La Liga: Diego Costa visszatért – hat perc alatt gól és két sárga

2018.01.06. 14:52
Diego Costa a szurkolókkal ünnepelte a gólját (Fotó: AFP)
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 18. fordulójában az Atlético Madrid hazai pályán 2–0-re nyert a Getafe ellen. A visszatérő Diego Costa szerezte a madridiak második gólját, ám gólöröme miatt megkapta a második sárga lapját, így kiállították.

Az Eibar újabb győzelméről, a Barca kölcsönjátékosának súlyos sérüléséről itt írtunk!
Az őrült sevillai derbiről ide kattintva olvashat!

A hazai együttes hamar előnybe került: Antoine Griezmann labdájából Ángel Correa szerzett szép gólt jobb külsővel. 1–0

A roppant kemény ütközésekkel tarkított (csak az első félidőben hét lapot osztottak ki) találkozó volt Diego Costa első bajnoki mérkőzése az Atléticóban azóta, hogy visszatért a Chelsea-től. A spanyol válogatott csatár a 62. percben könyöklésért sárga lapot kapott, majd hat perccel később betalált, ám gólöröm gyanánt kirohant a nézők közé, amiért megkapta a második sárgáját, így idő előtt mehetett zuhanyozni. 2–0

Meg kell jegyezni, talán túlzó volt sárgát adni Costa ünnepléséért…