Real Madrid: hosszú időre kidőlt a BL-meccsen lecserélt védő

2019.10.02. 09:20
Megsérült Nacho, több hónapig nem játszhat (Fotó: AFP)
Térdsérülést szenvedett Nacho, a Real Madrid spanyol labdarúgója, akit az FC Bruges ellen 2–2-re végződő keddi Bajnokok Ligája-mérkőzés félidejében le kellett cserélni.

A spanyol élvonalbeli klub hivatalos tájékoztatása szerint Nacho jobb térdében megsérültek a szalagok.

Azt egyelőre nem tudni, pontosan mennyit kell kihagynia a Real Madridban nevelkedő 29 éves védőnek. Várhatóan legalább két-három hónapig nem számíthat rá Zinédine Zidane vezetőedző.

Nacho ebben az idényben három tétmérkőzésen lépett pályára a Realban, míg az előző évadban harminc meccsen jutott szóhoz.

A királyi gárda kedden óriási meglepetésre hazai pályán ikszelt belga riválisával – ráadásul úgy, hogy a vendégek két góllal vezettek a szünetben.

BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
A-CSOPORT

Real Madrid–FC Bruges 2–2 (Segio Ramos 55., Casemiro 85., ill. Bonaventure 9., 39.)