La Liga: az Atlético Madrid a 95. percben mentett otthon pontot

2018.09.15. 14:55
Az Atlético Madrid a végén menekült meg a még nagyobb blamától (Fotó: AFP)
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 4. fordulójában az Atlético Madrid otthon 1–1-es döntetlent játszott az Eibarral.

Diego Simeone irányításával még sosem kezdte olyan rosszul a bajnokságot az Atlético, mint ezúttal, hiszen az első három fordulóban csupán négy pontot gyűjtött.

Ez a helyzet pedig nem javult túlságosan a negyedik összecsapást követően sem, hiszen hiába birtokolta majdnem 60 százalékban a labdát és volt hét kaput eltaláló lövése is, a vezető gólt csak nem tudta megszerezni a gárda.

Sőt, a 87. percben jött a fekete leves: De Blasis visszatett labdája után nem tudott felszabadítani a házigazda védelme, a csereként beálló Sergi Enrich pedig begyötörte a labdát (0–1).

A ráadásban Godín próbálkozását a léc hárította, a 95. percben viszont Moreno lehetőségénél már a kapufa sem segítette ki a korábbi újpesti kapust, Marko Dmitrovicsot, így egy pontot megmentett az Atlético Madrid (1–1).

SPANYOL LA LIGA
4. FORDULÓ

Athletic Bilbao–Real Madrid 1–1 (Muniain 32., ill. Isco 64.)
Real Sociedad–Barcelona 1–2 (Aritz Elutondo 12., ill. Luis Suárez 63., O. Dembélé 66.)
Atlético Madrid–Eibar 1–1