Kanada (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 19:00
    műúszás
    Páros szabadprogram (Selejtező)
    Városliget
  • 20:10
    vízilabda
    Nők, C-csoport, 2. forduló: Franciaország–Magyarország (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 21:30
    vízilabda
    Nők, A-csoport, 2. forduló: Olaszország–Brazília (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 09:30
    vízilabda
    Férfiak, B-csoport, 2. forduló: Franciaország–Ausztrália (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 10:00
    műugrás
    Férfi 3 m (Selejtező)
    Duna Aréna
  • 10:00
    nyílt vízi úszás
    Női 5 km ()
    Balatonfüred
  • 10:50
    vízilabda
    Férfiak, C-csoport, 2. forduló: Dél-Afrika–Görögország (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 11:00
    műúszás
    Egyéni szabadprogram (Döntő)
    Városliget
  • 12:10
    vízilabda
    Férfiak, C-csoport, 2. forduló: Spanyolország–Szerbia (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 13:30
    vízilabda
    Férfiak, D-csoport, 2. forduló: Oroszország–Horvátország (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 15:30
    műugrás
    Férfi 3 m (Középdöntő)
    Duna Aréna
  • 17:30
    vízilabda
    Férfiak, D-csoport, 2. forduló: Egyesült Államok–Japán (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 18:30
    műugrás
    Női 10 m torony (Döntő)
    Duna Aréna
  • 18:50
    vízilabda
    Férfiak, A-csoport, 2. forduló: Kanada–Kazahsztán (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 19:00
    műúszás
    Csapat szabadprogram (Selejtező)
    Városliget
  • 20:10
    vízilabda
    Férfiak, B-csoport, 2. forduló: Magyarország–Olaszország (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
    Férfi vizilabda-válogatott
  • 21:30
    vízilabda
    Férfiak, A-csoport, 2. forduló: Brazília–Montenegró (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 09:30
    vízilabda
    Nők, C-csoport, 3. forduló: Japán–Franciaország (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 10:00
    műugrás
    Női 3 m (Selejtező)
    Duna Aréna
  • 10:00
    nyílt vízi úszás
    5 km csapatverseny ()
    Balatonfüred
  • 10:50
    vízilabda
    Nők, D-csoport, 3. forduló: Ausztrália–Görögország (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 11:00
    műúszás
    Páros szabadprogram (Döntő)
    Városliget
  • 12:10
    vízilabda
    Nők, D-csoport, 3. forduló: Oroszország–Kazahsztán (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 13:30
    vízilabda
    Nők, A-csoport, 3. forduló: Olaszország–Kína (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 15:30
    műugrás
    Női 3 m (Középdöntő)
    Duna Aréna
  • 17:30
    vízilabda
    Nők, A-csoport, 3. forduló: Brazília–Kanada (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 18:30
    műugrás
    Férfi 3 m (Döntő)
    Duna Aréna
  • 18:50
    vízilabda
    Nők, B-csoport, 3. forduló: Új-Zéland–Egyesült Államok (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 19:00
    műúszás
    Csapat kombináció (Selejtező)
    Városliget
  • 20:10
    vízilabda
    Nők, C-csoport, 3. forduló: Hollandia–Magyarország (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 21:30
    vízilabda
    Nők, B-csoport, 3. forduló: Dél-Afrika–Spanyolország (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 08:30
    nyílt vízi úszás
    Női 25 km ()
    Balatonfüred
  • 08:30
    nyílt vízi úszás
    Férfi 25 km ()
    Balatonfüred
  • 09:30
    vízilabda
    Férfiak, C-csoport, 3. forduló: Spanyolország–Dél-Afrika (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 10:00
    műugrás
    Férfi 10 m torony (Selejtező)
    Duna Aréna
  • 10:50
    vízilabda
    Férfiak, C-csoport, 3. forduló: Szerbia–Görögország (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 11:00
    műúszás
    Csapat szabadprogram (Döntő)
    Városliget
  • 12:10
    vízilabda
    Férfiak, D-csoport, 3. forduló: Egyesült Államok–Oroszország (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 13:30
    vízilabda
    Férfiak, D-csoport, 3. forduló: Japán–Horvátország (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 15:30
    műugrás
    Férfi 10 m torony (Középdöntő)
    Duna Aréna
  • 17:30
    vízilabda
    Férfiak, A-csoport, 3. forduló: Brazília–Kanada (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 18:30
    műugrás
    Női 3 m (Döntő)
    Duna Aréna
  • 18:50
    vízilabda
    Férfiak, A-csoport, 3. forduló: Montenegró–Kazahsztán (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 19:00
    műúszás
    Vegyes páros szabadprogram (Selejtező)
    Városliget
  • 20:10
    vízilabda
    Férfiak, B-csoport, 3. forduló: Franciaország–Magyarország (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 21:30
    vízilabda
    Férfiak, B-csoport, 3. forduló: Ausztrália–Olaszország (Csoportmérkőzés)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 10:30
    vízilabda
    Nők (25): Brazília–Dél-Afrika (13–16. helyért)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 11:00
    műúszás
    Csapat kombináció (Döntő)
    Városliget
  • 12:00
    vízilabda
    Nők (26): Japán–Kazahsztán (13–16. helyért)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 13:00
    műugrás
    Vegyes 3 m szinkron (Döntő)
    Duna Aréna
  • 17:00
    műugrás
    Férfi 10 m torony (Döntő)
    Duna Aréna
  • 17:30
    vízilabda
    Nők (27): Kanada–Új-Zéland (Negyeddöntőbe jutásért)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 19:00
    műúszás
    Vegyes páros szabadprogram (Döntő)
    Városliget
  • 19:00
    vízilabda
    Nők (28.): Kína–Spanyolország (Negyeddöntőbe jutásért)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 20:30
    vízilabda
    Nők (29): Hollandia–Oroszország (Negyeddöntőbe jutásért)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 22:00
    vízilabda
    Nők (30): Franciaország–Ausztrália (Negyeddöntőbe jutásért)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 09:30
    úszás
    Női 200 m vegyes (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Jakabos Zsuzsanna, Hosszú Katinka
  • 09:30
    úszás
    Férfi 4x100 m gyorsváltó (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Magyarország
  • 09:30
    úszás
    Női 4x100 m gyorsváltó (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Magyarország
  • 09:30
    úszás
    Férfi 100 m mell (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Gyurta Dániel
  • 09:30
    úszás
    Női 400 m gyors (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Kapás Boglárka, Késely Ajna
  • 09:30
    úszás
    Férfi 50 m pillangó (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Cseh László
  • 09:30
    úszás
    Férfi 400 m gyors (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Kalmár Ákos
  • 09:30
    úszás
    Női 100 m pillangó (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Szilágyi Liliána
  • 10:30
    vízilabda
    Férfiak (25.): Kanada–Franciaország (13–16. helyért)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 12:00
    vízilabda
    Férfiak (26.): Dél-Afrika–Egyesült Államok (13–16. helyért)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 13:30
    vízilabda
    Férfiak (27.): Brazília–Ausztrália (Negyeddöntőbe jutásért)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 15:00
    vízilabda
    Férfiak (28.): Kazahsztán–Olaszország (Negyeddöntőbe jutásért)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 17:32
    úszás
    Férfi 400 m gyors (Döntő)
    Duna Aréna
  • 17:42
    úszás
    Női 100 m pillangó (Elődöntők)
    Duna Aréna
    Szilágyi Liliána
  • 17:53
    úszás
    Férfi 50 m pillangó (Elődöntők)
    Duna Aréna
    Cseh László
  • 18:10
    úszás
    Női 200 m vegyes (Elődöntők)
    Duna Aréna
    Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna
  • 18:23
    úszás
    Férfi 100 m mell (Elődöntők)
    Duna Aréna
  • 18:34
    úszás
    Női 400 m gyors (Döntő)
    Duna Aréna
    Kapás Boglárka, Késely Ajna
  • 18:45
    úszás
    Női 4x100 m gyorsváltó (Döntő)
    Duna Aréna
  • 18:56
    úszás
    Férfi 4x100 m gyorsváltó (Döntő)
    Duna Aréna
    Magyarország
  • 20:30
    vízilabda
    Férfiak (29.): Görögország–Japán (Negyeddöntőbe jutásért)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 22:00
    vízilabda
    Férfiak (30.): Spanyolország–Oroszország (Negyeddöntőbe jutásért)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 09:30
    úszás
    Női 100 m hát (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Hosszú Katinka
  • 09:30
    úszás
    Férfi 100 m hát (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Balog Gábor
  • 09:30
    úszás
    Női 100 m mell (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Sztankovics Anna
  • 09:30
    úszás
    Férfi 200 m gyors (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Bernek Péter, Kozma Dominik
  • 09:30
    úszás
    Női 1500 m gyors (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Kapás Boglárka, Késely Ajna
  • 09:30
    vízilabda
    Nők (31.): Dél-Afrika–Kazahsztán (15. helyért)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 10:50
    vízilabda
    Nők (32.): Brazília–Japán (13. helyért)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 12:10
    vízilabda
    Nők (33.): Új-Zéland–Hollandia (9–12. helyért)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 13:30
    vízilabda
    Nők (34.): Kína–Franciaország (9–12. helyért)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 14:50
    vízilabda
    Nők (35.): Olaszország–Oroszország (Negyeddöntő)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 16:10
    vízilabda
    Nők (36.): Egyesült Államok–Ausztrália (Negyeddöntő)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 17:32
    úszás
    Férfi 100 m mell (Döntő)
    Duna Aréna
  • 17:40
    úszás
    Női 100 m pillangó (Döntő)
    Duna Aréna
  • 17:48
    úszás
    Férfi 100 m hát (Elődöntők)
    Duna Aréna
  • 17:58
    úszás
    Női 100 m mell (Elődöntők)
    Duna Aréna
  • 18:17
    úszás
    Férfi 50 m pillangó (Döntő)
    Duna Aréna
  • 18:24
    úszás
    Női 100 m hát (Elődöntők)
    Duna Aréna
  • 18:42
    úszás
    Férfi 200 m gyors (Elődöntők)
    Duna Aréna
    Kozma Dominik
  • 18:54
    úszás
    Női 200 m vegyes (Döntő)
    Duna Aréna
    Hosszú Katinka
  • 20:30
    vízilabda
    Nők (37.): MAGYARORSZÁG–Kanada (Negyeddöntő)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 22:00
    vízilabda
    Nők (38.): Görögország–Spanyolország (Negyeddöntő)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 09:30
    úszás
    Férfi 50 m mell (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Financsek Gábor
  • 09:30
    úszás
    Női 200 m gyors (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Hosszú Katinka, Verrasztó Evelyn
  • 09:30
    úszás
    Férfi 200 m pillangó (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Cseh László, Kenderesi Tamás
  • 09:30
    úszás
    Férfi 800 m gyors (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Gyurta Gergely
  • 09:30
    vízilabda
    Férfiak (31.): Kanada–Dél-Afrika (15. helyért)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 10:50
    vízilabda
    Férfiak (32.): Franciaország–Egyesült Államok (13. helyért)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 12:10
    vízilabda
    Férfiak (33.): Brazília–Japán (9–12. helyért)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 13:30
    vízilabda
    Férfiak (34.): Kazahsztán–Spanyolország (9–12. helyért)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 14:50
    vízilabda
    Férfiak (35.): Montenegró–Görögország (Negyeddöntő)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 16:10
    vízilabda
    Férfiak (37.): Szerbia–Ausztrália (Negyeddöntő)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 17:32
    úszás
    Férfi 200 m gyors (Döntő)
    Duna Aréna
    Kozma Dominik
  • 17:40
    úszás
    Női 1500 m gyors (Döntő)
    Duna Aréna
    Kapás Boglárka, Késely Ajna
  • 18:11
    úszás
    Férfi 50 m mell (Elődöntők)
    Duna Aréna
  • 18:21
    úszás
    Női 100 m hát (Döntő)
    Duna Aréna
  • 18:36
    úszás
    Férfi 100 m hát (Döntő)
    Duna Aréna
  • 18:44
    úszás
    Női 200 m gyors (Elődöntők)
    Duna Aréna
    Hosszú Katinka
  • 19:04
    úszás
    Férfi 200 m pillangó (Elődöntők)
    Duna Aréna
    Cseh László, Kenderesi Tamás
  • 19:17
    úszás
    Női 100 m mell (Döntő)
    Duna Aréna
  • 20:30
    vízilabda
    Férfiak (36.): MAGYARORSZÁG–Oroszország (Negyeddöntő)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 22:00
    vízilabda
    Férfiak (38.): Horvátország–Olaszország (Negyeddöntő)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 09:30
    úszás
    Női 50 m hát (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Joó Sára
  • 09:30
    úszás
    Férfi 100 m gyors (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Bohus Richárd, Kozma Dominik
  • 09:30
    úszás
    Női 200 m pillangó (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Hosszú Katinka, Szilágyi Liliána
  • 09:30
    úszás
    Férfi 200 m vegyes (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Sós Dániel
  • 09:30
    úszás
    Vegyes csapatok 4x100-as vegyes váltója (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Magyarország
  • 10:30
    vízilabda
    Nők (39.): Új-Zéland–Franciaország (11. helyért)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 12:00
    vízilabda
    Nők (40.): Hollandia–Kína (9. helyért)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 13:30
    vízilabda
    Nők (41.): Olaszország–Ausztrália (5–8. helyért)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 15:00
    vízilabda
    Nők (42.): MAGYARORSZÁG–Görögország (5–8. helyért)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 17:32
    úszás
    Női 200 m gyors (Döntő)
    Duna Aréna
    Hosszú Katinka
  • 17:41
    úszás
    Férfi 100 m gyors (Elődöntők)
    Duna Aréna
  • 17:51
    úszás
    Női 50 m hát (Elődöntők)
    Duna Aréna
  • 18:01
    úszás
    Férfi 200 m pillangó (Döntő)
    Duna Aréna
    Cseh László, Kenderesi Tamás
  • 18:17
    úszás
    Férfi 50 m mell (Döntő)
    Duna Aréna
  • 18:25
    úszás
    Női 200 m pillangó (Elődöntők)
    Duna Aréna
    Hosszú Katinka, Szilágyi Liliána
  • 18:45
    úszás
    Férfi 200 m vegyes (Elődöntők)
    Duna Aréna
  • 19:05
    úszás
    Férfi 800 m gyors (Döntő)
    Duna Aréna
  • 19:19
    úszás
    Vegyes csapatok 4x100-as vegyes váltója (Döntő)
    Duna Aréna
  • 20:30
    vízilabda
    Nők (43.): Oroszország–Egyesült Államok (Elődöntő)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 22:00
    vízilabda
    Nők (44.): Kanada–Spanyolország (Elődöntő)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 09:30
    úszás
    Női 100 m gyors (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Gyurinovics Fanni, Verrasztó Evelyn
  • 09:30
    úszás
    Férfi 200 m hát (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Bernek Péter, Telegdy Ádám
  • 09:30
    úszás
    Női 200 m mell (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Sebestyén Dalma
  • 09:30
    úszás
    Férfi 200 m mell (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Gyurta Dániel
  • 09:30
    úszás
    Női 4x200 m gyorsváltó (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Magyarország
  • 10:30
    vízilabda
    Férfiak (39.): Brazília–Kazahsztán (11. helyért)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 12:00
    vízilabda
    Férfiak (40.): Japán–Spanyolország (9. helyért)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 13:30
    vízilabda
    Férfiak (41.): Montenegró–Oroszország (5–8. helyért)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 15:00
    vízilabda
    Férfiak (42.): Ausztrália–Olaszország (5–8. helyért)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 17:32
    úszás
    Férfi 200 m vegyes (Döntő)
    Duna Aréna
  • 17:41
    úszás
    Női 100 m gyors (elődöntő)
    Duna Aréna
  • 17:51
    úszás
    Férfi 100 m gyors (Döntő)
    Duna Aréna
  • 18:06
    úszás
    Női 50 m hát (Döntő)
    Duna Aréna
  • 18:14
    úszás
    Férfi 200 m mell (Elődöntők)
    Duna Aréna
  • 18:34
    úszás
    Női 200 m pillangó (Döntő)
    Duna Aréna
    Hosszú Katinka, Szilágyi Liliána
  • 18:50
    úszás
    Női 200 m mell (Elődöntők)
    Duna Aréna
  • 19:04
    úszás
    Férfi 200 m hát (Elődöntők)
    Duna Aréna
    Bernek Péter, Telegdy Ádám
  • 19:16
    úszás
    Női 4x200 m gyorsváltó (Döntő)
    Duna Aréna
    Magyarország
  • 20:30
    vízilabda
    Férfiak (43.): Görögország–Magyarország (Elődöntő)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 22:00
    vízilabda
    Férfiak (44.): Szerbia–Horvátország (Elődöntő)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 09:30
    úszás
    Férfi 50 m gyors (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Lobanovszkij Maxim, Takács Krisztián
  • 09:30
    úszás
    Női 50 m pillangó (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Molnár Flóra
  • 09:30
    úszás
    Férfi 100 m pillangó (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Cseh László, Milák Kristóf
  • 09:30
    úszás
    Női 200 m hát (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Burián Kata, Hosszú Katinka
  • 09:30
    úszás
    Férfi 4x200 m gyorsváltó (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Magyarország
  • 09:30
    úszás
    Női 800 m gyors (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Kapás Boglárka, Késely Ajna
  • 12:00
    vízilabda
    Nők (45.): Ausztrália–Görögország (7. helyért)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 12:30
    óriás-toronyugrás
    Női 20 m (Elődöntő)
    Batthyány tér / Duna-part
  • 13:30
    vízilabda
    Nők (46.): Olaszország–Magyarország (5. helyért)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 14:00
    óriás-toronyugrás
    Férfi 27 m (Elődöntő)
    Batthyány tér / Duna-part
  • 15:00
    vízilabda
    Nők (47.): Oroszország–Kanada (3. helyért)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 17:32
    úszás
    Női 100 m gyors (Döntő)
    Duna Aréna
  • 17:40
    úszás
    Férfi 200 m hát (Döntő)
    Duna Aréna
    Bernek Péter
  • 17:49
    úszás
    Női 200 m hát (Elődöntők)
    Duna Aréna
    Burián Kata, Hosszú Katinka
  • 18:09
    úszás
    Férfi 50 m gyors (Elődöntők)
    Duna Aréna
    Takács Krisztián
  • 18:25
    úszás
    Női 200 m mell (Döntő)
    Duna Aréna
  • 18:35
    úszás
    Férfi 100 m pillangó (Elődöntők)
    Duna Aréna
    Cseh László, Milák Kristóf
  • 18:45
    úszás
    Női 50 m pillangó (Elődöntők)
    Duna Aréna
  • 18:55
    úszás
    Férfi 200 m mell (Döntő)
    Duna Aréna
  • 19:11
    úszás
    Férfi 4x200 m gyorsváltó (Döntő)
    Duna Aréna
  • 20:30
    vízilabda
    Nők (48.): Egyesült Államok–Spanyolország (Döntő)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 09:30
    úszás
    Vegyes csapatok 4x100 m gyorsváltó (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Magyarország
  • 09:30
    úszás
    Női 50 m gyors (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Molnár Flóra
  • 09:30
    úszás
    Férfi 50 m hát (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Balog Gábor, Bohus Richárd
  • 09:30
    úszás
    Női 50 m mell (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Sztankovics Anna
  • 09:30
    úszás
    Férfi 1500 m gyors (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Kalmár Ákos, Rasovszky Kristóf
  • 12:00
    vízilabda
    Férfiak (45.): Oroszország–Ausztrália (7. helyért)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 12:15
    óriás-toronyugrás
    Női 20 m (Döntő)
    Batthyány tér / Duna-part
  • 13:30
    vízilabda
    Férfiak (46.): Montenegró–Olaszország (5. helyért)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 15:00
    vízilabda
    Férfiak (47.): Görögország–Szerbia (3. helyért)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 17:32
    úszás
    Női 50 m pillangó (Döntő)
    Duna Aréna
  • 17:39
    úszás
    Férfi 50 m gyors (Döntő)
    Duna Aréna
  • 17:47
    úszás
    Női 200 m hát (Döntő)
    Duna Aréna
    Hosszú Katinka
  • 17:58
    úszás
    Női 50 m mell (Elődöntők)
    Duna Aréna
  • 18:13
    úszás
    Férfi 100 m pillangó (Döntő)
    Duna Aréna
    Cseh László, Milák Kristóf
  • 18:28
    úszás
    Női 50 m gyors (Elődöntők)
    Duna Aréna
  • 18:45
    úszás
    Férfi 50 m hát (Elődöntők)
    Duna Aréna
    Bohus Richárd
  • 18:55
    úszás
    Női 800 m gyors (Döntő)
    Duna Aréna
    Kapás Boglárka
  • 19:17
    úszás
    Vegyes csapatok 4x100 m gyorsváltó (Döntő)
    Duna Aréna
    Magyarország
  • 20:30
    vízilabda
    Férfiak (48.): Magyarország–Horvátország (Döntő)
    Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  • 09:30
    úszás
    Férfi 400 m vegyes (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Gyurta Gergely, Verrasztó Dávid
  • 09:30
    úszás
    Női 400 m vegyes (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Jakabos Zsuzsanna, Hosszú Katinka
  • 09:30
    úszás
    Férfi 4x100 m vegyes váltó (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Magyarország
  • 09:30
    úszás
    Női 4x100 m vegyes váltó (Előfutamok)
    Duna Aréna
    Magyarország
  • 12:00
    óriás-toronyugrás
    Férfi 27 m (Döntő)
    Batthyány tér / Duna-part
  • 17:32
    úszás
    Női 50 m mell (Döntő)
    Duna Aréna
  • 17:39
    úszás
    Férfi 400 m vegyes (Döntő)
    Duna Aréna
    Verrasztó Dávid
  • 17:50
    úszás
    Női 50 m gyors (Döntő)
    Duna Aréna
  • 18:05
    úszás
    Férfi 50 m hát (Döntő)
    Duna Aréna
  • 18:20
    úszás
    Női 400 m vegyes (Döntő)
    Duna Aréna
    Hosszú Katinka
  • 18:38
    úszás
    Férfi 1500 m gyors (Döntő)
    Duna Aréna
  • 19:07
    úszás
    Női 4x100 m vegyes váltó (Döntő)
    Duna Aréna
  • 19:25
    úszás
    Férfi 4x100 m vegyes váltó (Döntő)
    Duna Aréna
    Magyarország
  • 22:00
    Záró ceremónia (Ünnepség)