A három nap során délelőtt és délután ugyanaz a versenyprogram. A délelőtti előfutamok 9.30-kor kezdődnek, míg a délutáni programban a döntőkre kerül sor, a számok a délelőtti sorrendben ismétlődve követik egymást „félidőben”, s az utolsó döntő után eredményhirdetéssel, díjátadóval.

1. NAP – OKTÓBER 4. (10 futam)

400 m női gyors (3. Késely Ajna)
400 m férfi gyors (2. Milák Kristóf, 5. Holló Balázs, 8. Verrasztó Dávid)
50 m női hát (7. Burián Kata)
200 m férfi hát (2. Telegdy Ádám, 5. Balog Gábor, 6. Kovács Benedek, 7. Bernek Péter)
200 m női pillangó (1. Hosszú Katinka, 2. Jakabos Zsuzsanna, 4. Kapás Boglárka, 6. Berecz Blanka, 7. Verrasztó Evelyn)
100 m férfi pillangó (1. Milák Kristóf, 2. Szabó Szebasztián)
200 m női mell
(2. Békési Eszter, 6. Sebestyén Dalma)
100 m férfi mell (2. Szilágyi Csaba)
50 m női gyors
50 m férfi gyors (2. Lobanovszkij Maxim, 5. Szabó Szebasztián)

2. NAP – OKTÓBER 5. (12 futam)

400 m női vegyes (1. Hosszú Katinka, 2. Jakabos Zsuzsanna, 4. Kapás Boglárka)
1500 m férfi gyors (3. Gyurta Gergely, 6. Kalmár Ákos)
50 m férfi hát (2. Szentes Bence, 5. Balog Gábor, 7. Bohus Richárd)
200 m női gyors (2. Jakabos Zsuzsanna, 8. Gyurinovics Fanni)
200 m férfi vegyes (6. Holló Balázs, 7. Telegdy Ádám, 8. Kós Hubert)
100 m női hát (3. Hosszú Katinka, 4. Burián Kata)
50 m férfi mell (2. Szilágyi Csaba)
50 m női pillangó
100 m férfi gyors (4. Szabó Szebasztián, 5. Németh Nándor, 7. Milák Kristóf)
100 m női mell (8. Békési Eszter)
200 m férfi pillangó (1. Biczó Bence, 4. Verrasztó Dávid, 5.Márton Richárd, 7. Tekauer Márk)
4x100 m mix gyorsváltó (1. Magyarország, 5. DMTK, 7. GYUSE)

3.NAP – OKTÓBER 6. (12 futam)

Kapunyitás: délelőtt 9.00 órától, délután 17.00 órától 

1. futam: 400 m férfi vegyes (Gyurta Gergely, Holló Balázs, Verrasztó Dávid)
2. futam: 800 m női gyors (Jakabos Zsuzsanna, Késely Ajna)
3. futam: 100 m női pillangó (Berecz Blanka, Fábián Fanni, Jakabos Zsuzsanna, Kapás Boglárka, Verrasztó Evelyn)
4. futam: 50 m férfi pillangó (Biczó Bence, Lobanovszkij Maxim, Németh Nándor, Pap Bálint, Szabó Szebasztián, Török Dominik Márk, Ulrich Botond, Zombori Gábor)
5. futam: 200 m női hát (Burián Kata, Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Szabó Feltóthy Eszter)
6. futam: 100 m férfi hát (Balog Gábor, Milák Kristóf, Németh Nándor, Telegdy Ádám, Török Dominik Márk, Ulrich Botond)
7. futam: 50 m női mell (Békési Eszter, Fábián Fanni, Sztankovics Anna)
Eredményhirdetés 1-6. futam
8. futam: 200 m férfi mell (Horváth Dávid, Török Dominik Márk, Verrasztó Dávid)
9. futam: 100 m női gyors (Fábián Fanni, Verrasztó Evelyn)
10. futam: 200 m férfi gyors (Biczó Bence, Bohus Richárd, Holló Balázs, Kalmár Ákos, Kozma Dominik, Milák Kristóf, Németh Nándor, Pap Bálint, Török Dominik Márk, Ulrich Botond, Verrasztó Dávid)
11. futam: 200 m női vegyes (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Verrasztó Evelyn)
12. futam: 4x100 m mix vegyes váltó
Eredményhirdetés 7-12. futam