Tenisz: Fucsovics és Balázs is kikapott a selejtezőben

MTI/NSO MTI/NSOMTI/NSO MTI/NSO
2017.07.22. 18:51
Fucsovics Márton három szettben kikapott a selejtező első fordulójában a hamburgi salakpályás tenisztornán.

A szombati meccsen a német Cedrik-Marcel Stebe (152. a világranglistán) volt a US Open-főtáblás magyar játékos (99.) ellenfele. A hazai teniszező 2 óra 49 perc alatt, a döntő szettben brékhátrányból felállva 7:5, 6:7, 6:4-re megnyerte a találkozót.a US Open-főtáblás magyar játékos (99.) ellenfele. A hazai teniszező 2 óra 49 perc alatt, a döntő szettben brékhátrányból felállva 7:5, 6:7, 6:4-re megnyerte a találkozót.

A svájci Gstaadban zajló salakpályás verseny selejtezőjének első fordulójában Balázs Attila (174.) két játszmában (6:2, 6:3) kikapott a francia Jonathan Eysserictől (284.).

Az umagi salakpályás tornán ma már az elődöntőket játszották, az olaszok csatájából Lorenzi került ki győztesen: 6:2, 4:6, 6:3-ra nyert Gianessi ellen. A másik ágon az orosz Rubljov 7:6, 6:1-re győzte le a horvát Dodigot.

Bastadban ugyancsak salakon két spanyol, Ferrer és Verdasco csapott össze a négy között, előbbi 6:1, 6:7, 6:4-re győzött. Ellenfele a döntőben az ukrán Dolgopolov lesz, aki 6:3, 6:2-re múlta felül az orosz Kuznyecovot.

A newporti füves verseny elődöntőjében az ausztrál Ebden 6:3, 6:3-ra diadalmaskodott a német Gojowczyk ellen, az amerikai Isner 6:2, 6:4-re nyert honfitársa, Fratangelóval szemben.

ATP 250-ES TORNA, BASTAD (540 310 euró, salak)