• A NAPI ESEMÉNYEKET, AZ EREDMÉNYEKET ALAKULÁSÁT ITT KÖVETHETI NYOMON!

AUGUSZTUS 12., PÉNTEK
A program változtatásának jogát a szervezők fenntartják. A menetrend a nap folyamán változhat. Az időpontok minden esetben magyar idő szerint értendőek.

A MAGYAR VERSENYZŐK PROGRAMJA IDŐRENDBEN, SPORTÁGANKÉNT

VÍZILABDA
14.00
: férfi csoportmérkőzés, Magyarország–Japán

  SPORTLÖVÉSZET
14.00
: férfi kisöbű sportpuska, fekvő, selejtező (Sidi Péter, Szabián Norbert)

ATLÉTIKA
14.35:
hétpróba (Krizsán Xénia, Zsivoczky-Farkas Györgyi)

ATLÉTIKA
15.05: női súlylökés, selejtező (Márton Anita)

  CSELGÁNCS

15.00 :
férfi +100 kg (Bor Barna)
15.14: férfi +100 kg, 1. forduló, Bor Barna–Faicel Dzsaballah (Tunézia)

ATLÉTIKA
15.55: férfi diszkoszvetés, selejtező, B-csoport (Kővágó Zoltán)

ÖKÖLVÍVÁS
18.00:
férfi 75 kg, nyolcaddöntő: Harcsa Zoltán–Arlen López (Kuba)

VITORLÁZÁS
18.00–22.30
: férfi szörf RSX (Gádorfalvi Áron), Laser (Vadnai Benjamin), női szörf RSX (Cholnoky Sára), Laser Radial (Érdi Mária) – futamok

ÚSZÁS
18.00
: női 50 m gyors, előfutamok (Molnár Flóra)
18.38: férfi 1500 m gyors, előfutamok (Gyurta Gergely, Rasovszky Kristóf)

  ATLÉTIKA
19.30: férfi 20 km-es gyaloglás (Helebrandt Máté)

ÚSZÁS
18.00:
női 50 m gyors, előfutamok (18.29: Molnár Flóra)
18.40:
férfi 1500 m gyors, előfutamok (19.56: Rasovszky Kristóf, 20.10: Gyurta Gergely)
20.48: férfi 4x100 m vegyes váltó, előfutamok (20.58: Magyarország – Balog Gábor, Bohus Richárd, Cseh László, Gyurta Dániel)

ÚSZÁS
   03.03: női 200 m hát, döntő (Hosszú Katinka)
   03.12: férfi 100 m pillangó, döntő (Cseh László)
  03.20: női 800 m gyors, döntő (Kapás Boglárka)
03.57: női 50 m gyors, elődöntő (Molnár Flóra?)

 

A TELJES NAPI PROGRAM IDŐREND SZERINT

12.30: golf, férfiak, 2. forduló

13.00: tollaslabda, férfi egyes, csoportmérkőzések
13.00: tollaslabda, női egyes, csoportmérkőzések (Sárosi Laura)

14.00: vízilabda, férfiak, A-csoport: MAGYARORSZÁG–Japán
14.00: íjászat, férfiak, nyolcaddöntő
14.00: sportlövészet, férfi sportpuska, fekvő, selejtező (Sidi Péter, Szabián Norbert)
14.00: sportlövészet, női skeet, selejtező
14.00: vívás, férfi tőr, csapat, nyolcaddöntő, negyeddöntő
14.30: atlétika, férfi diszkosz, selejtező, A-csoport (Kővágó Zoltán)
14.30: kézilabda, nők, A-csoport: Angola–Brazília
14.30: röplabda, nők, B-csoport: Kína–Szerbia
14.30: sportlövészet, férfi skeet, selejtező, 1. nap
14.35: atlétika, női hétpróba, 100 m gát (Krizsán Xénia, Zsivoczky-Farkas Györgyi)

15.00: asztalitenisz, nők, csapat, 1. forduló
15.00: cselgáncs, női +78 kg, selejtezők, negyeddöntő
15.00: cselgáncs, férfi +100 kg, selejtezők, negyeddöntő (Bor Barna)
15.00: gyeplabda, nők, A-csoport: Dél-Korea–Kína
15.00: lovaglás, díjlovaglás, Speciális Nagydíj, délelőtti program
15.00: súlyemelés, férfi 85 kg, B-csoport
15.00: súlyemelés, női 75 kg, B-csoport
15.05: atlétika, női súly, selejtező, A- és B-csoport (Márton Anita)
15.10: atlétika, férfi 800 m, selejtező
15.20: vízilabda, férfiak, B-csoport: Horvátország–Olaszország
  15.32:
evezés, női könnyűsúlyú kétpár, döntő 
  15.45: evezés, férfi könnyűsúlyú kétpár, döntő
15.50: atlétika, női hétpróba, magas, A- és B-csoport (Krizsán Xénia, Zsivoczky-Farkas Györgyi)
15.55: atlétika, férfi diszkosz, selejtező, B-csoport (Kővágó Zoltán)

  16.00: sportlövészet, férfi sportpuska, fekvő, döntő
16.00: gyeplabda, nők, A-csoport: Új-Zéland–Hollandia 
16.00: ökölvívás, női 51 kg, selejtező
16.00: ökölvívás, női 60 kg, selejtező
16.00: ökölvívás, férfi 49 kg, elődöntő
16.00: ökölvívás, férfi 60 kg, negyeddöntő
16.00: ökölvívás, férfi 75 kg, selejtező (Harcsa Zoltán)
16.00: strandröplabda, férfiak, nyolcaddöntő
16.00: strandröplabda, nők, nyolcaddöntő
  16.06: evezés, női kormányos nélküli kettes, döntő
  16.10: atlétika, női 10 000 m
  16.27: evezés, férfi kormányos nélküli négyes, döntő

16.30: kézilabda, nők, B-csoport: Svédország–Hollandia
16.30: röplabda, nők, A-csoport: Argentína–Kamerun
16.40: vízilabda, férfiak, B-csoport: Egyesült Államok–Montenegró
16.55: atlétika, női 100 m, selejtező

17.00: tenisz, női egyes, elődöntő: Petra Kvitová (Csehország)–Monica Puig (Puerto Ricó-i), Madison Keys (Egyesült Államok)–Angelique Kerber (Németország)
17.00: vívás, férfi tőr, csapat, az 5–8. helyért
17.00: vívás, férfi tőr, csapat, elődöntő
17.15: kosárlabda, nők, B-csoport: Szerbia–Kína
17.15: sportlövészet, férfi gyorstüzelő-pisztoly, selejtező, 1. nap
17.30: gyeplabda, férfiak, B-csoport: India–Kanada

18.00: labdarúgás, nők, negyeddöntő: Egyesült Államok–Svédország
18.00: úszás, női 50 m gyors, selejtező (Molnár Flóra)
18.05: vitorlázás, férfi szörf (Gádorfalvi Áron)
18.05: vitorlázás, női szörf (Cholnoky Sára)
18.05: vitorlázás, férfi Laser (Vadnai Benjamin)
18.05: vitorlázás, női Laser Radial (Érdi Mária)
18.05: vitorlázás, férfi 470-es
18.05: vitorlázás, női 470-es
18.05: vitorlázás, férfi 49-es
18.05: vitorlázás, női 49-es FX
18.30: gyeplabda, férfiak, B-csoport: Németország–Hollandia
  18.35: lovaglás, díjlovaglás, Speciális Nagydíj, délutáni program
18.40: úszás, férfi 1500 m gyors, selejtező (Gyurta Gergely, Rasovszky Kristóf)

19.00: gumiasztal, nők, selejtező
19.00: tenisz, férfi egyes, negyeddöntő
19.00: tenisz, vegyes páros, negyeddöntő
19.15: kosárlabda, férfiak, A-csoport: Kína–Ausztrália
  19.30: atlétika, férfi 20 km gyaloglás (Helebrandt Máté)
19.40: kézilabda, nők, A-csoport: Románia–Spanyolország
19.52: úszás, női 4x100 m vegyes váltó, selejtező

20.00: asztalitenisz, nők, csapat, 1. forduló
20.00: íjászat, férfiak, negyeddöntő, elődöntő, a 3. helyért
20.00: röplabda, nők, B-csoport: Egyesült Államok–Olaszország
20.10: úszás, férfi 4x100 m vegyes váltó, selejtező (Magyarország – Balog Gábor, Bohus Richárd, Cseh László, Gyurta Dániel)
20.30: cselgáncs, női +78 kg, vigaszág, elődöntő, a 3. helyért
20.30: cselgáncs, férfi +100 kg, vigaszág, elődöntő, a 3. helyért
20.30: kosárlabda, nők, B-csoport: Kanada–Egyesült Államok
20.30: műugrás, női 3 m, selejtező
  20.30: súlyemelés, női 75 kg, A-csoport
20.30: tollaslabda, férfi egyes, csoportmérkőzések
20.30: tollaslabda, férfi páros, csoportmérkőzések
20.30: tollaslabda, női egyes, csoportmérkőzések

20.30: tollaslabda, női páros, csoportmérkőzések
20.30: tollaslabda, páros, csoportmérkőzések
  20.40: gumiasztal, nők, döntő
  20.45: sportlövészet, női skeet, döntő

21.00: kerékpár, női sprint, csapat, selejtező
21.00: labdarúgás, nők, negyeddöntő: Kína–Németország
21.14: kerékpár, férfi sprint, selejtező
21.40: kézilabda, nők, A-csoport: Montenegró–Norvégia
  21.43: íjászat, férfiak, döntő
21.52: kerékpár, férfi üldözőverseny, csapat, 1. forduló

  22.00: cselgáncs, női +78 kg, döntő
22.00: vívás, férfi tőr, csapat, a 3. helyért
22.00: gyeplabda, férfiak, A-csoport: Nagy-Britannia–Spanyolország
22.00: ökölvívás, női 51 kg, selejtező
22.00: ökölvívás, női 60 kg, selejtező
22.00: ökölvívás, férfi 60 kg, negyeddöntő
22.00: ökölvívás, férfi 75 kg, selejtező (Harcsa Zoltán)
22.00: röplabda, nők, B-csoport: Hollandia–Puerto Rico
22.17: kerékpár, női sprint, csapat, 1. forduló
  22.20: cselgáncs, férfi +100 kg, döntő
  22.20: tenisz, férfi páros, döntő: Florin Mergea, Horia Tecau (Románia)–Rafael Nadal, Marc López (Spanyolország)
22.30: kerékpár, férfi sprint, 1. forduló
22.45: kosárlabda, nők, B-csoport: Spanyolország–Szenegál

23.00: gyeplabda, férfiak, A-csoport: Belgium–Új-Zéland
  23.00: kerékpár, női sprint, csapat, döntő
23.08: kerékpár, férfi sprint, reményfutamok
  23.30: vívás, férfi tőr, csapat, döntő
  23.40: kerékpár, férfi üldözőverseny, csapat, döntő

  00.00: súlyemelés, férfi 85 kg, A-csoport
00.00: kosárlabda, férfiak, A-csoport: Egyesült Államok–Szerbia
00.00: labdarúgás, nők, negyeddöntő: Kanada–Franciaország
00.30: asztalitenisz, férfiak, csapat, 1. forduló
00.30: gyeplabda, férfiak, B-csoport: Írország–Argentína
00.30: vízilabda, férfiak, A-csoport: Görögország–Brazília
00.50: kézilabda, nők, B-csoport: Oroszország–Argentína

01.30: atlétika, női 1500 m, selejtező
01.30: gyeplabda, férfiak, A-csoport: Ausztrália–Brazília
01.30: röplabda, nők, A-csoport: Oroszország–Japán
01.35: atlétika, női hétpróba, súly (Krizsán Xénia, Zsivoczky-Farkas Györgyi)
01.40: atlétika, női kalapács, selejtező, A-csoport
01.50: vízilabda, férfiak, B-csoport: Spanyolország–Franciaország

02.05: atlétika, férfi 400 m, selejtező
02.20: atlétika, férfi távol, selejtező
02.50: kézilabda, nők, B-csoport: Dél-Korea–Franciaország

  03.00: atlétika, női súly, döntő
03.00: labdarúgás, nők, negyeddöntő: Brazília–Ausztrália
  03.03: úszás, női 200 m hát, döntő (Hosszú Katinka) 
03.05: atlétika, női hétpróba, 200 m (Krizsán Xénia, Zsivoczky-Farkas Györgyi)
03.10: atlétika, női kalapács, selejtező, B-csoport
03.10: vízilabda, férfiak, A-csoport: Szerbia–Ausztrália
  03.12: úszás, férfi 100 m pillangó, döntő (Cseh László)
  03.20: úszás, női 800 m gyors, döntő (Kapás Boglárka)
03.30: kosárlabda, férfiak, A-csoport: Franciaország–Venezuela
03.30: röplabda, nők, A-csoport: Brazília–Dél-Korea
03.40: atlétika, női 100 m, középdöntő
  03.44: úszás, férfi 50 m gyors, döntő
03.57: úszás, női 50 m gyors, elődöntő