Összes hírünk
Kiemelt híreink
Aus. Open: legyőzte Wawrinkát, Zverev először GS-elődöntős

A hölgyeknél két kétszeres Grand Slam-bajnok vívja a csütörtöki elődöntőt az alsó ágon.

Aus. Open: Babosék bejutottak a döntőbe párosban

A Babos Tímea, Kristina Mladenovic páros két szettben verte meg tajvani ellenfeleit.

Babos Tímeáék ismét döntőt játszhatnak az Aus. Openen!

A magyar teniszező Kristina Mladenovic oldalán sorozatban harmadszor jut el a melbourne-i fináléig.

Tenisz: Cori Gauff is ott lesz az amerikai csapatban a Fed-kupán

A 15 éves játékos is ott lesz a nemzeti csapatban az everetti, lettek elleni párharc során.

Tenisz: két legjobbjuk nélkül a németek a Fed-kupában

Angelique Kerber és Julia Görges nélkül áll ki a brazilok elleni selejtezőre.

Tenisz: Ivanisevic és Martínez a Hírességek Csarnokába kerül

A nemzetközi szövetség az Australian Open helyszínén jelentette be a 2020-as tagokat.

Aus. Open: Raonicnak esélye sem volt, Djokovics–Federer az elődöntőben

Roger Federer után a szerb Novak Djokovics is bejutott az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság elődöntőjébe, miután a negyeddöntőben három játszmában (6:4,6:3, 7:6) legyőzte a kanadai Milos Raonicot.

Aus. Open: Fajta Péter nyolcaddöntős a junioroknál

A junior világranglistán 34. magyar a kilencedik kiemelt olasz Flavio Cobollit verte meg.

Aus. Open: Djokovics remekelt, Federerrel elődöntőzhet

A svájci klasszis óriási feltámadás után jutott be a legjobb négy közé.

Aus. Open: Babosék újabb győzelemmel a legjobb négy között

A 2018-as győzelem és a 2019-es második hely után zsinórban harmadszor jutott legalább elődöntőig az ausztrál nyílt teniszbajnokságon a Babos Tímea, Kristina Mladenovic duó. A második helyen kiemelt párosnak az amerikai Cori Gauff és Caty McNally kettőse sem jelentett akadályt, 1 óra 20 perc alatt két szettben, 6:2, 6:4-re győzött.

Babosék zsinórban harmadszor az Aus. Open elődöntőjében

Babos Tímea és Kristina Mladenovic két szettben múlta felül Cori Gauffékat Melbourne-ben.

Aus. Open: Nadal túljutott Kyrgioson, Thiem vár rá a 8 között

A spanyol 3 óra 38 percben győzte le az ausztrált, ugyanolyan különbséggel, mint tavaly Wimbledonban.

Videó: Kyrgios Bryant-mezben, elérzékenyülve vonult a pályára

Az ausztrál teniszező a Rafael Nadal elleni találkozó előtt emlékezett meg az elhunyt kosarasról.

Australian Open: Babosék újabb győzelemmel a nyolc között

A magyar, francia páros a negyeddöntőben Coco Gauff és Caty McNally duója ellen lép pályára.

Davis-kupa: kérdéses Fucsovics Márton szereplése

Köves Gábor: Nagyon bízom benne, hogy nem lesz gond, és a legerősebb kerettel fogadhatjuk a belgákat.

Aus. Open: itt a vége! Fucsovics szettelőnyről kapott ki Federertől

Az első játszmát megnyerte a magyar éljátékos, utána viszont a svájci klasszis akarata érvényesült.

Aus. Open: a világelső Barty hátrányból fordítva jutott tovább

A Fabio Fogninit búcsúztató Tennys Sandgren vár a Fucsovics–Federer meccs győztesére az elődöntőbe jutásért.

Fucsovics szettelőnyben volt, de Federer jutott az Aus. Open negyeddöntőjébe

A svájci ötvenhetedszer jutott GS-tornán a legjobb nyolc közé, ám Fucsovics is tett egy újabb lépést előre.

Aus. Open: Djokovics és Raonic is három játszmában a nyolc között

A hölgyeknél Sofia Kenin döntő játszmában vetett véget honfitársa, a 15 éves Cori Gauff szereplésének.

Örömkönnyek a Duna Arénában; Kyrgios és az idióta játékvezető

A Nemzeti Sport vasárnapi számából ajánljuk.

Aus. Open: Nadal az őt parodizáló Kyrgiosszal mérkőzhet

Drámai meccsen nyert az ausztrál! Meglepetések a hölgyeknél – Babos legyőzője is a 16 között.

Aus. Open: Babos legyőzője a 16 között; Karolína Plísková kiesett

A 2. helyen kiemelt cseh játékost Anasztaszija Pavljucsenkova búcsúztatta két szettben.

Aus. Open: Nadal három, Thiem négy szettben jutott tovább

Nadal érvényesítette a papírformát a 27.-ként rangsorolt honfitárs, Pablo Carreno-Busta ellen.

Aus. Open: Babos Tímeáék párosban bejutottak a nyolcaddöntőbe

A 2. helyen kiemelt Babos, Mladenovic kettős két szettben győzött a Barty, Görges duó ellen.

Magyarok! – Klein Ron jegyzete

NS-VÉLEMÉNY. Nem feltétlenül jobb egy szakember csak azért, mert nem magyar.

Nagy László a kézi Eb tapasztalatairól; Fucsovics a százados ellen készül

A Nemzeti Sport szombati számából ajánljuk.

Aus. Open: Federer lesz Fucsovics nyolcaddöntős ellenfele!

Ötszettes meccsen, drámai végjáték után jutott a legjobb 16 közé a svájci, akire a magyar teniszező vár.

Aus. Open: szenzáció! A 15 éves Gauff legyőzte a címvédőt!

A tunéziai Onsz Dzsabur nyugdíjazta az egyetlen dán világelsőt • A jelenlegi simán továbbjutott.

Aus. Open: Nekem vannak a legjobb szurkolóim – Fucsovics

A Tommy Paul elleni győzelméről és reményeiről is beszélt a 16 közé jutott magyar teniszező.

Folytassa, Fucsovics! Nagyszerű játékkal harmadik meccsét is megnyerte

Kettejük korábbi egyetlen egymás elleni meccsét Paul nyerte, Fucsovics most visszavágott.

Aus. Open: Fucsovics legyőzte Pault, könnyedén került a 16 közé

A magyar teniszező 106 perc alatt győzte le a láthatóan elfáradt amerikai ellenfelét.

Aus. Open: Stollárék kiestek, Babosék továbbjutottak a női párosban

A tavalyi döntős páros kissé nehezen, de végül két játszmában került a 32 közé • Stolláréknak bő egy óráig tartott a szereplés.

Aus. Open: Kyrgiosék Nadalt parodizálták, mindenki rajtuk nevetett – videó

Az ausztrál botrányhős mellett Thiem, Zverev, Medvegyev és a nap végén Nadal is továbbjutott.

Tenisz: Balázs Attila feladta nyolcaddöntőjét Bangkokban

A magyar versenyző szett- és brékhátrányban jelezte Robin Haasénak, nem tudja folytatni a játékot.

Aus. Open: Fucsovics Márton visszalépett a párostól

Az eső miatt csúszott a program, Babosék és Stollárék is csak pénteken kezdenek.

Aus. Open: 21/21! Federer 92 perc alatt jutott a 3. fordulóba

Eközben Fabio Fogini heroikus csatában, 4 óra és 9 perc után rövidítésben jutott tovább ausztrál riválisán.

Aus. Open: Serena Williams magabiztosan jutott a 32 közé

A férfiaknál a 8. helyen kiemelt Matteo Berrettini búcsúja jelentette a legnagyobb meglepetést.

Tenisz: Balázs Attila jól kezdte a második bangkoki tornát is

Szombaton a magyar játékos megnyerte a hasonló összdíjazású viadalt a thaiföldi fővárosban.

Aus Open: újabb feltörekvő fiatal vár Fucsovics Mártonra

„A fiatalok ellen azt éreztem, hogy én vagyok a nagyfiú, és meg kell mutatnom nekik.”

Aus. Open: Párosban már átléptem ezt a mentális gátat – Babos Tímea

A magyar teniszező Ausztráliában kikapott az 1. fordulóban. Szeretne egyéniben is a legjobbak közé kerülni.

Aus. Open: Djokovics marad a japán vonalon; Barty is a 32 között

A nőknél ismét találkozik egymással Cori Gauff és Oszaka Naomi a harmadik kanyarban.

Aus Open: Fucsovics legyőzte az U21-es világbajnokot, bejutott a 3. körbe

A magyar éljátékos három szettben múlta felül 18 éves ellenfelét és került a legjobb 32 közé.

Fucsovics Márton legyőzte Sinnert, ott van a legjobb 32 között!

A magyar éljátékos hétszer vette el az U21-es világbajnok adogatását a 136 perces meccsen.

Aus. Open: mindkét tavalyi női döntős továbbjutott

Oszaka Naomi és Petra Kvitová is a legjobb 32 között • Stefanosz Cicipasz játék nélkül ment tovább.

Aus. Open: Babos Tímea gyorsan búcsúzott az egyestől

A 18 éves lengyel lány bő egy óra alatt lépett túl a világranglistán 88. helyen álló magyar teniszezőn.