Olasz Kupa: Ibrahimovic ordító ziccert hibázott el – videó

H. D.H. D.
2020.01.29. 09:36
Mint beszámoltunk róla, hatalmas küzdelemben jutott a labdarúgó Olasz Kupa legjobb négy csapata közé az AC Milan, amely a rendes játékidőben vesztésre állt, de előbb sikerült kiharcolnia a hosszabbítást, majd a kétszer 15 percben két góllal megnyerte a Torino elleni meccset. A milánóiak akár el is kerülhették volna a hosszabbítást, ha Zlatan Ibrahimovic a 93. percben nem hibázza el az ordító ziccerét…

A svéd klasszis a 93. percben bal oldali beadás után nehéz helyzetben, egy védővel a nyakán az üres kapu felé lőtte a labdát.

Ibrahimovic a hosszabbításban már nem hibázott, ő lőtte a Milan negyedik gólját.

Az elődöntőben a Juventus vár a Milanra.

OLASZ KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
Milan–Torino 4–2 (Bonaventura 12., Calhanoglu 90+1., 106., Ibrahimovic 108., ill. Bremer 34., 71.)

A NEGYEDDÖNTŐ TOVÁBBI EREDMÉNYEI ÉS PÁROSÍTÁSA
Napoli–Lazio 1–0
(L. Insigne 2.)
Juventus–Roma 3–1(C. Ronaldo 26., Bentancur 38., Bonucci 45+2., ill. Buffon 50. – öngól)