Kiemelt híreink
Csupasport: feljutott a Matterhornra, majd befejezte

Az olasz Walter Bonattit jelenleg is a hegymászás legnagyobb alakjai között tartják számon.

Curling Eb: magabiztos győzelmet arattak a férfiak

Két veresége mellett a második sikerét aratta a magyar csapat a kontinensviadalon.

Curling Eb: egy siker és egy zakó a női csapatunk mai mérlege

Szlovénia ellen 10–7 lett ide, a litvánok ellen 9–7 oda.

Síugrás: történelmi győzelem, ilyen még nem fordult elő

Az orosz Jevgenyij Klimov igazolta, nem véletlenül nyerte meg a nyári Grand Prix-t, győzött Wislában is.

Alpesisí-vk: folytatódik a Hirscher–Kristoffersen párbaj

A két futamban összesen mindössze kilenc századmásodperc volt a két versenyző között

Síugró-vk: lengyel csapatsiker az idénynyitó wislai versenyen

Kamil Stoch hozta helyre Dawid Kubacki hibáját.

Alpesisí-vk: Shiffrin győzött Leviben

Az összetett vk-címvédő két versenyt követően máris az élre állt.

Síugró-vk: négy esélyese van a hétvégén rajtoló sorozatnak

Négy nagy esélyese van a síugrók szombaton rajtoló világkupa-sorozatának, amely a lengyelországi Wislában kezdődik.

Sífutás: Johaug 958 nap után fölényes sikerrel tért vissza

A doppingeltiltását letöltő olimpiai és világbajnok klasszis valóra váltotta az álmát.

Téli olimpia 2026: az olasz kormány kiáll a pályázat mellett

Ha nem sikerül a teljes összeget magánpénzekből összegyűjteni, a kormány kipótolja azt.

Téli olimpia: Calgaryban leszavazták a 2026-os pályázatot

A Kanadai Olimpiai Bizottság csalódott a népszavazás végeredménye miatt.

Téli sportok: együttműködés a jégkorongozók és a korcsolyázók között

A MOKSZ és az MJSZ elnöksége először tartott közös elnökségi ülést.

Rp. gyorskori: ilyen szerepléssel a vezetőség sem számolt

A két aranyat és egy bronzot eredményező vasárnapi szereplés Bánhidi Ákost is meglepte.

Rp. gyorskorcsolya: két váltóarany a magyar mérleg vasárnap

A férficsapat mellett ezúttal a vegyes váltónk is a dobogó tetejére állhatott, Liu Shaoang pedig bronzérmes lett 500 méteren.

Bánhidi: Ha az előzményeket nem nézzük, valóban helyes ítélet volt Shaoang kizárása, ám…

„Szerencsére Shaoang nem búslakodott, hiszen várt még rá két váltó, amiből végül csak egy lett...”

Rp. gyorskorcsolya: magyar arany 1000-en, két váltónk is döntős

Salt Lake Cityben Liu Shaolin Sándor bizonyult a legjobbnak 1000 méteren.

Rp. gyorskorcsolya: mindhárom váltónk elődöntős Salt Lake Cityben

„Örömteli, hogy a fiataloktól láthattunk egy-két, jól kivitelezett taktikai és technikai megoldást.”

Dopping: az oroszok 2022-ig nem rendezhetnek sílövőversenyt

„Csak olyan országok láthatják vendégül a világ legjobb biatlonosait, amelyek rendelkeznek a…”

Sífutás: politikai pályára lép a kétszeres olimpiai bajnok

„Nem élsportolóként akarok politizálni. Egyszerű észtként és kétgyermekes édesanyaként szeretnék dolgozni.”

Gyász: elhunyt az egyik legtehetségesebb svájci síző

Siklóernyő-balesetben életet vesztette Gian Luca Barandun.

Rp. gyorskori: így lett vk-győztes a magyar váltó – videó

Ahogy az olimpián, Calgaryban is Liu Shaolin Sándor előzött az utolsó kanyarban.

Rp. gyorskorcsolya: „Nagyon boldogok vagyunk” – világcsúcs után

A fiúk egyénként is hőskölteményt alkottak – mondja a válogatott edzője.

Rp. gyorskorcsolya: világcsúccsal nyert a magyar váltó Calgaryban!

Liu Shaolin Sándor hajrája ezúttal is ellenállhatatlan volt, Liu Shaoang 1000 méteren nem talált legyőzőre.

Rp. gyorskorcsolya: „Izomgörcsökkel és lázzal vittem kórházba csütörtökön Sanyit”

Liu Shaoang pazarul versenyzett, Liu Shaolin betegen is megmutatta, mire képes.

Rp. gyorskorcsolya: Liu Shaoang reményfutamból vk-ezüstérmes

Jászapáti Petra a kisdöntőben elsőként haladt át a célvonalon, így az ötödik helyen végzett.

Gyorskorcsolya: 46 évesen írt történelmet a német legenda

Az ötszörös olimpiai bajnok Claudia Pechstein a 35. német bajnoki címét is megszerezte.

Rövid pályás gyorskorcsolya vk: Liu Shaolin, Burján és Jászapáti is hibátlan

Rajtuk kívül még Liu Shaoang jutott tovább az egyik távján, 1000 méteren, 500-on elesett.

Sílövészet: a NOB megszüntette a nyáron életbe léptetett szankciókat

Még a nyáron zsarolási és doppingbotrányok miatt felfüggesztették a kifizetéseket a szövetség felé.

Liu Shaolin Sándor: Már újra értelmét láttam, hogy reggelente ott legyek a pályán

„Szeretném megmutatni mindenkinek, hogy nem égtem ki, és továbbra is képes vagyok ott lenni a legjobbak között.”

Alpesisí-vk: elmaradt a férfi óriás-műlesiklás Söldenben

Nem lehetett megtisztítani a pályát az éjszaka lehullott ötven centiméteres hótakarótól.