Összes hírünk
Kiemelt híreink
„Egerszegi Krisztina nagyszerű, Hosszú Katinka fantasztikus”

Donna de Varona olimpiai bajnok úszóként és az első női sporttelevíziósként is legenda.

Úszás: háromból három – Hosszú Katinka ismét remekelt

Vasárnap nem talált legyőzőre a Duna Arénában a háromszoros olimpiai bajnok.

Úszó-vk: Rasovszky Kristóf óriási csatában bronzérmes

Eldőlt, hogy Székelyi Dániel, a nőknél pedig Olasz Anna és Rohács Réka is kvalifikálta magát a vb-re.

Úszás: két magyar győzelem szombaton a Duna Arénában

Milák Kristóf 200 méter pillangón, Késely Ajna 400 méter gyorson nyert a Bajnokok Sorozatában.

Úszás: Magyarország olyan, mintha hazajönnék – Chad le Clos

A Bajnokok sorozata budapesti állomásán olimpiai aranyérmesek egész sora áll rajtkőhöz.

Úszás: a Szerb Olimpiai Bizottság még egyszer elbeszélgetne Szabóval

A Szerb Olimpiai Bizottság küldöttsége meglátogatja Szabót és családját.

Érzelmi döntés – mondja a magyar színeket választó úszó

„Hogy hol tart az ügy? Folyamatban van, ami azt jelenti, hogy minden szükséges dokumentum elkészült, és elküldésre került.”

Úszás: Szabó Szebasztián a jövőben magyar színekben versenyez

A szerb úszóelnök: Amit a magyarok biztosítani tudnak, arra mi nem vagyunk képesek.

Úszás: Hosszú professzionális táplálkozási tanácsokat kap

Háromszoros olimpiai bajnok úszónk elmondta, mire lesz nehéz felkészülnie Tokióban.

Úszó Bajnokok Sorozata: tíz magyar a Duna Arénában

A sorozat három állomásból áll. Április végén a kínai Kuangcsou városában rajtolt, majd Budapest után május 31-én és június 1-jén az egyesült államokbeli Indianapolis következik.

Hosszútávúszás: Rasovszky és Olasz duplázott az ob-n

Ahogyan csütörtökön 10 kilométeren, szombaton a rövidebb távon, 5 kilométeren is ők nyertek.

Úszás: Rasovszky és Olasz országos bajnok 10 kilométeren

Előbbi 1:48:33.6, utóbbi 1:58:30.70 órás idővel csapott a célba.

Úszás: újabb két Hosszú-arany a Bajnokok Sorozatában

A 3.9 millió dollár összdíjazású elitsorozatban egy számban csak négyen versenyeznek egymással.

Úszás: Hosszú nyerte a nyitó számot a Bajnokok Sorozatában

A háromszoros olimpiai bajnok 400 méter gyorson diadalmaskodott 4:05.16 perces idővel.

Hess, pillangó! – N. Pál József publicisztikája

ALAPVONAL. Hosszú Katinka Rio legeredményesebb magyarja reményeink (egyik) zászlóshajója Tokióban, s ha ott is sikerrel jár, csodálatunkra lesz érdemes.

Úszás: Kínában rajtol a Bajnokok Sorozata – Hosszú is indul

Az egyes számokra a riói olimpia érmesei, világcsúcstartók és világranglista-vezetők kaptak meghívást

Úszás: Milák Kristóf elengedte a 200 gyorsot

Ám a 200 pillangó döntője után Kvangdzsuban ott akar állni a dobogón Selmeci Attila tanítványa.

Paraúszó-vb: Magyarországon is érdeklődött az IPC

Végül azonban London lesz a házigazda.

Úszás: Hosszú Katinka aranyéremmel zárt Stockholmban

Olimpiai bajnokunk 200 méter pillangón diadalmaskodott 2:07.18 perces eredménnyel.

Paraúszás: Londonban lesz a Malajziától elvett vb

Malajziába nem akarták beengedni az izraeli sportolókat, ezért kellett gyorsan új helyszínt találni.

Úszás: kabalapályázatot hirdet a magyar szövetség

A MÚSZ hétfői közleménye szerint a győztes félmillió forintos jutalmat kap.

Úszás: Hosszú Katinka újabb két aranyérmet nyert Stockholmban

Szombaton 400 méter vegyesen és 100 méter háton is az élen végzett.

Úszás: Hosszú szombaton két számban nyert Stockholmban

A háromszoros olimpiai bajnok elsőként 400 méter vegyesen, majd a 100 méter hát fináléjában győzött.

Úszás: Legyen egy szám, a kétszáz gyors – Kozma Dominik

„Lehet, hogy nem darabolom el magam a világversenyeken.”

Úszás: Hosszú Katinka ezüstéremmel kezdett Stockholmban

A háromszoros olimpiai bajnok 200 gyorson végzett másodikként nagy riválisa, a svéd Sarah Sjöström mögött.

Úszás: Mindenkit meg akarok verni! – Kapás Boglárka

„Ez sokkal több volt egy ob-döntőnél, szerintem Európa-bajnoki finálénak is beillett volna.”

Úszás: Hosszú Katinka két arannyal zárt Norvégiában

A háromszoros olimpiai bajnok 400 méter gyorson és 200 méter háton diadalmaskodott.

Úszás: Hosszú Katinka három aranyat nyert szombaton

A háromszoros olimpiai bajnok 200 méter vegyesen versenycsúccsal diadalmaskodott.

Úszás: két arany és egy bronz Hosszú Katinkától pénteken

A világ idei második legjobb idejével nyert 400 méteres vegyes úszásban.

Úszás: Nem akarok belenyugodni, hogy én nem nyerhetek – Kenderesi

„Én azt vallom, hogy a vetélytársaknak nem kell egymást szeretniük, sőt, valamilyen szinten még utálniuk is kell egymást.”

Úszás: öt fokban edzett Hosszú Katinka – fotó

Nem fürdőruhás az idő Helsinkiben.

Úszás: négy egyéni számban is indul a nyári vb-n Késely Ajna

Szüksége volt a hosszú kihagyásra a 17 éves úszónak, aki nehezen engedte el az ifjúsági időszakot.

Úszás: Hosszú ma is három számot nyert Helsinkiben

Ahogy hétfőn, kedden is négy számban indult a magyar klasszis a helsinki viadalon.

Hosszú Katinka: Az uszodában továbbra is robot akarok lenni!

Jó kis pofont kapott az ob-n, bele sem gondolt, hogy 200 pillangón nem lehet ott a vb-n.

Úszás: Hosszú Katinka már Helsinkiben remekelt

Az ob másnapján repülőre ült, az első napon három aranyat és egy bronzot nyert.

Úszás: Letörlöm az összes közösségi oldalamat – Hosszú Katinka

Háromszoros olimpiai bajnok úszónőnk nem várt döntésről számolt be a Facebookon.

Úszás: a kapitány beszélt Szabó Szebasztián és Szilágyi Csaba „honosításáról” is

Sós Csaba szerint nagyon látványos, nagyon ütős, nagyon erős ob volt.

Figyeljünk rá! – Kovács Erika jegyzete

NS-VÉLEMÉNY. Olyan hatalmas a szíve, annyira hajtja őt (még mindig) a bizonyítási vágy, hogy már csak emiatt is érdemes figyelni rá.

Úszó ob: Szabó Szebasztián Milákot és Cseh Lászlót is megverte 100 pillangón

Kozmáé a 200 gyors • Hosszú lehajrázta Szilágyit, majd újabb aranyat szerzett • Késely nyert 1500-on.

Úszás: a szövetség elnöke reagált Verrasztó Dávidék ügyére

A MÚSZ egyhangúlag elfogadta a Sós Csaba szövetségi kapitány által előterjesztett vb-csapat névsorát.

Úszó ob: Verrasztó Dávid nem nyilatkozott – íme, a háttér!

Sok feszültség gyülemlett fel a bajnokban; az úszószövetség elnöke szombatra ígért választ.

Úszó ob: Hosszú Katinka egy aranyat és egy ezüstöt nyert, Németh Nándor országos csúccsal bajnok

Burián Katalin legyőzte az olimpiai bajnokot 200 háton • Verrasztó Dávid megvédte címét 400 vegyesen.

Úszás: doppingolt a világbajnoki bronzérmes japán

„Nem szándékosan fogyasztottam a tiltott anyagot. Pillanatnyilag nem tudom, mi az oka a pozitív eredménynek.”

Úszás: hamarosan vádat emelhetnek Gyárfás ellen – sajtóhír

Két hónapon belül, május végéig vádemelési javaslattal befejeződhetnek a Fenyő-merénylettel kapcsolatban zajló nyomozások.

Úszó ob: Milák 400 gyorson győzött, megvan Hosszú 29. aranya

Szabó Szebasztián új országos csúccsal, a világ idei legjobbjával nyerte meg a férfi 50 pillangót.