Női röplabda Extraliga: otthon nyert a Vasas és a Békéscsaba

A Jászberénynek sikerült szettet rabolnia a Viharsarokban.

Férfi röplabda Extraliga: rangadót nyert a Kecskemét

A KRC a MAFC-ot győzte le 3:0-ra.

Női röplabda Extraliga: nyertek az éllovasok

A Kaposvár és a Nyíregyháza is három szettben nyert idegenben a női röplabda Extraliga szombati játéknapján.

Férfi röplabda Extraliga: nyert a Pénzügyőr

A Pénzügyőr négy játszmában legyőzte a vendég Kaposvárt a férfi röplabda Extraliga szombat esti mérkőzésén.

Röplabda: visszavonult a német válogatottól ifj. Grózer György

A németek nem jutottak ki az olimpiára, befejezi a 35 éves feladóátló.

Röplabda: sima békéscsabai siker a Challenge-kupában

A szlovén Calcit Kamnik otthonában nyert három játszmában a BRSE.

Férfi röplabda MK: a Pénzügyőr jutott elsőként a döntőbe

A kazincbarcikai 3:1 után hazai pályán is négy szettben győzött a fővárosi csapat.

Női röplabda CEV-kupa: ötödik szettben nyert a Nyíregyháza

A találkozó visszavágóját február 5-én játsszák.

Női röpi BL: a Vasas idegenben szettet csent a Nantes-tól

A magyar bajnok a negyedik csoportmeccsén is nyeretlen maradt a Bajnokok Ligájában.

Férfi röplabda Extraliga: a Pénzügyőr legyőzte a Barcikát

A DEAC négy szettben kerekedett a vendég Kecskemét fölé.

Férfi röplabda Extraliga: öt szettben nyert a MAFC

A MAFC 3:2-re verte a vendég Kaposvárt a férfi röplabda Extraliga szombati mérkőzésén.

Női röpi Extraliga: simán nyert a Nyíregyháza és az UTE

A Nyíregyháza hazai pályán három szettben legyőzte a Jászberényt.

Női röplabda: Kaposváron rangadót nyert a Békéscsaba

Hiába nyerte fölényesen az első szettet, végül 3:1-es vereséget szenvedett az 1. MCM-Diamant Kaposvár hazai pályán a Békéscsabától a női röplabda Extraliga 12. fordulójának rangadóján.

Női röplabda Extraliga: az MTK nyert a Haladás vendégeként

Győzelmével az MTK megelőzte a Jászberényt, és feljött a tabella hatodik helyére.

Női röplabda MK: előnybe került a Nyíregyháza

A visszavágót január 30-án játsszák Nyíregyházán.

Röplabda: bajban a bajnokok és a címvédő is a Magyar Kupában

Kikapott a Kecskemét és a Kazincbarcika, csak az ötödik szettben nyert a Vasas.

Röplabda: neves játékosokkal komoly terveket dédelget a KSE

A Penta-KSE-be igazoló versenyzők lehetnek a legkomolyabb kihívói a legutóbbi két bajnoki címet megszerző Lutter, Szombathelyi párosnak.

Női röplabda: fiatal amerikai centert igazolt a Kaposvár

A 22 éves, 192 centiméter magas játékos eddig az amerikai egyetemi bajnokságban szerepelt.

Tokió 2020: teljes mindkét röplabdatorna olimpiai mezőnye

A kontinentális selejtezőkkel vasárnap lezárult a tokiói olimpia röplabdatornáinak kvalifikációs sorozata.

Női röplabda: visszavágott a Vasas a szerdai vereségért

A férfiaknál a Kaposvár négy játszmában győzött a Kaposvár ellen hazai pályán.

Női röplabda Extraliga: szoros MTK–UTE, mégis 3:0 a vége

A találkozó legeredményesebb játékosa az újpestiek ütője, Lacombe Zsófia volt 19 ponttal.

Férfi röplabda Extraliga: a Barcika legyőzte a MAFC-ot

A találkozó legeredményesebb játékosa a fővárosi Csoma Krisztián volt 19 ponttal.

Női röplabda: francia bajnokot szerződtetett a Békéscsaba

A Bajnokok Ligáját is megjárt Tanja Grbics csatlakozott az ötszörös magyar bajnokhoz.

Női röpi Extraliga: a Kaposvár simán nyert Jászberényben

A mérkőzés legeredményesebb röplabdázója a jászberényiek brazil ütőjátékosa, Jessica Ventura volt.

Női röpi: megvan az új magyar kapitány – hivatalos

A magyar szövetség csütörtökön a közösségi oldalán jelentette be a lengyel szakember kinevezését.

Női röpi Extraliga: a kupagyőztes legyőzte a bajnokot

A Nyíregyháza saját közönsége előtt 3:0-ra nyert a bajnoki címvédő Vasas ellen.

Férfi röpi: győzött a címvédő Kazincbarcika az Extraligában

A címvédő Kazincbarcika három játszmában legyőzte a magyar utánpótlás-válogatottat a férfi röplabdázók Extraligájában.

Röplabda: sokáig fájó emlék a nőknél; vegetáló férfiválogatott

Jakub Gluszak: Nagyon sok elemben változtattunk, előreléptünk, ugyanakkor sok részleten még mindig lehetne javítani.

Férfi röplabda Extraliga: a Pénzügyőr győzelemmel kezdett

A találkozó legeredményesebb játékosa a fővárosi Kovács Zoltán volt 12 ponttal.

Röplabda: lángra kapott a Vasas csinos játékosának a keze forgatásunkon

Dékány Bernadettet a Csodák Palotájába vitte el a Sportkrém stábja, itt a rémisztő mélységgel is szembenézett.

Hitte a fene – Kotsis Attiláné Kincsesy Gabriella nem gondolta volna, hogy nyer

A sikerkapitány továbbra is aktív. A 91 éves edzőlegendával a Prima Primissima díj apropóján beszélgettünk.

Férfi röpi: rutinos brazil centert igazolt a Kazincbarcika

Budai Balázs után a 33 éves Rodrigo Moraes is csatlakozott a Vegyész keretéhez.

Női röpi Extraliga: könnyedén nyert a Nyíregyháza

A Nyíregyháza a papírformát igazolva simán győzött az MTK Budapest ellen.

Férfi röpi NB I: megnyerte az alapszakaszt a Kazincbarcika

A Kazincbarcika három játszmában győzött az U19-esek ellen, míg a DEAC négy szettben verte az U17-es csapatot.

Férfi röpi NB I: nyert az U19-es magyar válogatott

A két korosztályos nemzeti csapat pontjait egyben számolják a bajnoki tabellán.

Női röpi Extraliga: három játszmában nyert a Békéscsaba

A találkozó legeredményesebb játékosa a hazaiak horvát válogatott ütője, Karla Klaric volt 17 ponttal.

Női röplabda Eb: négy rendezője lesz a 2021-es tornának is

Horvátország, Szerbia, Bulgária és Románia közösen rendezheti meg a 2021-es női röplabda Európa-bajnokságot.

Röplabda: 2000 dollár a tét a mogyoródi teqvolleytornán!

Rangos, 2000 dolláros összdíjazású pénzdíjas teqvolleyversenyt rendeznek december 22-én, vasárnap a mogyoródi Grosics Gyula Sportcsarnokban. A tornán olyan nagynevű versenyzők is indulna, mint a világbajnoki címvédő lengyel Choromanski, Wlostowski kettős.

Férfi röpi Challenge-kupa: búcsúzott a Kaposvár

A magyar csapat kettős vereséget szenvedett a holland Groningen elleni párharcban.

Női röplabda BL: a Vasas négy szettben szenvedett vereséget

A Vasas Óbuda 3:1-re kikapott a román Alba Blaj együttesétől csütörtökön Érden.

Röplabda: jövőre is Berlinben lesz a női és a férfi BL-döntő

Az idei finálékat telt ház előtt rendezték meg a Max-Schmeling-Halléban.

Női röpi: továbbjutott a Békéscsaba a Challenge-kupában

A békéscsabaiak a jövő évi folytatásban a szlovén Calcit Volley Kamnikkal mérkőznek meg.

Női röpi: kettős vereséggel búcsúzott az UTE

Az Újpest kettős vereséggel búcsúzott a női röplabda Challenge-kupából, miután az első forduló visszavágóján vendégként ötszettes mérkőzésen kapott ki az orosz Jenyiszej Krasznojarszktól szerdán.

Női röplabda: bravúros nyíregyházi továbbjutás a CEV-kupában

A magyar együttes döntő szettben múlta felül román riválisát • Conegliano-győzelem a Vasas csoportjában.

Női röpi MK: a Jászberénnyel teljes az elődöntő mezőnye

A négy között a címvédő Nyíregyházával, a bajnok Vasas pedig az Újpesttel találkozik januárban.