Juventus: Allegri nem kockáztatja C. Ronaldo játékát

2019.04.12. 15:02
Cristiano Ronaldo az Ajax ellen fontos gólt szerzett a BL-ben, a hétvégi bajnokin azonban nem lesz ott a pályán (Fotó: AFP)
Massimiliano Allegri, a Juventus labdarúgócsapatának vezetőedzője megerősítette, hogy pihentetni fogja Cristiano Ronaldót szombaton (15.00), a SPAL elleni idegenbeli olasz bajnokin.

CR combsérülését követően tért vissza szerdán a Bajnokok Ligája-negyeddöntő első mérkőzésén az Ajax ellen (1–1). Visszatérése jól sikerült, fejjel volt eredményes az első félidő vége előtt.

Allegri kijelentette, a portugál klasszis nem játszik a SPAL ellen.

„Nincs értelme kockáztatni. Ez igaz azokra a játékosainkra is, akik sokat játszottak nemzeti csapatukban a válogatott szünet alatt. Mindenesetre erős és tisztességes felállásban vágunk neki a kihívásnak, ami előttünk áll” – mondta Allegri.

A Juventus egymás után a nyolcadik Scudettóját hódíthatja el, ha legalább egy pontot szerez szombaton a SPAL ellen.