Összes hírünk
Kiemelt híreink
Tenisz: Fucsovics legyőzője elődöntős Umagban

A selejtezőből főtáblára került argentin játékos pénteken az orosz Jevgenyij Donszkojt győzte le két szettben.

Tenisz: Fucsovics nem jutott be a nyolc közé Umagban

A magyar játékos szettelőnyről kapott ki a világranglista 188. helyezettjétől.

Tenisz: Bondár Anna búcsúzott párosban Bukarestben

A magyar játékos román partnerrel az oldalán döntő szettben kapott ki a második kiemelt duótól.

Davis-kupa: új helyszínen játszik a magyar válogatott

A Lurdy Ház mögötti területen játsszuk a szeptemberi, Csehország elleni párharcunkat.

Tenisz: Fucsovics parádézott fogadóként a 8. kiemelt ellen

Benoit Paire csak egy adogatójátékot nyert meg a magyar játékossal szemben.

Tenisz: Balázs Attila szettlabdát hárított, majd továbbjutott

A magyar játékos kevesebb mint másfél óra alatt legyőzte szabadkártyás ellenfelét.

Ajánló: így tartja magát bombaformában Sarapova

Az orosz teniszező mindig is büszke lehetett csodás alakjára, így nehezen hihető, hogy ezért bizony neki is keményen kell küzdenie.

Tenisz: nem nézhette élőben apja döntőjét Djokovics fia

A szigorú wimbledoni szabályok miatt a három és fél éves gyerkőc csak a díjátadón láthatta az apját.

Tenisz: Jani Réka párosban kiesett a bukaresti tornán

A magyar játékos a Begu, Mitu duótól kapott ki szlovák partnerével az 1. fordulóban.

Fucsovics a világelső Babossal indulna a tokiói olimpián

Szakmailag és anyagilag is megéri párosozni, és még a magány ellen jó orvosság.

Tenisz: Babos az élre ugrott párosban, Fucsovics az 51. egyesben

A nőknél Simona Halep, a férfiaknál Rafael Nadal a világelső.

Wimbledon: osztrák, amerikai siker vegyes párosban

Az Alexander Peya, Nicole Melichar osztrák, amerikai duó nyerte meg a vegyes párosok vasárnapi döntőjét a wimbledoni teniszbajnokságon.

Wimbledon: Djokovics negyedszer nyerte meg a tornát

A szerb klasszis pályafutása 13. GS-torna-győzelmét aratta Londonban.

Simának indult, küzdelmes lett – Djokovics újra Wimbledon trónján

Kevin Anderson a harmadik játszmát ötször is lezárhatta volna, mindhiába.

Wimbledon: felbomlott a legendás páros, de Mike így is örülhetett

Mike Bryan ezúttal nem a testvérével, Bobbal, hanem Jack Sockkal lett bajnok.

Tenisz: Balázs Attila nem jutott döntőbe Perugiában

Az amerikai Ulises Blanch az 508. helyen áll a világranglistán, és szerencsés vesztesként került fel a főtáblára.

Wimbledon: Angelique Kerber először nyerte meg a tornát

A balkezes német teniszező 6:3, 6:3-ra győzte le a döntőben Serena Williamset.

Ennyi hibával nem lehet: Kerber ülhetett fel a wimbledoni trónra

Serena Williams agresszív játékába rengeteg rontás csúszott • Graf óta először van német győztes.

Wimbledon: micsoda meccs! Djokovics döntő szett 10:8-ra verte meg Nadalt

Csúcstenisz 5 óra 17 percben – a szerb kiválóság a 2016-os US Open óta először GS-döntős!

Wimbledon: 2 óra 54 perc után Djokovics–Nadal 2:1 – folytatás szombaton

A spanyol a harmadik játszmát három szettlabdáról veszítette el • A női döntő előtt, 14 órakor folytatódik a meccs!

Wimbledon: döntő szett 26:24 – Anderson 6 óra 36 perc után döntős!

102 ász, 247 nyerő, 568 labdamenet minden idők leghosszabb wimbledoni elődöntőjében.

Tenisz: Balázs Attila elődöntőbe jutott Perugiában

A magyar játékos a második játszmában szettlabdát hárított, mielőtt megnyerte a rövidítést.

Wimbledon: S. Williams lesz Kerber ellenfele a döntőben

A világranglista 181. helyezettje két szettben győzött a 11. wimbledoni elődöntőjében.

Wimbledon: Angelique Kerber az első döntős a hölgyeknél

A német játékos két játszmában, 6:3, 6:3-ra legyőzte a lett Jelena Ostapenkót, ellenfélre vár.

Tenisz: Balázs Attila már negyeddöntős Perugiában

A magyar játékos szűk egy óra alatt megnyerte második fordulós mérkőzését.

Wimbledon: újabb ötszettes csata, Nadal továbbjutott

A világelsőt megizzasztotta Del Potro • Isner szetthátrányból fordított Raonic ellen.

Wimbledon: meccslabdája dacára Federer kiesett a negyeddöntőben!

A svájci beállította rekordját, majd kétszettes előnyről kikapott Kevin Andersontól.

Wimbledon: Ilyet én még talán nem is láttam – Babos Tímea

„Ez most nem fáj annyira, mint a Roland Garros negyeddöntőjében elszenvedett vereség.”

Wimbledon: Djokovicsnak nem volt szerencsétlen a 13.

A korábbi világelső szerb 2015 óta először jutott be a legjobb négy közé.

Wimbledon: a világelső búcsúja – Babosék kiestek a nyolc között

Az első kiemelt magyar, francia páros 84 perc alatt elveszítette a negyeddöntőt.