Serie A: a Milan győzött, Montella levegőhöz jutott

2017.11.05. 22:43
A Milan három ponttal gazdagodott a Reggio Emilia-i éjszakában
A Milan labdarúgócsapata 2–0-ra győzött a Sassuolo vendégeként Reggio Emiliában a Serie A 12. fordulójában.

Vincenzo Montella nem ülhetett le nyugodtan a Milan kispadjára, ugyanis a hírek szerint csak győzelemmel menthette meg az állását. Gondjait tovább növelte Davide Calabria, aki visszatérhetett fejsérülése után, hogy aztán még az első negyedórában lecseréljék bokaficam miatt…

A Milan a 40. percben szerezte meg a vezetést: Alessio Romagnoli egy kisszöglet után felpördülő labdát sodort a kapuba a kapust megelőzve. Andrea Consigli hiába reklamált szabálytalanságot, a videobíró sem neki adott igazat. 0–1

A második félidő egy szebb Milan-gólt tartogatott. A 67. percben Fabio Borini indította a jobb oldalon meglóduló Susót, aki becselezte magát a tizenhatoson belülre, majd a hosszú felső sarokba lőtt. 0–2

A Milan tehát nyert, Montella fellélegezhet – legalább a következő mérkőzésükig.

SERIE A, 12. FORDULÓ
Sassuolo–Milan 0–2 (Romagnoli 40., Suso 67.)
KORÁBBAN

Inter–Torino 1–1 (Eder 79., ill. Iago Falque 60.)
Cagliari–Hellas Verona 2–1 (Ceppitelli 28., Farago 85., ill. Zuculini 6.)
Chievo–Napoli 0–0
Fiorentina–Roma 2–4 (Veretout 9., G. Simeone 39., ill. Gerson 5., 30., Manolasz 50., Perotti 87.)
Juventus–Benevento 2–1 (Higuaín 57., Cuadrado 66., ill. Ciciretti 19.)