Összes hírünk
Kiemelt híreink
Az elmúlt hét eseményei
23:48Vasárnapi sportműsor: férfi kéziseink és női pólósaink újra Eb-meccset játszanak23:03La Liga: ez ám a bravúr, 19 év után újra megverték az Atléticót22:53Francia Kupa: 16 évesen két gól, két gólpassz – itt a Lyon új szupersztárja?22:48Serie A: tovább szenved a Napoli, a Fiorentinától is kikapott22:19Férfi kézi Eb: Sego a legjobbkor védett, a horvátok megverték a németeket21:34Jégkorong MK: gála a végjátékban, döntőben a címvédő!21:02Formula E: izgalmas hajrában folytatta a BMW sikersorozatát Günther Chilében20:57Africa Race: tíz év után újra Kovácsék a legjobb kamionosok!20:40Síugró-vk: Kubacki Titisee-Neustadtban sem talált legyőzőre20:40Férfi kosár NB I: a Falco és az Atomerőmű is idegenben nyert20:39Női kézi EHF: egy győzelem, egy döntetlen, egy vereség a mai mérleg20:31PL: a Newcastle 94. perces góllal legyőzte a Chelsea-t20:31Bundesliga: az Union ráijesztett Gulácsiékra, aztán jött Werner20:25Férfi röplabda Extraliga: öt szettben nyert a MAFC20:22Női röpi Extraliga: simán nyert a Nyíregyháza és az UTE20:15Női kosár NB I: a Pécs hosszabbításban nyert a Vasas ellen20:04Férfi vízi Eb: 26 gólos magyar siker, megvan a csoportelsőség20:00Serie A: vezetett a Torino, mégis kikapott a Sassuolótól19:58NB II-es felkészülés: Torghelle találatával nyert a Vasas19:36Női kézi NB I: a Ferencváros 23, a Győr 26 góllal győzött19:02Ajánló: Rakonczay Gábor az óceánra bízza magát18:46DAC: Schäfer a 0–5-nek nem örül, de az átigazolásának igen17:56PL: eldőlt? Őrült végjátékban ikszelt a Manchester City!17:53Férfi kézi Eb: Nincs rossz érzésem a magyarok elleni meccs miatt – Vranjes17:50La Liga: rangadót nyert a Real Madrid, Casemiro volt a hős17:26Bundesliga: Haaland 1–3-nál állt be – a többi történelem17:19Formula E: Evans szerezte meg a pole pozíciót Chilében17:16Serie A: a Lazio megállíthatatlan volt, tovább üldözi a Juvét és az Intert16:55Videó: Haaland beállt, 3 perccel később be is talált a BVB-ben!16:45Felkészülés: a Fehérvár simán kikapott a Stuttgarttól16:24Sílövő-vk: hatalmas francia fölény a férfiak váltóversenyén15:46Bayern München: egy újabb „Nübel-díjas” transzfer?15:25PL: sorozatban harmadszor is gólképtelen maradt Mourinho csapata15:21Alpesisí-vk: egyetlen századmásodperc a dobogósok között14:52La Liga: két hónap után győzött ismét az Alavés14:42PL: a játékoshoz hasonlították, parádés reakció jött – kép14:17Úszás: Hosszú és Késely győzelemmel kezdett Pekingben14:07NFL: félelmetes 49ers–Packers-sorozat; bajnok a Titans?!13:41NB I: „Látni fogják, elkötelezett vagyok a csapat iránt”12:56Felkészülés: hengerelt a DVSC, szépségdíjas gól saját térfélről12:24F1: Marko elmondta, hány győzelmet vár a Red Bulltól idén12:09UFC: többször is visszajött a halál torkából McGregor ellenfele11:53FFT: a „disszidens” Puskás Ferenc, az ellenfél11:30Tenisz: Balázs Attila megnyerte a bangkoki tornát11:23Férfi vízi Eb: hiába a spanyol siker, a mieink a csoportelsők11:02Tenisz: tizenhat éve senki nem tett olyat, mint Rubljov10:26Mol Fehérvár: jó ütemben halad Huszti felépülése10:15Újpest: Az edzőmérkőzések nem számítanak – Novothny Soma09:51Videó: Szalah tudja, miért rabolt pontokat az MU a Pooltól09:42NHL: a Tampa Bay kiütötte a Winnipeget 09:13NB II: Remili Mohamed Siófokon folytatja – hivatalos08:50Vasas: Sokat tettem azért, hogy Újpesten maradhassak – Feczesin08:34NB II: újabb játékos szerződhet Újpestről a Vasashoz08:29Férfi kézi Eb: a norvégok a túlzott magyar keménységre panaszkodtak06:54NBA: Doncic ismét remekelt; hihetetlen kosár a bajnoktól – videó00:45Portugália: vereség a derbin, az MU-ba tart a Sporting sztárja?23:57Szombati sportműsor: a férfi víziválogatottnak a csoportelsőség a tét az Eb-n23:17Francia Kupa: a Marseille a végén zúzott – videó22:58La Liga: egyik legjobbjuk elment, kaptak egy sima hármast22:53Africa Race: a turbógondok ellenére is vezet Kovács Miklós22:43Futsal NB I: a szünetre megvolt a fradista mesternégyese22:22Bundesliga: Schalke-góllal és -győzelemmel indult az év22:05Férfi kézi Eb: a portugálok lehengerlő játékkal verték meg a svédeket22:01Női kosár NB I: a Szekszárd simán felülmúlta a PINKK-et21:41Kisvárda: bejelentették a Kövesd kapusának érkezését21:35Női vízi Eb: Eddig maximálisan elégedett vagyok – Bíró Attila21:05Erste Liga: a sereghajtó nyerte az alapszakasz utolsó meccsét20:59Női röplabda: Kaposváron rangadót nyert a Békéscsaba20:50Birkózás: Ligeti és Olejnik ötödik lett Rómában20:33Inter: megvették a Man. United rutinos szélsőjét – hivatalos20:30Férfi kézi Eb: Ezek is mi vagyunk, néha halványabb teljesítményt nyújtunk – Gulyás20:07Férfi kosár NB I: győzelemmel köszöntötte új edzőjét az Alba20:00Női vízi Eb: görögverés után csoportelsők vagyunk19:57Női kézi NB I: a Vác 71 gólos meccsen verte meg az Újvárost19:47Férfi kézi Eb: Norvégia már túl nagy falatnak bizonyult