Olasz Kupa: a Cagliarival és a Parmával teljes a nyolcaddöntő

K. Zs.K. Zs.
2019.12.05. 22:58
Hernani szerezte a Parma győztes gólját (Fotó: AFP)
Két mérkőzés maradt csütörtökre a labdarúgó Olasz Kupa 4. fordulójából: kora este a Parma hazai pályán 2–1-re legyőzte a második ligás Frosinonét, majd néhány órával később a Cagliari is csatlakozott a legjobb 16 mezőnyéhez, miután 2–1-re legyűrte a Sampdoriát.

A Cagliari és a Sampdoria csatája nem hozott olyan sok gólt, mint a három nappal korábbi bajnokija (4–3), de ahogyan hétfőn, úgy csütörtök este is a Cagliari nyert egy góllal. A szárdok az Internazionale otthonában folytatják majd kupaszereplésüket.

Parmában Luca Siligardi szép lövésből született gólját a Frosinone megválaszolta a második félidőben, de a 92. percben jött egy lökés a 16-oson belül, és a megítélt tizenegyesből Hernani belőtte a hazaiak győztes gólját.

PARMA–FROSINONE 2–1