Összes hírünk
Kiemelt híreink
Aus. Open: a születésnapján jutott tovább, úgy ünnepelt, mint LeBron James – videó

Frances Tiafoe meglepetésre négy szettben legyőzte a 20. kiemelt Grigor Dimitrovot.

Aus. Open: a meglepetésember vár Nadalra; Kerber kiesett

Nadal három játszmában búcsúztatta Berdychet; Kerber súlyos, Sarapova szoros vereséget szenvedett.

Ketten a világ ellen – Malonyai Péter jegyzete

NS-VÉLEMÉNY. Kikaphatnak, de – nem veszíthetnek.

Videó: ki az a Federer? A biztonsági őr nem ismerte fel

„Roger Federer? Hát, persze, azt bárki mondhatja…” – gondolhatta magában az a biztonsági őr.

Aus. Open: Nagy élmény volt magyar oldalán játszani – Babos

Fucsovics Márton reméli, szerepelhetnek még együtt vegyes párosban.

Aus. Open: elbukott szett után söpört Novak Djokovics

Serena Williams továbbra is meggyőzően szerepel a főtáblán, szombaton 67 perc alatt nyert.

Aus. Open: Babos és Fucsovics párosa győzelemmel kezdett

A kínai Csang Suaj és az ausztrál John Peers ellen három játszmában kerekedtek felül.

Babos és Fucsovics párosa győzelemmel debütált Melbourne-ben

Három játszmában kerekedtek felül az US Openen elődöntős kínai, ausztrál duón.

Aus. Open: a rossz kezdés után Babosék taroltak női párosban

Az első játszmát 6:2-re elvesztették, azután viszont csak egy gémet engedtek ellenfelüknek.

Csupasport: Andy Murray kerülte a konditermet

A brit teniszező néhány napja könnyek között jelentette be, hogy legfeljebb a wimbledoni tornáig folytatja. Érdemes felidézni, milyen edzésmunkával és étrenddel jutott fel a csúcsra.

Aus. Open: Federer még hibátlan, Nadal is továbbjutott

A svájci az amerikai Fritz ellen győzött, Nadal az ausztrál De Minaurt verte meg.

Aus. Open: kiesett a női verseny címvédője

Remek mérkőzésen kapott ki a rég nem látott jó teljesítményt produkáló Marija Sarapovától.

Videó: érdekli egy összeizzadt hajpánt? Két nő összeveszett rajta

Arina Szabalenka kedves akart lenni az Australian Openen, erre két néző összekapott az ajándéka miatt.

Aus. Open: Wawrinka búcsúzott; Djokovics szettveszteség nélkül

Garbine Muguruza és Konta Johanna meccse hajnali negyed négykor ért véget.

Aus. Open: Nem tudtam rápörögni a meccsre – Fucsovics

„Rendesen étkeztem, nyomtam az energiaszeleteket, még egy kávét is ittam.”

Aus. Open: Fucsovics három játszmában búcsúzott a férfi egyestől

Bő egyórás csúszás és egy óra esőszünet után búcsúzott Fucsovics Márton.

Aus. Open: Babosék könnyed sikerrel kezdtek párosban

A magyar, francia kettős 6:0, 2:0-ig játékot sem vesztett, és 64 perc alatt jutott tovább.

Fucsovics Márton hosszú meccs végén búcsúzott az egyestől

Egyesben nem maradt magyar versenyző az Australian Openen, miután Fucsovics is kiesett.

Aus. Open: Nadal adogatást sem veszítve jutott a 3. fordulóba

A spanyol két óra alatt elintézte a ranglistán 48. helyen álló Matthew Ebdent.

Aus. Open: a címvédő Roger Federer megküzdött a 3. fordulóért

A vártnál sokkal nehezebb mérkőzésen, de három játszmában jutott tovább a svájci.

Aus. Open: Fucsovicsék súlyos vereséget szenvedtek párosban

„Nem mondom, hogy könnyelműen vettük a meccset, de a fejünkben ott volt, hogy csütörtökön ismét pályára lépünk.”

Aus. Open: Ki látja azt az egy fokot? Senki – Babos Tímea

Az MTK teniszezője sajnálja, hogy az eredmény nem azt mutatja, jó meccset játszott.

Babos Tímea bátran játszott, de nem volt esélye a továbbjutásra

Búcsúzott a női egyestől Babos Tímea, miután 6:3, 6:1-re kikapott az ötödik kiemelt amerikaitól.

Aus. Open: Babos két szettben kikapott amerikai ellenfelétől

Babos Tímea két játszmában, 6:3, 6:1-re kikapott az amerikai Sloane Stephenstől az ausztrál nyílt teniszbajnokság második fordulójában. A mérkőzés 1 óra 35 percig tartott.

Tenisz: Serena Williams új ruhája kiverte a biztosítékot – kép

A Garroson már betiltották a „Serena-stílust”, lehet, hogy az Australian Open lesz a következő…

Aus. Open: Djokovics könnyed győzelemmel kezdte a tornát

A szerb világelső három játszmában nyert az amerikai Mitchell Krueger ellen.

Tenisz: nehéz csoportban a magyarok a Fed-kupában

A mieink a házigazdákon kívül a görög csapattal, valamint Szlovéniával csapnak össze.

Aus. Open: Babos Tímea a centerpályán kap lehetőséget

Babos az ötödik kiemelt amerikai Sloane Stephensszel csap össze, magyar idő szerint szerda éjjel egy órától.

Aus. Open: Fucsovics Mártonnak nagyon hiányzott az edzője

„Az első két szettben még talán frissebbnek éreztem magam, de a harmadik közepétől szinte a halálomon voltam.”

Aus. Open: Fucsovics magabiztos sikerrel kezdett

Egy szettet vesztett a magyar teniszező, de a győzelme nem forgott veszélyben.