Úszás: Hosszú és Késely győzelemmel kezdett Pekingben

Az 1.2 millió dollár összdíjazású eseményre a FINA hívja meg a sportág legjobbjait.

Sportkonferencia: Mark Spitz és Mocsai Lajos közösen tartott előadást

Az úszólegenda, a Testnevelési Egyetem rektora és Sós Csaba a sikerek összetevőit vizsgálták.

Úszás: Hosszú Katinka korábbi edzője otthagyja az egyetemet

Év Sportolója Gála: Remélem, nem ez volt az utolsó alkalom – Milák

Nagy dolog, hogy ilyen fiatalon kiérdemeltem ezt a díjat.

Mark Spitz: Hosszú Katinka igazán nagyszerű, de a magyar úszók mindig is azok voltak

Már Budapesten van a csütörtök esti M4 Sport – Az Év Sportolója 2019 Gála díszvendége, Mark Spitz.

Úszás: Hosszú nyert 200 pillangón a Bajnokok Sorozatában

Hosszú 53 századdal úszott jobbat, mint Szilágyi Liliána, s 1.78 másodperccel volt gyorsabb Kapás Boglárkánál.

Úszás: Hosszú Katinka edzői csapata magyar szakemberrel bővül

Egy ideje már együtt dolgoznak, az együttműködés most hivatalos formát is kap.

Úszás: Kenderesi és Késely is győzött a Bajnokok Sorozatában

Hosszú Katinka és Kapás Boglárka egy-egy második hellyel kezdett Kínában.

Úszás: Hosszú és Rasovszky is 2019 legjobbja a LEN-nél

Milák a 2. legjobb medencés úszó lett • Vámos a 4. legjobb férfi-, Keszthelyi a 2. női pólós.

Úszó Eb: Szabó Tünde, Fürjes Balázs és Karácsony Gergely a döntéshozó testületben

A budapesti kontinensviadalra május 11. és 24. között kerül sor.

Kép: Hosszú Katinka is szorít a lángokban álló Ausztráliának

Háromszoros olimpiai bajnokunk is kifejezte a bozóttüzek miatti aggodalmát.

Úszás: Bujdosó Zsombor is elhagyta Shane Tusupot

A 15 éves úszó öt hónap után távozik, visszatér korábbi edzőjéhez, Lőrinczi Györgyhöz.

Úszás: Miláké 2019 legnagyobb úszása a szaklap szerint

A swimswam.com Milák Kristóf óriási világrekordját választotta az elmúlt év úszásának.

Úszás: Hosszú Katinka előkelő helyen a szaklap listáján

Gyurta Dániel a huszadik azon a listán, amelyen a swimswam.com gyűjtötte össze a 2010-es évek legjobbjait.

Csupasport: Mányoki 2020-ban sosem látott bravúrt mutatna be

Olyan édesvízi sorozatra készül, amelyet még soha senki nem teljesített egyben.

Kétarcú klasszis, aki sportosan és elegánsan is ellenállhatatlan

Milák Kristóf próbál mindig mindenhez jó arcot vágni, igyekszik mindenkinek megfelelni.

Úszás, ISL: az Energy Standard nyerte meg az első kiírást

A Las Vegas-i döntőben két világcsúcs is született, Kapásék a második helyen végeztek.

Őzike, forró kakaóval – bátran váltott, tökéletes harmónia a jutalma

Kapás Boglárka nem értette, miért vannak a sikerétől mások annyira oda.

Úszás: az ob után megműtötték Bernek Pétert

Az utóbbi időszakot végigversenyezte, indult a rövid pályás Eb-n és a kaposvári ob-n is.

Úszás: Dressel rövid pályás világcsúcsot úszott 50 gyorson

Szeto Daija 400 méter vegyesen szintén világrekordot döntött az ISL Las Vegas-i döntőjében.

Úszás: Bohus olimpiai A-szintet úszott 100 m háton

A 26 éves versenyző London és Rio de Janeiro után a harmadik olimpiáján lehet ott.

Úszás: a leukémiával kezelt Ikee Rikako elhagyta a kórházat

„Kemény és hosszú napok voltak, de most visszatérhetek az életembe.”

Úszás: négy új taggal bővült a magyar hírességek csarnoka

A jövő évi Európa-bajnokság előtt 150 nappal rendezett ünnepélyen a LEN elnöke is ott volt.

Rp. úszó ob: Bohus két csúcsot döntött; Hosszú ezüstjei

Cseh László a márciusi ob-n dönti el, van-e „értelme Tokióban küszködni”.

Rp. úszó ob: Hosszú Katinka hármasával nyeri az aranyakat

Háromszoros olimpiai bajnokunk 200 méter mellen megdöntötte az országos csúcsot.

Rp. úszó ob: Hosszú legyőzte Késelyt 400 gyorson

A háromszoros olimpiai bajnok hat számban indult, hat aranyérmet szerzett eddig Kaposváron.

Hosszú Katinka: Mára azt is tudom, ki vagyok és mit képviselek

Olimpiai bajnokunk úgy érzi, képes lesz önmaga edzőjeként is megugrani a szintet Tokióban.

Rp. úszó ob: Hosszú három számban nyert a nyitónapon

Milák Kristóf nagy fölénnyel diadalmaskodott fő számában, a 200 méter pillangóban.

Úszás: Balatonfüred helyett Budapesten a nyílt vízi mezőny

A sorozat az ideihez képest két állomással bővül, a mezőny június elején látogat Magyarországra.

Úszás: Vannak, akiknek az olimpiai felkészülése kapcsán nem lehetek nyugodt – Sós

Bár a glasgow-i Eb-t huszonötös medencében rendezték, a verseny kapcsán levonhatók tapasztalatok – OLIMPIAI SZEMÜVEGEN KERESZTÜL.

Megingathatatlan – Kovács Erika jegyzete

NS-VÉLEMÉNY. Feláll a rajtkőre, és nyer.

Rp. úszó Eb: Késely Ajna bronz-, a férfiváltó ezüstérmes!

A magyar csapat 11 éremmel zárta a glasgow-i rövid pályás Európa-bajnokságot.

Rp. úszó Eb: Késely 400 gyorson, a férfi vegyes váltó országos csúccsal döntős

„Fejben össze kell szednem magam és bízom benne, hogy a benyúlásoknál a szerencse is velem lesz.”

Rp. úszó Eb: Szabó Szebasztián ezüstérmes 50 pillangón

A glasgow-i rövid pályás úszó Európa-bajnokságon Szabó Szebasztián 22.35-ös idővel a 2. helyen végzett 50 méter pillangón. Hosszú Katinka 200 méter vegyesen aranyérmet szerzett, ugyanitt Jakabos Zsuzsanna 4. lett.

Rp. úszó Eb: Hosszú Katinka a 200 vegyest is megnyerte

A 63. aranyát szerezte Eb-n, vb-n és olimpián összesen, Jakabos Zsuzsanna 4. lett. Szabó Szebasztián 50 pillangón zárt ezüstéremmel.

Úszás: két Európa-bajnokságot is rendezhet Kazany

Két úszó Európa-bajnokságnak is házigazdája lehet az oroszországi Kazany.

Rp. úszó Eb: Hosszú és Jakabos döntős 200 méter vegyesen

Magyar szempontból a nap záró számában, női 200 méter vegyesen hárman is érdekeltek voltak.

Rp. úszó Eb: Lobanovszkij Maxim bronzérmes 50 m gyorson

Lobanovszkij Maxim bronzérmet szerzett férfi 50 méter gyorson a glasgow-i rövid pályás úszó Európa-bajnokság pénteki napján.

Rp. úszó Eb: Hosszú 100 m vegyesen is aranyérmet szerzett

Hosszú Katinka Európa-bajnoki címet szerzett 100 méter vegyesen a glasgow-i rövid pályás úszó Európa-bajnokság pénteki napján.

Rp. úszó Eb: Hosszú Katinka duplázott; Jakabos és Lobanovszkij bronzérmes

A négy medália azt jelenti, hogy megvan a magyar úszósport történetének 1000. (és 1001.) érme nagy világversenyeken 1896 óta.

Rp. úszó Eb: Hosszú és Jakabos a két legjobb idővel döntős 200 pillangón

Kapás Boglárka nem lesz döntős 200 pillangón, Lobanovszkij Maxim elődöntős 50 gyorson.

Rp. úszó Eb: Késely ezüstje 800-on, Hosszú a legjobb idővel döntős

Bohus a 8. legjobb idő ellenére sem finalista • Holló hajszálra a dobogótól, Gyurta 7. lett.

Rp. úszó-Eb: Jakabos visszalépett; Holló és Gyurta előrébb került

A szám csütörtöki elődöntőjében csak a címvédő Hosszú Katinka képviseli a magyar színeket.

Rp. úszó Eb: két magyar döntős férfi 400 méter vegyesen

Az elődöntőbe jutott a 100 méter háton országos csúcsot úszó Bohus Richárd.

Rp. úszó Eb: Hosszú Katinka aranyérmes 400 vegyesen

Kettős magyar siker: Jakabos Zsuzsanna ugyanebben a számban a második lett.