La Liga: a Valencia még mindig tapad a Real Madridra

2018.03.04. 22:49
Simone Zaza (lent) és Rodrigo Moreno góljaival nyert a Valencia (Fotó: AFP)
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 27. fordulójában a Valencia 2–0-ra megverte a Betist, és továbbra is nagy versenyben van a Real Madriddal a dobogóért. A Real Sociedad 2–1-re nyert az Alavés ellen.

A Levante otthon 1–1-es döntetlent játszott a ráadás pillanataiban egyenlítő Espanyollal. Érdekesség, hogy a Levante az előző fordulóban a 90. percben kapott góllal maradt alul az Alavés otthonában (0–1), míg az Espanyol a 93. percben szerzett góllal verte meg a Real Madridot (1–0), így elmondható, a barcelonaiak számára lényegesen jobban alakulnak mostanában a meccsek végei, mint a valenciaiak számára…

A korábbi újpesti Enisz Bardi nem került be a Levante keretébe. Az együttes sorozatban a 15. bajnokiján maradt nyeretlen, ez a legrosszabb szériája az élvonalban. A kudarc Juan Ramón López Muniz vezetőedző állásába került.

A Real Sociedad tizenegy perc alatt két gólt szerzett, és ez elég is volt ahhoz, hogy 21-re legyőzze, és a tabellán megelőzze a Deportivo Alavést.

A Valencia 2–0-ra verte meg a Betist, és továbbra is nagy versenyben van a Real Madriddal a dobogóért.