Serie B: nincs megállás a lejtőn, a peches Filkorék újra kikaptak

2010.10.30. 17:01
Egymásután a harmadik fordulóban szenvedett vereséget a Triestina az olasz labdarúgó-bajnokság másodosztályában (Serie B): Filkor Attila csapata a Frosinone vendégeként kapott ki 1–0-ra szombat délután.

Filkor Attila végig a pályán volt a két négygólos zakó után ezúttal sokáig eredményesen küzdő Triestinában, amely végül a 93. percben kapott góllal szenvedett vereséget. A triesztiek öt forduló óta nem nyertek.

A hét kör óta veretlen Reggina a második félidő elején büntetőből kapott góllal került hátrányba Livornóban, s a hazai siker (3–0) a játékrész derekán születő két gyors találat révén vált fölényessé. Kovácsik Ádám kispados volt a Regginában. A Livorno hat forduló óta őrzi veretlenségét.

A forduló rangadóján az Atalanta magabiztosan legyőzte a Padovát (4–1), míg a Novara az AlbinoLeffén sem akadt fenn – az újonc sorozatban az ötödik győzelmét könyvelte el (3–0), és továbbra is vezeti a tabellát.