• A SZOMBATI ESEMÉNYEKET, AZ EREDMÉNYEK ALAKULÁSÁT ITT KÖVETHETI NYOMON!

AUGUSZTUS 20., SZOMBAT
A program változtatásának jogát a szervezők fenntartják. A menetrend a nap folyamán változhat.

A MAGYAR VERSENYZŐK PROGRAMJA IDŐRENDBEN

KAJAK-KENU
14.00: férfi K–1 200 m, B-döntő (Molnár Péter)
14.22
: férfi C–2 1000 m, döntő (Vasbányai Henrik, Mike Róbert)
14.47: női K–4 500 m, döntő (Magyarország – Szabó Gabriella, Kozák Danuta, Csipes Tamara, Fazekas-Zur Krisztina)
15.04: férfi K–4 1000 m, B-döntő (Magyarország – Hufnágel Tibor, Kugler Attila, Ceiner Benjámin, Somorácz Tamás)

BIRKÓZÁS
15.16: férfi szabadfogás, 86 kg, nyolcaddöntő: Veréb István–Abdulrasid Szadulajev (Oroszország)
15.48: férfi szabadfogás, 125 kg, nyolcaddöntő: Ligeti Dániel–Florian Skilang Temengil (Palau)

TRIATLON
16.00
: nők (Kovács Zsófia, Vanek Margit)

ÖTTUSA
17.00:
férfi úszás (Demeter Bence, Marosi Ádám)
19.00: férfi bónuszvívás, lovaglás (Demeter Bence, Marosi Ádám)
23.00: férfi döntő (Demeter Bence, Marosi Ádám)

VÍZILABDA
21.30:
férfi, az 5. helyért: Magyarország–Görögország

A TELJES NAPI PROGRAM IDŐREND SZERINT

12.00: golf, nők, döntő, 1. rész

13.30: tollaslabda, férfi egyes, a 3. helyért

14.00: tékvandó, női +67 kg, nyolcaddöntő
14.00: tékvandó, férfi +80 kg, nyolcaddöntő
14.00: kajak-kenu, férfi K–1 200 m, B-döntő (Molnár Péter)
  14.07: kajak-kenu, férfi K–1 200 m, A-döntő
  14.22: kajak-kenu, C–2 1000 m, A-döntő (Vasbányai Henrik, Mike Róbert)
  14.30: tollaslabda, férfi egyes, döntő
  14.47: kajak-kenu, női K–4 500 m, A-döntő (Magyarország – Szabó Gabriella, Kozák Danuta, Csipes Tamara, Fazekas-Zur Krisztina)

15.00-18.00: birkózás, szabadfogás 86 kg, selejtezők (Veréb István)
15.00-18.00: birkózás, szabadfogás 125 kg, selejtezők (Ligeti Dániel)
15.00: golf, nők, döntő, 2. rész
15.00: ritmikus gimnasztika, csapat, selejtező
15.04: kajak-kenu, férfi K–4 1000 m, B-döntő (Magyarország – Hufnágel Tibor, Kugler Attila, Ceiner Benjámin, Somorácz Tamás)
  15.12: kajak-kenu, férfi K–4 1000 m, A-döntő

16.00: műugrás, férfi torony, elődöntő
  16.00: triatlon, nők (Kovács Zsófia, Vanek Margit)
16.30: kézilabda, nők, a 3. helyért: Hollandia–Norvégia
16.30: kosárlabda, nők, a 3. helyért: Szerbia–Franciaország
16.40: vízilabda, férfiak, a 7. helyért: Brazília–Spanyolország

17.00: öttusa, férfiak, úszás (Demeter Bence, Marosi Ádám)
  17.30: kerékpár, női mountain bike, cross-country, döntő
17.40: ritmikus gimnasztika, csapat, selejtező

  18.00: golf, nők, döntő, 3. rész
18.00: labdarúgás, férfiak, a 3. helyért: Honduras–Nigéria
18.00: röplabda, nők, a 3. helyért: Hollandia–Egyesült Államok
18.00: vízilabda, férfiak, a 3. helyért: Montenegró–Olaszország

  19.00: ökölvívás, női 51 kg, döntő
19.00: öttusa, férfiak, bónuszvívás, lovaglás (Demeter Bence, Marosi Ádám)
  19.15: ökölvívás, férfi 56 kg, döntő

  20.00: ökölvívás, férfi 75 kg, döntő
20.00: tékvandó, női +67 kg, negyeddöntő, elődöntő
20.00: tékvandó, férfi +80 kg, negyeddöntő, elődöntő
  20.20: ritmikus gimnasztika, egyéni összetett, döntő
  20.30: kézilabda, nők, döntő: Franciaország–Oroszország
  20.30: kosárlabda, nők, döntő: Spanyolország–Egyesült Államok

21.00: birkózás, szabadfogás 86 kg, helyosztók
21.00: birkózás, szabadfogás 125 kg, helyosztók
  21.30: műugrás, férfi torony, döntő

21.30: vízilabda, férfiak, az 5. helyért: Magyarország–Görögország

  22.30: birkózás, szabadfogás 125 kg, döntő
  22.30: labdarúgás, férfiak, döntő: Brazília–Németország
  22.50: vízilabda, férfiak, döntő: Horvátország–Szerbia

  23.00: öttusa, férfiak, kombinált szám (Demeter Bence, Marosi Ádám)
  23.30: birkózás, szabadfogás 86 kg, döntő

01.00: tékvandó, női +67 kg, vigaszág, a 3. helyért
01.00: tékvandó, férfi +80 kg, vigaszág, a 3. helyért
  01.30: atlétika, női magas, döntő
  01.55: atlétika, férfi gerely, döntő

  02.00: atlétika, férfi 1500 m, döntő
  02.15: atlétika, női 800 m, döntő
  02.30: atlétika, férfi 5000 m, döntő

  03.00: atlétika, női 4x400 m, döntő
  03.00: tékvandó, női +67 kg, döntő
  03.15: tékvandó, férfi +80 kg, döntő
  03.15: röplabda, nők, döntő
  03.35: atlétika, férfi 4x400 m,