Király-kupa: nem bírt a Gironával az Atlético Madrid

2019.01.09. 21:36
Az Atlético Madrid 1–1-es döntetlent játszott a spanyol labdarúgó Király-kupa nyolcaddöntőjének első mérkőzésén a Girona otthonában.

Jól kezdte a mérkőzést az Atlético Madrid, a 9. percben Antoine Griezmann 16 méterről hatalmas gólt lőtt a rövid felsőbe, ezzel megszerezte a vezetést a vendégek számára. A Girona nem adta fel, és még a szünet előtt egyenlített: a hazaiak hondurasi támadója, Anthony Lozano volt eredményes.

A második játékrészben nem született több gól, így a visszavágón a vártnál nagyobb eséllyel futhat neki a negyeddöntőbe jutásnak Girona – bár az idegenben szerzett gól miatt az Atlético van kedvezőbb helyzetben.