Serie A: hat gól, két kiállítás, a 97. percben egyenlített a Fiorentina

2018.12.09. 14:58
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 15. fordulójának vasárnapi játéknapján a Sassuolo hazai pályán 3–3-as döntetlent játszott a Fiorentinával.

A gól nélküli első félidőt követően a második játékrész közepén felgyorsultak az események: a 63. percben Alfred Duncan szerezte meg a vezetést a a hazaiaknak (1–0), majd öt perccel később megduplázta az előnyét a Sassuolo, ezúttal Khouma Babacar volt eredményes (2–0). A Fiorentina a 70. percben Giovanni Simeone góljával szépített (2–1), de a 80. percben Stefano Sensi lövésével ismét kétgólos előnyben volt a Sassuolo (3–1).Alfred Duncan szerezte meg a vezetést a a hazaiaknak (1–0), majd öt perccel később megduplázta az előnyét a Sassuolo, ezúttal Khouma Babacar volt eredményes (2–0). A Fiorentina a 70. percben Giovanni Simeone góljával szépített (2–1), de a 80. percben Stefano Sensi lövésével ismét kétgólos előnyben volt a Sassuolo (3–1).

A hajrára Filip Djuricsics kiállításának következtében emberelőnybe került a firenzeiek, amit ki is használtak, a 89. percben Marco Benassi találatával minimálisra csökkent a hátrányuk (3–2). A továbbiakban a Fiorentina is megfogyatkozott Nikola Milenkovics kiállítása miatt, de ez sem hátráltatta az egyenlítésben, a 97. percben Kevin Mirallas pontot mentett a vendégeknek (3–3).

OLASZ SERIE A
15. FORDULÓ

Sassuolo–Fiorentina 3–3 (Duncan 63., Babacar 68., Sensi 80., ill. Simeone 70., Benassi 89., Mirallas 97.)
Kiállítva: Djuricsics (86.), ill. Milenkovics (92.)

Korábban
Juventus–Inter 1–0 (Mandzukic 66.)
Napoli–Frosinone 4–0 (Zielinski 7., Unasz 40., Milik 68., 84.)
Cagliari–Roma 2–2 (Ionita 85., Sau 95., ill. Cristante 14., Kolarov 41.)
Lazio–Sampdoria 2–2 (Acerbi 79., Immobile 96. – 11-esből, ill. Quagliarella 21., Saponara 99.)