Újpest: válogatott védőt szerződtetett a klub

A magyar labdarúgó-bajnokságban szereplő Újpest FC-ben folytatja pályafutását Kire Risztevszki – adta hírül a lila-fehérek honlapja.

NB II: hiába a kétgólos előny, ötödször ikszelt a Vasas

A labdarúgó NB II 8. fordulójának záró mérkőzésén a Vasas kétgólos előnyt adott le a Kaposvár ellen, így ismét csak – sorozatban ötödször – döntetlenre volt képes.

Nem volt elég a kétgólos előny, sorozatban ötödször ikszelt a Vasas

Vasárnap rendezték a labdarúgó NB II 8. fordulójának mérkőzéseit. A listavezető Soroksár kikapott Mosonmagyaróváron, a Gyirmót FC Győr 4–1-re nyert a Kazincbarcika vendégeként Putnokon, míg a Budaörs szintén 4–1-re győzte le a Dorogot. Nem bírtak egymással az újoncok, a Monor a Tiszakécskével ikszelt. Az új edző, Király József által irányított Győr 4–0-ra győzött a Budafok ellen. A Békéscsaba 3–1-re nyert Csákváron, a Nyíregyháza Siófokon alulmaradt, a szintén új tréner, Dobos Barna által irányított ZTE pedig nem bírt a Balmazzal. A játéknap záró mérkőzésén a Vasas kétgólos előnyt adott le a Kaposvár ellen, így ismét – sorozatban immár ötödször – csak döntetlenre volt képes.

Erste Liga: tucatnyi gól és szétlövéses csíki siker az FTC ellen

A jégkorong Erste Liga első játékhetének utolsó játéknapján az erdélyi túráját megkezdő Ferencváros a nap rangadóján 6–6 után szétlövéssel záruló meccset vívott a bajnoki szereplését most kezdő Sport Club Csíkszereda otthonában.

Erste Liga: gólzápor Bécsben, fehérvári és debreceni fordítás

A jégkorong Erste Liga keddi játéknapján a Dunaújvárosi Acélbikák csapata 6–3-ra győzött a Vienna Capitals II otthonában. A gólzáporos mérkőzésen a vendégek mind a hat gólját különböző játékos szerezte.

NB III: a válogatott balhátvéd Óbudán kötött ki

A 31 esztendős balhátvéd, Laczkó Zsolt a labdarúgó NB III Nyugati csoportjában szereplő III. Kerületi TVE együttesében folytatja pályafutását.

FTC: a Vasassal játszanak edzőmeccset a bajnoki szünetben

Az NB I-ben éllovas Ferencváros a másodosztályú Vasassal játszik felkészülési mérkőzést a válogatott meccsek miatti bajnoki szünetben.

NB II: nagyot bukott a Vasas, a legvégén egyenlített a Balmaz

A labdarúgó NB II 7. fordulójában a Nyíregyháza 3–3-ra végzett a Vasassal úgy, hogy a Szpari a második és a harmadik gólját a 88., illetve a 89. percben szerezte. A Balmazújváros a 95. percben mentett pontot a Cegléd ellen.

NB II: csúnyán elrontotta a hajrát a Vasas; gólgazdag meccsen nyert az éllovas

Vasárnap a 7. fordulót rendezték meg a labdarúgó NB II-ben. A Nyíregyháza 3–3-ra végzett a Vasassal úgy, hogy a Szpari a második és a harmadik gólját a 88., illetve a 89. percben szerezte. A listavezető Soroksár gólgazdag meccsen nyert a Kazincbarcika ellen, míg a Balmazújváros a 95. percben mentett pontot a Cegléd ellen. A Budafok a Gyirmótot győzte le, a Csákvár az ETO otthonában nyert, és megvan a Mosonmagyaróvár első sikere, Várhidi Péter együttese a Dorogot verte meg.

Vasas: felbontották a volt újpesti szerződését

A tavasszal igazolt Barczi Dávid fél év után búcsúzik a Vasastól, tizenhárom mérkőzésen egy gólt szerzett piros-kékben.

Vasas: Kovács Soroksárra igazolt, Risztevszki is elment

Az NB II-ben szereplő Vasas FC hivatalos honlapján jelentette be, hogy Kire Risztevszki és Kovács Dávid már nem a csapat tagjai.

NB II: hármat kapott otthon a Gyirmót, újabb Vasas-iksz

A labdarúgó NB II 6. fordulójában az eddigi éllovas Gyirmót otthon meglepetésre 3–0-ra kikapott a Soroksártól. A Vasas nem bírt a Békéscsabával, az angyalföldieknek ez egymás után a harmadik döntetlenjük. Megvan a Siófok első sikere, a Balaton-partiak az ETO-t verték meg 2–1-re.

A Soroksár elpáholta a Gyirmótot; újabb Vasas-iksz

Hétközi fordulót rendeztek a labdarúgó NB II-ben. A 6. játéknapon az eddigi listavezető Gyirmót meglepetésre három góllal kikapott otthon a Soroksártól. A Vasas egymás után harmadszor ikszelt, most a Békéscsabával. A ZTE tévés mérkőzésen szenvedett vereséget az újonc Kaposvártól, míg a Nyíregyháza a 95. percben kapott gól miatt veszített két pontot a Monor vendégeként. A Dorog 4–1-re győzött a Kazincbarcika vendégeként, Putnokon, a Budaörs pedig – a 22. perctől emberhátrányban futballozva – 0–0-s döntetlent ért el a Balmazújváros ellen. Megvan a Siófok első sikere, a Balaton-partiak az ETO-t verték meg 2–1-re.

NB I: Pakson folytatja Egerszegi Tamás

Az NB II-ben szereplő Vasastól a Pakshoz igazolt Egerszegi Tamás, akit az angyalföldi klub átigazolási díj és két játékos fejében engedett el az NB I-es csapathoz.

NB II: Balajti duplázott, de a Vasas így is csak ikszelni tudott Győrben

A labdarúgó NB II 5. fordulójában a Vasas ˜2–2-es döntetlent játszott Győrben az ETO-val. A végén a zöld-fehérek álltak közelebb a győzelemhez. A piros-kékek ezzel lecsúsztak a tabella éléről.

Pontot vesztett Győrben a Vasas, dorogi sikerével élre állt a Gyirmót

A labdarúgó NB II 5. fordulójában elveszítette éllovas pozícióját a Vasas, miután csak döntetlenre volt képes az ETO otthonában. Idegenben nyert a Gyirmót és a Zalaegerszeg, előbbi vezeti a tabellát, utóbbi a második helyre lépett előre. Első diadalát aratta az újonc Tiszakécske, ráadásul úgy, hogy 0–1-ről fordított a Budaörs ellen.

Gyász: elhunyt Kékesi Mihály, a Vasas négyszeres bajnok labdarúgója

Életének 78. évében elhunyt Kékesi Mihály, aki a Vasas labdarúgójaként négy NB I-es bajnokságot nyert – számolt be róla a Vasas Kubala Akadémia honlapja.

Vasas: új irányító testület felállításáról döntöttek

A Vasas Kubala Akadémiánál júniusban történt tulajdonosváltással és az azzal egy időben aláírt háromoldalú, a Vasas SC, a Vasas FC és a Vasas Akadémia Kft. közötti együttműködési megállapodással új fejezet kezdődött a Vasas labdarúgócsapatának életében, és ennek részeként szerdán egy közös irányítótestület felállítását jelentették be a felek hivatalos honlapjaikon.

NB II: kétgólos előnyből sem tudott nyerni a Vasas a Csákvár ellen

A labdarúgó NB II 4. fordulójában pályaválasztóként vesztett pontot a Vasas, de így is tabella élén maradt. A Gyirmót győzelmével feljött a második helyre, nem esett gól a Siófok és a Budafok összecsapásán.

Pontot mentett a Vasas a Csákvár ellen, és ezzel az élen maradt

A 4. forduló után nincs már százszázalékos csapat a labdarúgó NB II mezőnyében, miután a Vasas a Szusza Ferenc Stadionban 3–3-ra végzett a Csákvárral, amely ezzel megőrizte veretlenségét. A Vác elleni sima sikerével a második helyre ugrott a Gyirmót, a harmadik pozíciót pedig a Békéscsaba ellen diadalmaskodó Zalaegerszeg foglalja el. Ismét pontot szerzett a Tiszakécske, de gólt még továbbra sem tudott lőni az újonc együttes.