Összes hírünk
Kiemelt híreink
Az elmúlt hét eseményei
16:42Tenisz: Djokovics és Nadal is könnyedén nyert Monte-Carlóban16:25Notre-Dame: félmillió euróval támogatja a NOB az újjáépítést16:11Gyerekfoci: az FTC növendékei a Foci a barátságért-vb-n16:01Tenisz: 5 magyar színekben versenyző játékos indul Budapesten15:57Női kosárlabda Eb: négy ország közösen rendezi a tornát15:42El: Óriási előnyre tehetünk szert – Emery 15:34Hertha: Dárdai elárulta, mi volt a különleges kívánsága15:14Csupasport: tíz haláleset extrém sportok közben15:01BL: így reagált a Man. City a Twitteren az őrült meccsre14:52NB II: az összes mérkőzés kora délután lesz a 38. fordulóban14:31FFT: az a 24 évvel ezelőtti kiállítás – amikor a Király meztelen14:04BL: „Hogyan fogjuk megállítani Messit? Ötletem sincs”13:58Tenisz: Balázs Attila megverte a második kiemeltet Tuniszban13:54Sznúker-vb: O'Sullivan a történelmet író amatőrt kapta – sorsolás13:53BL: a Spurs játékosa nem tudta, hogy továbbjutott a csapata13:26Asztalitenisz: Különleges teljesítményt akarok nyújtani a budapesti vb-n – Majoros Bence13:21Eb 2020: győztes meccs után menesztették a skót kapitányt13:17Szkander Eb: ezer versenyzőt várnak Balatonfüredre12:43Juve: Allegri távozása esetén Conte visszatérhet – sajtóhír12:31Felkészülés: Iniesta és Villa júliusban a Barca ellen játszhat12:27BL: „Pep megint kisiklott”; „Modern klasszikus” – sajtóvisszhang11:57Videó: parádés mozdulat, Rooney passzából Stieber-gól11:29Liverpool: bemutatták az új hazai mezt – képek11:25Jégkorong: távozik a DVTK Jegesmedvék vezetőedzője11:08Videó: „Óóó, Kispest Honvéd” – az ultrák letették voksukat a névváltoztatás mellett?11:06Női kézi: az Érd francia kapusa ismét mindenkit elkápráztatott10:42BL: Nem ez volt a legszebb pillanatom edzőként – Pochettino10:35Női kézi: A győri szurkolóknak köszönhetően már nem hiányzik a pálya – Althaus10:28BL: Tottenham–Ajaxszal kezdünk – íme, az elődöntő menetrendje!09:17Tokió 2020: májusban indul az első jegyeladási szakasz09:03U17-es Eb: Calhanoglu rokona és Dárdai fia is a német keretben08:59MK: „A Fradival két győztes döntőt játszottam, remélem, most jön a harmadik”08:57Jégkorong: A szlovénok biztosan jobb csapattal érkeznek Asztanába – Wehrs08:00BL: Senkinek sem sikerült megállítani Messit, de megpróbáljuk – Klopp07:47NHL: a Boston tíz-, a Dallas hatgólos meccsen egyenlített07:42NB II: súlyos sérülés, fél évre kidőlt a Szpari támadója07:33NBA: Harden és Irving 30 pont felett; 2–0-ra vezet a Bucks is07:00NB II: Simon Antal lett a Tiszakécske új vezetőedzője00:39Csütörtöki sportműsor: kialakul az El-elődöntő párosítása00:16Női kézi: korábbi siófoki átlövővel erősített a Podgorica00:15BL: Conceicao szerint annyi gólt kaptak, ahányszor a Pool...00:01BL: Guardiola – Kegyetlen!; Pochettino – Hihetetlen!23:19BL: Tottenham–Ajax, Barcelona–Liverpool – így folytatják!22:57BL: ledolgozta hátrányát, de a 4 gól is kevés volt a Citynek!22:52BL: idegenben még több gólt lőtt a Liverpool a Portónak22:47Jégkorong: Kihasználtuk, hogy a szlovénok a buszon maradtak – Nagy Gergő22:38BL: Llorente gólt szerzett, Cakir és a VAR megadta – videó22:14Jégkorong: ismét kikapott a vébén U18-as váogatottunk22:07Kajak-kenu: Győrbe igazolt Kopasz Bálint olimpikon21:52Női vízi ob I: UVSE is bejutott a bajnoki döntőbe21:43Ajánló: a fájdalom mulandó, az élmény örök!21:34Videó: Mané betalált, nem lesz hosszabbítás Portóban sem21:30Jégkorong: legyőzte a szlovénokat a magyar válogatott21:20BL: őrült kezdés, 21 perc alatt 5 gól a Man. City–Tottenhamen – videó21:16Férfi vízi ob I: könnyen győzött az OSC a BVSC ellen20:59Serie A: legyőzte az Udinesét, tovább kapaszkodik a Lazio20:53Ligue 1: bajnokavatás ismét elnapolva! Megint kikapott a PSG20:43MK: Nem futballoztak le annyira minket, mint tervezték – Lipcsei20:34Férfi kosár NB I: 25 pontos Falco-siker a címvédő ellen20:29Női kosár NB I: villámrajt után DVTK-előny az elődöntőben20:10BL: Kane nincs, Alli van a Spursnél; a Pool Firmino nélkül támad19:58Videó: öleléssel nyugtatta meg a rátámadó kapust a francia csatár19:51Magyar Kupa: szűken nyert a Honvéd a Soroksár ellen19:35Női kézi NB I: az Érdnek nem volt esélye a Győri ETO ellen19:29Ligue 1: pokolian nagy gólt lőtt Dani Alves – videó19:25Férfi kézi NB I: rangadót nyert a Veszprém, Komlón győzött a Szeged19:15Férfi vízi ob I: az FTC könnyen nyerte Szolnokon a rangadót18:40Darts: vb-ezüstérmes középpályás indul a BDO-versenyen18:20U18: a magyar válogatott egy félidő alatt kiütötte az olaszokat!18:17F1: a Renault még évekre lehet az élmezőnytől18:09Légiósok: Balogh csapata a 94. percben egyenlített és döntős17:34Tenisz: tovább menetel a címvédő Monte-Carlóban17:22Evezés: radikális változások a válogatott összetételében17:09NFL: négy meccs Londonban, egy Mexikóvárosban az alapszakaszból 17:03FFT: Mourinho tudja, mikor kell odacsapnia az ostorral – Joe Cole