Tenisz: Cilic és Nisikori is továbbjutott Bázelben

2016.10.24. 22:45
Nisikori Kei és Marin Cilic is győzött hétfőn az 1.7 millió euró (523.6 millió forint) összdíjazású bázeli kemény pályás férfi tenisztorna nyitófordulójában.

A tavaly döntős Steve Johnson nem jutott 16 közé az 1.9 millió euró (585 millió forint) összdíjazású bécsi kemény pályás férfi tenisztornán. Az amerikai játékost a nyolcadikként rangsorolt Ivo Karlovic búcsúztatta két szettben. A horvát szervakirály 16 ászt ütött a hétfői mérkőzésen.

A második kiemelt cseh Tomás Berdych szintén kiesett, ugyanis nagy csatában, három szoros játszmában kikapott a grúz Nikoloz Baszilasvilitől.

ATP-TORNA, BÉCS (1.9 millió euró, kemény pálya)
1. FORDULÓ

Baszilasvili (grúz)–Berdych (cseh, 2.) 6:4, 6:7 (5–7), 7:5
Karlovic (horvát, 8.)–S. Johnson (amerikai) 7:6 (7–5), 6:3
Isner (amerikai)–Struff (német) 6:7 (1–7), 6:3, 6:4
Dzumhur (bosnyák)–Almagro (spanyol) 6:3, 5:7, 6:0
Hacsanov (orosz)–Seppi (olasz) 6:4, 6:4Steve Johnson nem jutott 16 közé az 1.9 millió euró (585 millió forint) összdíjazású bécsi kemény pályás férfi tenisztornán. Az amerikai játékost a nyolcadikként rangsorolt Ivo Karlovic búcsúztatta két szettben. A horvát szervakirály 16 ászt ütött a hétfői mérkőzésen.

1. FORDULÓ

Hacsanov (orosz)–Seppi (olasz) 6:4, 6:4

Nisikori Kej és Marin Cilic is győzött hétfőn az 1.7 millió euró (523.6 millió forint) összdíjazású bázeli kemény pályás férfi tenisztorna nyitó fordulójában.

A harmadikként rangsorolt japán játékos a szerb Dusan Lajovicsot, míg a negyedik kiemelt horvát teniszező az orosz Mihail Juzsnijt búcsúztatta két szettben.

ATP-TORNA, BÁZEL (1.7 millió euró, kemény pálya)