Férfi röpi NB I: a Kaposvártól is kikapott a nyeretlen DEAC

MTI MTIMTI MTI
2019.10.18. 19:41
A Kaposvár három szettben legyőzte a DEAC csapatát a férfi röplabda NB I pénteki mérkőzésén.

Három forduló után a kaposvári együttes két győzelemmel és egy vereséggel, míg a debreceni gárda három vereséggel áll a B-csoportban.

FÉRFI RÖPLABDA NB I
B-csoport
FINO Kaposvár–DEAC 3:0
(20, 18, 21)
Kaposvár Aréna, 400 néző. V.: Soltész R., Pőcze A.
Fino Kaposvár: Keen, Bozóki 7, Makarov 6, Kalmár Á. 9, Horváth K. 11, Nagy J. 5. Csere: Kiss M. (liberó), Kulcsár A., Bögöly 3, Martinez, Kruzskov 1. Vezetőedző: Ruben Wolochin.
DEAC: Csizmadia 2, Tóth A. 7, Budai 8, Remete 4, Hubicska 12, Fazekas. Csere: Mészáros (liberó), Veres 2. Vezetőedző: Fodor Antal.
A mérkőzés alakulása. I . játszma: 0:2, 3:4, 7:7, 9:8, 11:9, 18:14, 23:19. II. játszma: 2:1, 6:3, 10:7, 13:11, 15:14, 17:13, 23:18. III. játszma: 3:1, 6:4, 7:6, 15:12, 18:14, 19:18, 23:21.
Ruben Wolochin:
– Nagyon örülök annak, hogy hazai pályán győzelemmel mutatkoztunk be, a játékosok pedig éltek a lehetőséggel, amit adtam nekik. Soha nem könnyű egy olyan mérkőzés, ahol nagy a tudáskülönbség a két csapat között, de igyekeztünk végig jól összpontosítani.
Fodor Antal: – Gratulálok a kaposváriaknak! Összességében, úgy gondolom, nem vallottunk szégyent, tisztességesen helytálltunk a rekordbajnok otthonában.