Serie A: két gól és három piros lap a vasárnap déli meccsen

2019.04.14. 14:30
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 32. fordulójának korai vasárnapi mérkőzésén a Torino otthon 1–1-es döntetlent játszott a Cagliarival.

A házigazda Simone Zaza közelről bekotort találatával szerzett vezetést a második félidő elején, majd a 73. percben kiállították a támadót, szövegelés miatt (1–0).

Két perc múlva jött a büntetés, Luca Cigarini beadása után Leonardo Pavoletti fejelt a bal alsóba, majd nem sokkal később a vendégek is megfogyatkoztak, miután Luca Pellegrini méterekről csúszott ellenfelére, sőt a végén még Nicolo Barella is kapott egy pirosat (1–1).Simone Zaza közelről bekotort találatával szerzett vezetést a második félidő elején, majd a 73. percben kiállították a támadót, szövegelés miatt (1–0).

Két perc múlva jött a büntetés, Luca Cigarini beadása után Leonardo Pavoletti fejelt a bal alsóba, majd nem sokkal később a vendégek is megfogyatkoztak, miután Luca Pellegrini méterekről csúszott ellenfelére, sőt a végén még Nicolo Barella is kapott egy pirosat (1–1).