Összes hírünk
Kiemelt híreink
Tenisz: továbbra is Djokovics a világranglista-1., Fucsovics a 37.

A legjobb 200-ban még egy magyar, Balázs Attila található, ő négy pozíciót rontva a 190. helyen áll.

Tenisz: Stollár sosem látott magasságban a ranglistán

A legmagasabban jegyzett magyar női teniszező, Babos Tímea továbbra is hatvanadik.

ATP-vb: Zverev a világbajnok, legyőzte Djokovicsot

A 21 éves német 81 perc alatt két sima szettben verte meg a világelső szerb klasszist.

ATP-vb: Federer kiesett, Djokovics Zverevvel játssza a döntőt

A német fiú 95 perces küzdelemben, a világelső szerb nagyon sima meccsen jutott be a fináléba.

ATP-vb: Zverev a négy között, Djokovics hibátlanul csoportelső

A német fiú Roger Federerrel, a világelső Kevin Andersonnal játszik a fináléba kerülésért.

Tenisz: nem jött össze az elődöntő Stollárnak Houstonban

A magyar versenyző a negyedik kiemelttel szemben maradt alul.

Tenisz: Az operatív vezetésnek mennie kell – Markovits László

A legfájóbb, hogy éveken át milliárdokat költöttek el olyan ideiglenes versenyhelyszínekre, amelyekből később nem maradt semmi a sportágnak.

Pénz, pénz, pénz – Thury Gábor jegyzete

NS-VÉLEMÉNY. Nem építő jellegű párbeszéd folyt.

ATP-vb: Federer nyerte meg a Hewitt-csoportot

A svájci klasszis mindkét szettben 3:3-nál brékelt, végül 6:4, 6:3-ra legyőzte dél-afrikai ellenfelét.

Tenisz: már a legjobb nyolc között Stollár Fanny Houstonban

A magyar teniszező következő ellenfele a negyedik helyen kiemelt amerikai Jessica Pegula.

Tenisz: új csapatversenyt jelentett be az ATP

Négy csoportban 24 csapat mérkőzik majd meg egymással tíz napon át az Australian Open előtt.

ATP-vb: Djokovics ismét nyert és bejutott az elődöntőbe

A világelső 4:4 után bedarálta Alexander Zverevet • Cilic szetthátrányból fordított Isner ellen.

Tenisz: Gálfi Dalma megsérült, Jani kikapott a 3. kiemelttől

Stollár Fanny csütörtökön lép pályára a houstoni torna második fordulójában.

Tenisz: visszavonult a 2012-es wimbledoni döntős

A 29 éves játékos 2015-ben világbajnokságot nyert, az Australian Openen két elődöntőt játszott.

ATP-vb: menekülés a győzelembe – Federer simán nyert Thiem ellen

Roger Federer 68 perc alatt legyőzte az osztrákot, akinek így a csoportmeccs után véget ér a torna.

Tenisz: mínusz 2 fokban nyertek Stollárék Houstonban

A keddi mérkőzéseket mínusz két fokban játszották, de ez sem volt akadály a mieinknek...

ATP-vb: Federer legyőzése után zsinórban 11 gémet veszített el

A dél-afrikai Kevin Anderson lehengerlő játékkal nyerte meg a második meccsét Londonban.

Davis-kupa: Cilic és Coric a horvátok döntős keretében

A világranglista 7. és 12. helyezettje is játszik a franciák ellen.

Davis-kupa: Zverev játszik a mieink ellen, de a döntőben nem

„Szerintem a döntőben a legjobbak közül csak Nadal lesz ott Madridban, ő is csak a hazai pálya miatt.”

ATP-vb: Djokovics magabiztos győzelemmel kezdett

A német Alexander Zverev sorozatban a hatodik alkalommal is legyőzte horvát ellenfelét.

Tenisz: Fucsovics új csúcsa, Djokovics maradt az élen

Az olasz Andreas Seppi pontokat vesztett, így visszaesett a rangsorban.

Tenisz: Gasquet kihagyja a Davis-kupa döntőjét

A franciák legelőkelőbb helyen rangsorolt játékosa sajtóinformációk szerint ágyéksérüléssel bajlódik.

Tenisz: Stollár-szülinap az eddigi legjobb ranglistahelyezéssel

A jelenlegi második számú magyar teniszezőnő éppen 20. születésnapján érte el eddigi legjobbját a 120. helyezéssel.

Tenisz: Federer vereséggel kezdett a világbajnokságon

A japán Nisikori két szettben győzte le a svájci klasszist a szezonzáró vb-n.

ATP-vb: Anderson győzelemmel debütált az évzáró tornán

A dél-afrikai győzelemmel mutatkozott be a férfi teniszezők szezonzáró ATP-világbajnokságán.

Fed-kupa: trónfosztás – a csehek tizenegyedszer győztek

A csehek behozhatatlan előnyre tettek szert Siniaková Kenin elleni győzelmével.

U21-es ATP-vb: öt meccsen öt győzelem – görög világbajnoki cím

Sztefanosz Cicipasz a döntőben szetthátrányból fordított az ausztrál Alex de Minaur ellen.

Fed-kupa: a csehek a végső győzelem kapujában

Strycová szetthátrányból fordított, Siniaková két játszmában verte meg amerikai ellenfelét.

Tenisz: Lucie Safárová bejelentette visszavonulását

A jövő év elején, az ausztrál nyílt teniszbajnokság után befejezi karrierjét a cseh játékos.

Tenisz: Cicipasz–De Minaur álomdöntő az U21-es vb-n

A görög és az ausztrál játékos is öt szettben kerekedett felül ellenfelén.