Összes hírünk
Kiemelt híreink
Roland Garros: Fucsovics Márton a 17. kiemelt ellen kezd

Nadal selejtezős ellenféllel indít, Djokovics lengyel, Federer olasz játékossal találkozik.

Tenisz: Babos hatalmas küzdelem után játszhat a főtábláért

A magyar lány 2 óra 34 perces mérkőzésen, három játszmában győzte le olasz ellenfelét.

Tenisz: Wawrinka játszmaelőnyről kapott ki Dzumhurtól Genfben

Nem a kiemeltek napja volt: a második, a harmadik és a negyedik helyen rangsorolt is búcsúzott.

Tenisz: Fucsovics párosban Genftől, Balázs egyesben a Garrostól búcsúzott

Fucsovics 77 perc játék után szuper tie-breakben, Balázs két szettben 76 perc alatt szenvedett vereséget.

Tenisz: elképesztő mozdulat, Federerhez ragad a labda – videó

A 38. életévét augusztusban betöltő svájci klasszis a Roland Garrosra készül.

Tenisz: Fucsovicsnak a nyolcaddöntő jelentette a végállomást Genfben

A magyar teniszező az argentin Federico Delbonistól kapott ki a második fordulóban.

Tenisz: Dimitrov helyett argentin ellenféllel kezd Fucsovics

A magyar játékos először csaphat össze a világranglista 84. helyén álló dél-amerikaival.

Tenisz: Babos továbbjutott, Stollár kiesett a Roland Garros selejtezőjében

Babos magabiztos játékkal, 6:2, 6:2-es győzelemmel jutott a selejtező következő körébe.

Tenisz: Fucsovics párosban a nyolc közé jutott Genfben

A magyar játékos egyéniben címvédő, a nyolcaddöntőben kezd majd.

Tenisz: Balázs Attila győzelemmel kezdte a Roland Garros selejtezőjét

A magyar teniszező dél-koreai ellenfelet vert meg, osztrák rivális ellen folytatja.

Keddi sportműsor: három magyarért szoríthatunk Párizsban

A Roland Garros selejtezőjében Babos Tímea, Stollár Fanny és Balázs Attila is pályára lép.

Tenisz: Genfben kiesett a tavalyi döntős Gojowczyk

A címvédő Fucsovics Márton kedden még csak párosban lép pályára.

Tenisz: Gálfi Dalma kikapott a döntőben Spanyolországban

A világranglista 290. helyén álló magyar három szettben maradt alul a kínai Vang Hszi-jüvel szemben.

Tenisz: Fucsovics egy, Babos tíz hellyel került hátrébb

Az élen sem a férfiaknál, sem a nőknél nem történt változás. Plísková viszont öt helyet is javított.

Tenisz: Djokovics is kapott egy 6:0-t, Nadal újra Róma ura

Az Örök Városban kilencedszer nyerő spanyol ezzel egyedüliként a mestertornák királya.

Wimbledon: elkészült a második befedhető stadion

A legrégebbi Grand Slam-tornán így már két befedhető aréna áll a játékosok rendelkezésére.

Tenisz: Karolína Plísková nyerte a női döntőt Rómában

A cseh játékos 13. alkalommal diadalmaskodott WTA-tornán.

Tenisz: a szerb nem hibázott, összejött a Djokovics–Nadal döntő Rómában

A világelső az elődöntőben három szettben nyert az argentin Diego Schwartzman ellen.

Tenisz: Nadal simán bejutott a döntőbe Rómában

A spanyol ellenfele a fináléban a Djokovics–Schwartzman összecsapás győztese lesz majd.

Tenisz: két meccslabdáról fordított, és jutott elődöntőbe Djokovics

Juan Martín del Potro megszorongatta a szerb klasszist, de legyőzni nem tudta.

Roland Garros: a világranglista 11. helyezettje kihagyja a tornát

Az amerikai teniszező a miami torna döntőjében sérült meg, azóta nem lépett pályára.

Tenisz: történelmi menetelés, Nadal már elődöntős Rómában

A salakkirály az 1135. meccsét játszotta az ATP Touron, de ilyen szériát korábban nem épített.

Tenisz: Federer sérülés miatt nem állt ki a negyeddöntőre

Róma az egyik kedvenc városa, reméli, hogy jövőre visszatérhet.

Tenisz: Bondár a negyeddöntőben búcsúzott Nagyszombatban

Babos Tímea csütörtökön, Jani Réka szerdán esett ki.

Tenisz: elismerés – lovaggá ütötték Andy Murrayt

A teniszben nyújtott teljesítményéért és jótékonysági tevékenységéért kapta az elismerést.

Tenisz: Bondár kétszer is továbbment, Babos kiesett

A 21 éves szeghalmi teniszező előbb a félbeszakadt meccsét nyerte meg, aztán a „rendeset” is.

Tenisz: Kyrgios földhöz vágta a széket, és otthagyta a meccsét – videó

Az ausztrál játékost zavarták a mellette járkálók, összeveszett a székbíróval, majd levonult a pályáról.

Tenisz: Nadal és Federer is győzelemmel kezdett Rómában

A spanyol világklasszis csupán egyetlen játékot veszített el francia ellenfelével szemben.

Tenisz: a kétszeres bajnoknő kihagyja az idei Garrost

Az orosz Marija Sarapova vállsérülése miatt nem indul az idei francia nyílt teniszbajnokságon.

Tenisz: nem fizetik vissza a dupla jegyárat az esős Rómában

Miután Federer bejelentette, hogy indul, a szerdai jegyárak 85-ről 190 euróra emelkedtek.

Tenisz: Balázs Attila szettelőnyről kapott ki a második körben

A világranglistán 96. bolíviai teniszező csaknem kétórás mérkőzésen győzött.

Tenisz: Babos Tímea 53 perc alatt túljutott az első fordulón

A magyar lány mindössze két játékot veszített, mind a kettőt adogatóként.

Tenisz: hekkertámadás áldozata lett Babos Tímea

Törökországból hekkelték meg a teniszezőnő közösségi média-profiljait.

Tenisz: Serena Williams visszalépett Rómában

A férfiaknál kiesett a 4. kiemelt Alex Zverev és Györe László is kiesett.

Tenisz: Balázs Attila bejutott a második körbe Heilbronnban

A magyar versenyző a legjobb 32 között a világranglista 96. helyezettjével csap össze.

Tenisz: súlyos betegséget diagnosztizáltak a játékosnál

Az amerikai teniszező emiatt visszalépett a május végén kezdődő Roland Garrostól.

Tenisz: Williamsek csatája – Venus–Serena a 2. fordulóban

A Williams nővérekre összességében a 31., Rómában a második egymás elleni meccsük vár.

Tenisz: Balázs Attila 1:6, 1:5-ről, négy meccslabdát hárítva nyert

A magyar játékos szinte lehetetlen helyzetből verte meg a világranglista korábbi 12. helyezettjét.

Százhúsz éve született az első női teniszsztár

Suzanne Lenglen nevét a Roland Garros 2. számú pályája mellett a női egyes győztesének járó kupa is viseli.

Tenisz: Fucsovics egy helyet rontott, Babos kilencet javított

Az első helyen sem a nőknél, sem a férfiaknál nem történt változás.

Tenisz: Djokovics bő másfél óra alatt lelépte Cicipaszt

A szerb világelső pályafutása során harmadszor nyerte meg a madridi salakpályás viadalt.

Tenisz: Fucsovics már az 1. fordulóban búcsúzott Rómától

A világranglistán 36. magyar a 14. helyen kiemelt grúz Baszilasvilivel szemben búcsúzott.

Tenisz: Djokovics Thiemet, Cicipasz Nadalt búcsúztatva döntős

A nőknél Kiki Bertens lett a legjobb, aki a spanyol viadal és hazája egy-egy csúcsát is megdöntötte.

Tenisz: Babos csak az első szettet nyerte meg az elődöntőben

A második és harmadik játszmában összesen négy játékot nyert a magyar.

Tenisz: Federer meccslabdákról kapott ki Thiemtől Madridban

A svájci óriási csatára késztette legerősebb borításán a barcelonai torna győztesét.