Tenisz: Babosék könnyed sikerrel kezdtek Pekingben

K. Zs.K. Zs.
2019.10.02. 09:33
Babos Tímea (jobbra) és Kristina Mladenovic (Fotó: AFP)
Babos Tímea és Kristina Mladenovic párosa magabiztosan, 6:2, 6:1-re legyőzte a Peng Suaj, Vang Ja-fan kínai duót a pekingi teniszverseny szerdai játéknapján.

A versenybe most, a második fordulóban bekapcsolódó, második helyen kiemelt Babos, Mladenovic kettős hatszor nyerte el a szabadkártyával induló ellenfél adogatását az 58 percig tartó mérkőzésen.

A második fordulóban csillaghullás történt: kiesett a hetet világelsőként kezdő, értelemszerűen első helyen kiemelt Barbora Strycová, Hszie Szu-vej páros, valamint a harmadik helyen rangsorolt, US Open-győztes Elisa Mertens, Arina Szabalenka duó.

A világbajnok páros a negyeddöntőben a japán Aojama Suko, Sibahara Ena duóval találkozik.

WTA-TORNA, PEKING (8 285 274 dollár, kemény pálya)
PÁROS, 2. FORDULÓ

Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 2.)–Peng Suaj, Vang Ja-fan (kínai) 6:2, 6:1