• A NAP ESEMÉNYEIT, EREDMÉNYEIT ITT KÖVETHETI NYOMON

AUGUSZTUS 17., SZERDA
A program változtatásának jogát a szervezők fenntartják. A menetrend a nap folyamán változhat.

A MAGYAR VERSENYZŐK PROGRAMJA IDŐRENDBEN

KAJAK-KENU
14.00
: férfi K–2 1000 m, előfutamok (Ceiner Benjámin, Hufnágel Tibor)
14.16: férfi C–1 200 m, előfutamok (Hajdu Jonatán)
14.44
: férfi K–2 200 m, előfutamok (Molnár Péter, Tótka Sándor)
14.58: női K–1 500 m, előfutamok (Kozák Danuta)
15.26: férfi K–2 1000 m, elődöntő (Ceiner Benjámin, Hufnágel Tibor?)
15.42: férfi C–1 200 m, elődöntő (Hajdu Jonatán?)
16.03: férfi K–2 200 m, elődöntő (Molnár Péter, Tótka Sándor?)
16.17: női K–1 500 m, elődöntő (Kozák Danuta?)

ATLÉTIKA
16.05:
férfi kalapácsvetés, selejtező (Pars Krisztián)

VÍZILABDA
NŐI ELŐDÖNTŐ
17.20: Oroszország–Olaszország
21.30: MAGYARORSZÁG–Egyesült Államok

MŰUGRÁS
20.00
: női toronyugrás, selejtező (Kormos Villő)

 

A TELJES NAPI PROGRAM IDŐREND SZERINT

12.30: golf, nők, 1. nap

13.30: tollaslabda, férfi egyes, negyeddöntő

14.00: kajak-kenu, férfi K–2 1000 m, előfutamok (Ceiner Benjámin, Hufnágel Tibor)
14.00: tékvandó, női 49 kg, nyolcaddöntő
14.00: tékvandó, férfi 58 kg, nyolcaddöntő
14.16: kajak-kenu, C–1 200 m, előfutamok (Hajdu Jonatán)
14.30: atlétika, férfi tízpróba, 100 m
14.40: atlétika, férfi kalapács, selejtező, A-csoport
14.44: kajak-kenu, férfi K–2 200 m, előfutamok (Molnár Péter, Tótka Sándor)
14.58: kajak-kenu, női K–1 500 m, előfutamok (Kozák Danuta)

15.00: birkózás, női 48 kg, selejtezők
15.00: birkózás, női 58 kg, selejtezők
15.00: birkózás, női 69 kg, selejtezők
15.00: kézilabda, férfiak, negyeddöntő: Brazília–Franciaország
  15.00: lovaglás, díjugratás, csapat, döntő
15.00: röplabda, férfiak, negyeddöntő: Kanada–Oroszország
15.05: atlétika, férfi 5000 m, selejtező
15.26: kajak-kenu, férfi K–2 1000 m, elődöntő
15.35: atlétika, férfi tízpróba, távol, A- és B-csoport
15.42: kajak-kenu, C–1 200 m, elődöntő
15.55: atlétika, női 800 m, selejtező

16.00: asztalitenisz, férfiak, csapat, a 3. helyért, Németország–Dél-Korea
16.00: kosárlabda, férfiak, negyeddöntő: Ausztrália–Litvánia
16.00: vízilabda, nők, az 5–8. helyért: Ausztrália–Brazília
16.03: kajak-kenu, férfi K–2 200 m, elődöntő
16.05: atlétika, férfi kalapács, selejtező, B-csoport (Pars Krisztián)
16.17: kajak-kenu, női K–1 500 m, elődöntő
  16.50: atlétika, férfi 3000 m akadály, döntő

17.00: gyeplabda, nők, elődöntő: Hollandia–Németország
17.15: atlétika, férfi tízpróba, súly, A- és B-csoport
17.20: vízilabda, nők, elődöntő: Oroszország–Olaszország
  17.30: tollaslabda, vegyes páros, döntő

18.00: labdarúgás, férfiak, elődöntő: Brazília–Honduras
  18.05: vitorlázás, női 470-es, medal race

18.30: kerékpár, női BMX, selejtező
18.30: kézilabda, férfiak, negyeddöntő: Németország–Katar

19.00: ökölvívás, női 60 kg, elődöntő
19.00: ökölvívás, női 75 kg, negyeddöntő
19.00: ökölvívás, férfi 52 kg, negyeddöntő
19.00: röplabda, férfiak, negyeddöntő: Egyesült Államok–Lengyelország
  19.05: vitorlázás, férfi 470-es, medal race
19.30: kosárlabda, férfiak, negyeddöntő: Spanyolország–Franciaország
19.34: kerékpár, férfi BMX, selejtező

20.00: műugrás, női torony, selejtező (Kormos Villő)
20.00: tékvandó, női 49 kg, negyeddöntő, elődöntő
20.00: tékvandó, férfi 58 kg, negyeddöntő, elődöntő
20.10: vízilabda, nők, az 5–8. helyért: Spanyolország–Kína

21.00: birkózás, női 48 kg, helyosztók
21.00: birkózás, női 58 kg, helyosztók
21.00: birkózás, női 69 kg, helyosztók
21.00: labdarúgás, férfiak, elődöntő: Nigéria–Németország
  21.30: ökölvívás, férfi 69 kg, döntő
21.30: vízilabda, nők, elődöntő: MAGYARORSZÁG–Egyesült Államok

22.00: gyeplabda, nők, elődöntő: Új-Zéland–Nagy-Britannia
22.00: kézilabda, férfiak, negyeddöntő: Dánia–Szlovénia
  22.05: birkózás, női 48 kg, döntő
  22.50: birkózás, női 58 kg, döntő

23.00: röplabda, férfiak, negyeddöntő: Olaszország–Irán
  23.35: birkózás, női 69 kg, döntő
23.45: kosárlabda, férfiak, negyeddöntő: Egyesült Államok–Argentína

  00.30: asztalitenisz, férfiak, csapat, döntő, Kína–Japán
00.45: atlétika, férfi tízpróba, magas, A- és B-csoport

01.00: tékvandó, női 49 kg, vigaszág, a 3. helyért
01.00: tékvandó, férfi 58 kg, vigaszág, a 3. helyért
01.30: atlétika, férfi gerely, selejtező, A-csoport
01.30: kézilabda, férfiak, negyeddöntő: Horvátország–Lengyelország
01.45: atlétika, női 100 m gát, elődöntő

02.10: atlétika, női 400 m gát, elődöntő
  02.15: atlétika, női távol, döntő
02.20: atlétika, férfi tízpróba, 400 m
02.55: atlétika, férfi gerely, selejtező, B-csoport

  03.00: tékvandó, női 49 kg, döntő
03.00: atlétika, férfi 200 m, elődöntő
03.00: strandröplabda, nők, a 3. helyért
  03.15: tékvandó, férfi 58 kg, döntő
03.15: kosárlabda, férfiak, negyeddöntő: Horvátország–Szerbia
03.15: röplabda, férfiak, negyeddöntő: Brazília–Argentína
  03.20: atlétika, női 200 m, döntő
  03.55: atlétika, női 100 m gát, döntő

  05.00: strandröplabda, nők, döntő