SÍFUTÁS,  VILÁGKUPA 2018–2019, FÉRFIAK
Dátum Helyszín Szakág Győztes
2018. nov. 24. Ruka (Finnország) sprint (klasszikus) Alekszandr Bolsunov (orosz)
2018. nov. 25.   15 km (klasszikus) Bolsunov
2018. nov. 30. Lillehammer (Norvégia) sprint (szabad) Federico Pellegrino (olasz)
2018. dec. 1.   15 km (szabad) Sjur Röthe (norvég)
2018. dec. 2.   15 km üldözéses (szabad) Didrik Tönseth (norvég)
2018. dec. 2.   összetett Tönseth
2018. dec. 8 Beitostolen (Norvégia) 30 km (szabad) Sjur Röthe (norvég)
2018. dec. 9.   4x7.5 km váltó Norvégia
2018. dec. 15. Davos (Svájc) sprint (szabad) Johannes Hösflot Klaebo (norvég)
2018. dec. 16.   15 km (szabad) Jevgenyij Bjelov (orosz)
  2018. dec. 29.-2019. jan. 6. TOUR DE SKI  
2018. dec. 29. Toblach (Olaszország) sprint (szabad) Klaebo
2018. dec. 30.   15 km (szabad) Szergej Usztjugov (orosz)
2019. jan. 1. Val Müstair (Svájc) sprint (szabad) Klaebo
2019. jan. 2. Oberstdorf (Németország) 15 km tömegrajt (klasszikus) Iversen
2019. jan. 3.   15 km üldözéses (szabad) Klaebo
2019. jan. 5. Val di Fiemme (Olaszország) 15 km tömegrajt (klasszikus) Klaebo
2019. jan. 6.   9 km üldözéses (szabad) Klaebo
2019. jan. 12. Drezda (Németország) sprint (szabad) Sindre Björnestad Skar (norvég)
2019. jan. 13.   csapatsprint (szabad) Norvégia
2019. jan. 19. Otepää (Észtország) sprint (klasszikus) Klaebo
2019. jan. 20.   15 km (klasszikus) Iivo Niskanen (finn)
2019. jan. 26. Ulricehamn (Svédország) 15 km (szabad) Maurice Magnificat (francia)
2019. jan. 27.   4x7.5 km váltó Oroszország
2019. feb. 9. Lahti (Finnország) sprint (szabad) Klaebo
2019. feb. 10.   csapatsprint (klasszikus) Norvégia
2019. feb. 16. Cogne (Olaszország) sprint (szabad) Pellegrino 
2019. feb. 17.   15 km (klasszikus) Bolsunov
2019. feb. 21. Seefeld (Ausztria) - vb sprint (szabad) Klaebo
2019. feb. 23.   15+15 km síatlon Sjur Röthe (norvég)
2019. feb. 24.   csapatsprint (klasszikus) Norvégia
2019. feb. 27.   15 km (klasszikus) Martin Johnsrud Sundby (norvég)
2019. márc. 1.   4x10 km váltó Norvégia
2019. márc. 3.   50 km tömegrajt (szabad) Hans Christer Holund (norvég)
2019. márc. 9. Oslo (Norvégia) 50 km tömegrajt (klasszikus) Bolsunov 
2019. márc. 12. Drammen (Norvégia) sprint (klasszikus) Klaebo
2019. márc. 16 Falun (Svédország) sprint (szabad) Klaebo
2019. márc. 17.   15 km (szabad) Bolsunov
2019. márc. 22. Québec (Kanada) - döntő sprint (szabad)  
2019. márc. 23.   15 km tömegrajt (klasszikus)  
2019. márc. 24.   15 km üldözéses (szabad)  
2019. márc. 24.   összetett