Kiemelt híreink
Milák Kristóf betegsége a múlté, arany a cél az ifjúsági olimpián

„Nem várok tőle csúcsteljesítményt Buenos Airesben, de neki pillangón akkor is uralnia kellene a mezőnyt, ha nem volt teljes a felkészülése.”

Úszás: Eric, az angolna kontra Liu Shaolin, Berki, Torghelle

Magyar sztárokkal úszik versenyt egy különleges futamban a sydneyi olimpia „hőse”.

Ajánló: mennyire olcsó sport az úszás?

Az úszódressz, szemüveg, sapka hármas mellé azért bőven lehet vásárolni kiegészítőket.

Nyílt vízi úszás: Rasovszky 5. hellyel folytatta a világkupában

9.6 km-nél úgy tűnt, folytatja a glasgow-i Eb óta tartó páratlan győzelmi sorozatát.

Úszás: újabb Hosszú-aranyak Dohában, Verrasztó is nyert

A korábbi négy mellé további három első helyezést szerzett a háromszoros olimpiai bajnok.

Úszás: Hosszú Katinka pénteken is két vk-aranyat nyert

A háromszoros olimpiai bajnok 400 méter vegyesen és 100 méter háton nem talált legyőzőre.

Úszás: vasárnaponként bárki használhatja a Duna Aréna versenymedencéjét

„A BP2017 kiemelt célja, hogy a különleges épület különleges medencéit bárki kipróbálhassa.”

Úszás: Hosszú két arannyal és egy bronzzal kezdett Dohában

A háromszoros olimpiai bajnok 400 gyorson és 200 pillangón végzett az élen.

Úszás: Milák Kristóf meggyógyult, készülhet az ifjúsági olimpiára

A vb-2., Európa-bajnok úszó kezdődő fültőmirigy-gyulladással bajlódott.

Úszás: Hosszú Katinka 11 éremmel zárt Kazanyban

Jakabos 800 m gyorson és 200 m vegyesen is közvetlenül Hosszú mögött végzett.

Nyílt vízi úszás: Rasovszky zsinórban nyolcadik sikere

Rasovszky Kristóf gyakorlatilag verhetetlen, ha a LEN Európa-kupa sorozatáról van szó.

Úszó vk: Hosszú Katinka négy érmet szerzett szombaton

A háromszoros olimpiai bajnok megnyerte a 400 méter vegyest, Jakabos Zsuzsanna lett a második.

Úszás: Hosszú Katinka két sikerrel kezdte meg a vk-szezont

Hosszúnak 50 méter háton ezüst jutott, 50 méter gyorson pedig a hetedik helyen ért célba.

Kép: korábbi sikerei helyszínére tért vissza Hosszú Katinka

A háromszoros olimpiai bajnoknak szép emlékek jutottak eszébe.

Hosszú Katinka edzője: Semmi sem garantált – a siker sem

Petrov Árpád tisztán lát: tudja jól, hogy Hosszú Katinka felkészítése nem könnyű feladat.

Úszás: a vb-első eltiltását a negyedére csökkentették

A 23 éves úszó eltiltása így vasárnap lejárt, és ismét versenyezhet.

Ajánló: ötvenhárom évesen hosszában úszta át a Balatont

„Fontos volna, hogy a korosztályom megértse, hogy nem szabad félretenni a régi álmokat.”

Nyílt vízi úszás: Olasz Anna ezüstérmes Macedóniában

Az UltraMarathon Swim Series sorozat harmadik állomásán 25 kilométeren lett második.

Nyílt vízi úszás: Rasovszky Kristóf megállíthatatlan

Nem pihent túl sokat az idén Európa első számú nyílt vízi úszójává avanzsáló magyar versenyző.

Úszás: hat aranyat nyert a 18 éves japán az Ázsiai Játékokon

Ikee Rikako nyolc érme ugyancsak új rekord a kontinensviadalon.

Úszás: kellemetlen helyzetben a szövetség elnöke egy felvétel miatt

Wladár Sándor szexuális, offenzív kijelentést tett Szepesi Nikolettről – az úszónő reagált.

Ázsiai Játékok: megdőlt az 50 női hát világcsúcsa

A több mint kilencéves rekord már a múlté, immár 27 másodperces álomhatáron belül az idő.

Úszás: több ezren köszöntötték Rasovszky Kristófot Veszprémben

Az egész város büszke az Európa-bajnok hosszútávúszó glasgow-i teljesítményére.

Paraúszó Eb: kilenc éremmel zárt a magyar küldöttség

Pap Bianka megvédte a címét 100 háton, Illés Fanni meglepetésgyőzelmet aratott 100 mellen.

Paraúszás: három magyar induló, három Eb-érem szombaton

A magyar küldöttség immár kilenc éremnél tart két arannyal, két ezüsttel és öt bronzzal.

Parasport: „félidőben” öt magyar érem a paraúszó Eb-n

Három nap után két arany, két ezüst és egy bronzérem a mieink termése Dublinban.

Úszás: Biztosan megkapom, hogy nem vagyok olyan jó edző, mint Shane – Petrov

Hosszú Katinka új edzője elárulta, hogy mit tart a legnagyobb kihívásnak az úszónő felkészítésében.

„Milák Kristófból lehet Darnyihoz hasonló szintű úszó”

Selmeci Attila okosan, ám óvatosan terelgeti tanítványát, a sikerek sem vakítják el.

Hosszútávúszás: Négy és fél óráig ösztönből tempóztam – Mányoki

„Öt napon keresztül távolították el a szervezetemből az oroszlánmedúzák mérgét.”

Paraúszó Eb: egy-egy magyar arany és ezüst a második napon

Pap Bianka aranyérmes lett, Iván Bence ezüstérmes.

Petrjak maradna; Verrasztó: Nehéz eset vagyok