Összes hírünk
Kiemelt híreink
Videó: Fucsovics így nyerte meg első ATP-torna-döntőjét!

Szenzációs játékkal, 6:2, 6:2-re győzte le a német Gojowczykot. Hétfőtől a 45. lesz a ranglistán.

Tenisz: Fucsovics Márton megnyerte a genfi ATP-tornát!

A magyar teniszező először diadalmaskodott ATP-torna döntőjében.

Fucsovics Márton parádés játékkal megnyerte a genfi tornát

Taróczy Balázs 1982-es sikere óta nem nyert magyar teniszező ATP-torna-döntőt.

Tenisz: hat órán belül kétszer tartóztatták le Nastasét

A kétszeres Grand Slam-győztes román teniszező azt állította, csak három sört ivott.

Tenisz: Fucsovics óriási fordítással döntős Genfben

A magyar játékos borzasztóan kezdett, mégis készülhet élete első ATP-fináléjára.

Tenisz: „A Wawrinka elleni meccs inkább papíron volt nehéz”

Sávolt Attila úgy véli, Fucsovicsnak nem is igazán volt szüksége jobb játékra.

Tenisz: Egy Wawrinkától másként jön a labda – Fucsovics

A bravúros siker után a svájci annyit mondott neki: ez szép győzelem volt, csak így tovább!

Tenisz: Fucsovicsnak párosban nem jött össze a bravúr

A 3:0-s kezdés után az első kiemelt 5:0-val felelt, és két szettben továbbjutott.

Tenisz: Stollár Fanny nem jutott be a nürnbergi elődöntőbe

A selejtezőből főtáblára kerülő magyar lány két szoros szettben maradt alul.

Tenisz: döcögős kezdés után Fucsovics kiütötte Wawrinkát!

A háromszoros Grand Slam-torna-győztes svájci a második szettben játékot sem tudott nyerni.

Roland Garros: Babos spanyol, Fucsovics kanadai ellen kezd

Lara Arruabarrena 95. a világranglistán, Vasek Pospisil a 88. helyen áll.

Tenisz: kiesett az első kiemelt Fucsovicsék ágáról Genfben

Az amerikai játékos csütörtökön az argentin Guido Pellától kapott ki három szoros játszmában.

Roland Garros: első kiemelt lesz a Babos, Mladenovic páros

Szabadkártyával indul párosban Serena és Venus Williams.

Tenisz: Wawrinka lesz Fucsovics ellenfele a 8 között

A háromszoros Grand Slam-torna-győztes svájci két játszmában múlta fölül Donaldsont.

Tenisz: Fucsovics nagy csatában jutott negyeddöntőbe

Az amerikai Tiafoe-t kiejtő magyar játékos Stan Wawrinkával találkozik a genfi viadalon.

Tenisz: Stollár ismét simán nyert, először negyeddöntős

A magyar lánynak a világranglista 86. helyezettje sem okozott gondot.

Tenisz: Sávolt Attila rég látta ilyennek Fucsovics Mártont

Edzője tudta, mi állt a bukdácsolás mögött az előző 4-5 versenyén, és megoldotta a problémát.

Tenisz: Thiem könnyedén nyert, Ferrer simán kikapott

Az osztrák két szettben verte meg spanyol ellenfelét és bejutott a lyoni negyeddöntőbe.

Tenisz: Cibulková álomrajtot vett, Jani csak szorongatni tudta

A 2016-os világbajnok az első 14 labdamenetet megnyerte, az első 22-ből pedig 20-at.

Tenisz: Babos kikapott kazah ellenfelétől Strasbourgban

Cibulková álomrajtot vett, Jani Réka csak szorongatni tudott • Stollár párosban búcsúzott.

Tenisz: Stollár már csak egyesben érdekelt Nürnbergben

A nyolcaddöntőben a brit Heather Watson lesz a 19 éves magyar játékos ellenfele.

Tenisz: Fucsovics bravúros győzelemmel kezdett Genfben

Mindössze három játékot veszítve győzte le az ötödik helyen kiemelt spanyol Albert Ramos-Vinolast.

Tenisz: Serena Williams nem lesz kiemelt a Roland Garroson

A kiemelési rangsornál idén ismét a WTA-világranglistán elfoglalt aktuális helyezést vették figyelembe.

Tenisz: Babos Tímea a második fordulóban Strasbourgban

A találkozó 64 percig tartott. Babosra a nyolcaddöntőben a kazah Zarina Dijasz (53.) vár.

Tenisz: Jani Réka Luca búcsúzott párosban Strasbourgban

A 26 éves magyar játékos, oldalán a horvát Tereza Mrdezával, csak 57 percet töltött a pályán.

Tenisz: Fucsovicsék nyolc közé jutottak Genfben

Fucsovics Jonathan Erlichhel az oldalán két sima szettben verte meg a Marius Copil, Constantin Sturdza duót.

Tenisz: Stollár Fanny legyőzte a világranglista 27. helyezettjét

A magyar lány kevesebb mint egy óra alatt elintézte a negyedik kiemeltet Nürnbergben.

Tenisz: Balázs Attila kiesett a Roland Garros selejtezőjében

A magyar teniszezőt a szerb Miomir Kecmanovics győzte le három szettben.

Tenisz: Serena Párizsban edzett, Raonic visszalépett a Garrostól

Serena Williams idén eddig mindössze négy nmérkőzést játszott.

Tenisz: Nadal visszaelőzte Federert; Babos a 37. a nőknél