La Liga: a Villarreal is eljátszadozott az Alavésszel

2017.09.17. 13:52
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 4. fordulójában a Villarreal tükörsima 3–0-s győzelmet aratott a Deportivo Alavés otthonában.

A Villarreal két vereséggel kezdte a szezont, az előző körben azonban megverte a Real Betist, most pedig arra készült, hogy a győzelem, sőt, gól nélkül álló Alavés otthonában megduplázza sikerei számát.

A vitoriai együttes nem is tudott túl nagy ellenállást kifejteni, rendkívül gyenge védelme először a 32. percben kapitulált, igaz, a vendégek számára roppant szerencsés módon: Cédric Bakambu 25 méterről eleresztett lövése Alexis érintésével jutott a kapuba. 0–1

Az 52. percben az egész meccsen sziporkázó Samu Castillejo fektette el a védőjét, az ő lövését még védeni tudta Fernando Pacheco, de a kipattanót Carlos Bacca zavartalanul juttathatta a kapuba. 0–2

Tíz perccel később Bakambu állította be a végeredményt, Castillejo szolgálta ki a kongóit, aki közelről talált be. 0–3

Az Alavésnél nagy a baj, négy forduló után még mindig nincs gólja, ráadásul ezen a meccsen is inkább a Villarreal állt közelebb további találatok megszerzéséhez.