La Liga: a Depor a hajrában szenvedte ki a három pontot

2017.09.30. 14:54
A Deportivo La Coruna 2–1-re legyőzte a Getafét a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 7. fordulójában.

Gól nélküli első félidő után a találkozó első találatát Amath Diedhiou szerezte az 54. percben – a Getafe játékosa egy lövőcsel után három ember között, tíz méterről laposan a bal alsóba belsőzött (1–0).Amath Diedhiou szerezte az 54. percben – a Getafe játékosa egy lövőcsel után három ember között, tíz méterről laposan a bal alsóba belsőzött (1–0).

A 66. percben egyenlített a Depor, az Arsenaltól kölcsönbe visszahozott Lucas Pérez fordulás után, 14 méterről kilőtte a kapu bal alsó sarkát.

A mindent eldöntő gól a találkozó 87. percében esett, ekkor Florin Andone elé pattant a labda egy fejről, a Deportivo támadója pedig estéből, közvetlen közelről a Getafe kapujába bombázott.

Az állás a folytatásban már nem változott, a Deportivo La Coruna 2–1-re legyőzte a Getafét.