Tenisz: korábbi kolléganőnk bajnokságot nyert Svájcban

2019.09.14. 09:00
Piszter-Domán Éva kifejezetten izgult a döntő előtt, ám így is győzni tudott (Fotó: berntennis.ch)
A Nemzeti Sport kiadójánál korábban többek között Sport Network-lapigazgatóként, illetve marketing- és üzletfejlesztési osztályvezetőként is dolgozó Piszter-Domán Éva női teniszbajnokságot nyert Svájcban a 40 év felettiek kategóriájában.

A 2017 óta Bernben élő korábbi válogatott játékos, a TC Muri-Gümligen színeiben versenyző kétgyermekes édesanya egy helyi lapnak elmondta, a döntő előtt kifejezetten izgult, akár egy tini az első randevúja előtt, de a 7:6, 6:4 arányú győzelemben sokat segített neki családja és kollégái támogatása. Piszter-Domán Éva egyébként Muriban gyerekeket is edz a helyi tenisziskolában.