Tenisz: Serena Williams vereséggel tért vissza a pályára

MTI MTIMTI MTI
2017.12.30. 16:27
Gyermeke születése után vereséggel tért vissza Serena Williams korábbi világelső teniszező, aki döntő rövidítésben kapott ki a lett Jelena Ostapenkótól szombaton, az abu-dzabi tornán rendezett bemutató-mérkőzésen.

Az ausztrál és a francia nemzetközi bajnokság címvédőjének találkozója volt az első alkalom, hogy az Egyesült Arab Emírségek fővárosában zajló viadalon nők is pályára léphettek.

Az egyéniben 23-szoros Grand Slam-torna győztes Williams lánya, Alexis Olympia Ohanian szeptember 1-jén született a floridai West Palm Beachben. Édesapja Alexis Ohanian, a Reddit közösségi oldal társalapítója.

A 36 éves játékos január óta nem versenyzett, de már tavasszal kijelentette, hogy szeretné folytatni sportpályafutását. Augusztusban elárulta, hogy indulni akar a január 15-én kezdődő Australian Openen, amelyre december 6-án le is adta nevezését.