Serie A: hétgólos meccsen fordított a Bologna

H. T.H. T.
2019.09.15. 16:59
Riccardo Orsolini gólja döntött a Brescia ellen (Fotó: AFP)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság harmadik fordulójában kétgólos hátrányból fordított és nyert Nagy Ádám korábbi csapata, a Bologna. A Lazio hiába vezetett, kikapott a SPAL otthonában.

Hiába vezetett már 3–1-re a Brescia, Daniele Dessenát a 48. percben kiállították. Nagy Ádám korábbi csapata emberelőnyben megfordította a találkozót, és 4–3-ra nyert.

A Lazio Ciro Immobile tizenegyesből szerzett góljával még vezetett a SPAL otthonában, de 2–1-re kikapott. A győztes gól a 92. percben született. A Parma hazai pályán vereséget szenvedett az idénybeli első győzelmét arató Cagliaritól.

OLASZ SERIE A
3. FORDULÓ

Brescia–Bologna 3–4 (A. Donnarumma 10., 19., Cistana 42., ill. Bani 36., Palacio 56., Poli 60., Orsolini 80.)
Parma–Cagliari 1–3 (Barilla 58., ill. Ceppitelli 23., 39., G. Simeone 77.)
SPAL–Lazio 2–1 (Petagna 63., Kurtic 92., ill. Immobile 17. – 11-esből.)

KÉSŐBB
18.00: Roma–Sassuolo (Tv: Digi Sport3)
20.45: Hellas Verona–Milan (Tv: Digi Sport1)

KORÁBBAN
Genoa–Atalanta 1–2 (Criscito 91. – 11-esből, ill. Muriel 64. – 11-esből, D. Zapata 95.)