Összes hírünk
Kiemelt híreink
Műúszás: az oroszok teljesítményére fogynak a jelzők

Két lehetősége még van a magyar válogatottnak, hogy célját elérve a legjobb 12 közé jusson.

Úszás: Hosszú Katinka riválisa kihagyja az Eb-t

Az olimpiai, világ- és Európa-bajnok az utóbbi hónapokban folyamatosan szédüléssel küzdött.

Uszonyos úszás: kilenc érem a magyar vb-mérleg

Három-három arannyal, ezüsttel és bronzzal zárták a belgrádi eseményt.

Junior műúszó-vb: kilencven felett az oroszok

A magyar csapat legfoglalkoztatottabb versenyzője, Dávid Janka mindkét versenyszámban vízbe ugrott.

Úszás: új székházba költözött a 110 éves FINA

„Most először mondhatjuk el, hogy van saját székházunk is."

Tokió 2020: helyi idő szerint reggel lesznek az úszódöntők

A FINA vezető testülete úgy döntött, hogy támogatja az amerikai televíziós társaságok kérését.

Műúszás: az oroszok a legjobbak, a mieink finálén kívül

A párosok versenyeivel folytatódott csütörtökön a junior műúszók budapesti világbajnoksága.

Úszás: rekord óvadékért kerülhet le Gyárfásról a nyomkövető

Elérkezettnek látja az időt arra, hogy a bíróság enyhítsen a fogva tartási szabályokon.

Uszonyos úszás: Senánszky második vb-aranya Belgrádban

Magyarország három arannyal, két ezüsttel és három bronzzal negyedik az éremtáblázaton.

Junior műúszó-vb: a lenyűgöző macskanő tarolt a nyitó napon

Szabó Veronka a szabadprogram selejtezőjében kevéssel maradt le a tizenkettes fináléról.

Műúszás: minden idők legjobb junior vb-je lehet Budapesten

A sportág külföldi képviselői már szinte hazajárnak versenyezni Budapestre.

Uszonyosúszó-vb: két arannyal és egy bronzzal nyitottunk

Két arany- és egy bronzéremmel kezdtek a magyar válogatott tagjai a Belgrádban zajló uszonyosúszó-világbajnokságon.

Ajánló: a csúcs elmaradt, a lagzi nem

„Hajnali három óra ötven perckor szólalt meg az ébresztő, és gyakorlatilag fél nyolckor már vízben is voltam.”

Úszás: „Dave Salo és Hosszú Katinka kapcsolatának nem volt túl szép a vége”

Sós Csaba szövetségi kapitány szerint nehéz bizakodni a jövőt illetően.

NS: Sós Hosszúról: vajon meddig?; Orosz „hátsó füves” – vasárnap

A Nemzeti Sport vasárnapi számából ajánljuk:

Úszás: több mint 7300 résztvevő a Balaton-átúszáson

Nekivágott a távnak Biros Péter, Székely Bulcsú, Gergely István és Drávucz Rita is.

Balaton-átúszás: több mint háromezren vágtak neki a távnak

Átlagosan három óra alatt érik el a másik partot a versenyzők.

Úszás: Hosszú Katinka újra Dave Salóval készül!

Olimpiai bajnokunk egészen az Európa-bajnokságig marad korábbi edzőjénél.

Balaton-átúszás: gyakorlott úszók vágjanak neki a távnak!

A szél- és hullámviszonyok, valamint a víz hőfoka miatt nehezebb lesz teljesíteni a Balaton-átúszást.

Úszás: biztosan megrendezik szombaton a Balaton-átúszást

A résztvevőknek 23 fokos, a déli oldalon hullámzó vízre kell készülniük.

Úszás: itt a magyar Eb-csapat Glasgow-ra!

A sportág történetében először komoly súllyal esett latba a sportolói bizottság véleménye.

Úszó Eb: öt versenyszámban benevezték Hosszú Katinkát

A háromszoros olimpiai bajnok lehet, hogy csak a végső határidő előestéjén erősíti meg az előzetes nevezéseket.

Ajánló: már övé a rekord, de újra megdöntené

„Most Rasovszky Kristóf a legjobb formában lévő nyílt vízi úszó, biztosan nagyot csatázunk.”

Úszás: aranyérmes lett a leány 4×200 m-es gyorsváltó

Fábián Fanni, Berecz Blanka, Barócsai Petra, Késely Ajna összetételben szerepelt a magyar négyes.

Úszás: Miláké a 10. és a 11. magyar arany a junior Eb-n

Az érdiek 18 éves versenyzője 1:47.19-es idővel győzött a 200 m gyors döntőjében.

Úszás: Kalmár Ákosé a 9. magyar arany a helsinki junior Eb-n

A bajai versenyző korosztályos csúccsal, 7:55.41-es idővel szerezte meg a második aranyérmét.

Úszás: Késely Ajna negyedik aranyérmét szerezte Helsinkiben

A Kőbánya SC 16 éves versenyzője tekintélyt parancsoló fölénnyel győzött.

Úszás: Milák megszerezte második aranyát a helsinki junior Eb-n

Az érdiek 18 éves klasszisa rajt-cél győzelmet aratott az egyik kedvenc számában.

Úszás: Kalmár Ákosé a hatodik magyar aranyérem a junior Eb-n

A 18 éves bajai versenyzúző 15:04.91-es idejével junior kontinensbajnoki rekordot úszott.

Ajánló: okok a Balaton-átúszás elhalasztása mögött

Csütörtökön döntöttek arról, hogy a következő tervezett időpont a július 14-e.