Férfi vízi vl: Ausztrália legyőzte Spanyolországot, így bronzérmes

A negyeddöntőben a mieinket legyőző Ausztrália szinte végig vezetett az Európa-bajnoki ezüstérmes spanyolok ellen, és 11–10-es sikerrel megszerezte a bronzérmet a világliga Belgrádban rendezett nyolcas döntőjében.

Férfi vízilabda-vl: kőkemény parti, szerb győzelem

Nyolc játékos is idő előtt fejezte be a kemény, de nem brutális mérkőzést, amelyen Szerbia remek harmadik negyeddel fordított, és győzött Horvátország ellen a világliga belgrádi nyolcas döntőjében.

Vízilabda: vihar miatt szakadt félbe a mieink meccse, úszik a sajtóközpont

A magyar férfi vízilabda-válogatott világliga-mérkőzést játszik Spanyolország ellen Belgrádban, a legendás Tasmajdan uszodában. A létesítményt elérő hatalmas vihar miatt az összecsapás a harmadik negyed után félbeszakadt. A sajtóközpontban áll a víz, a vihar azonban enyhült, így a mérkőzés 9–8-as spanyol vezetéssel folytatódott.

Vízilabda: a szövetség új társadalmi elnöke hisz a sikerben

Hegedüs Éva szülővárosában, Egerben lett a vízilabda szerelmese – a Gránit Bank elnök-vezérigazgatója szaktudásával örömmel segíti a sportágat.

Férfi vízi világliga: történelmi tornára kerül sor Belgrádban

A szerb válogatott Andrija Prlainovics szerint Ausztrália, Spanyolország, Horvátország, Magyarország és Szerbia harcol majd az érmekért a június 17-én kezdődő nyolccsapatos férfi vízilabda világliga szuperdöntőjében.

Vízilabda: Kállay Márk 33 évesen lett válogatott, ott akar lenni a vb-n

Kállay Márknak 33 évesen adatik meg, hogy a belgrádi világliga szuperdöntőjében bemutatkozhasson a magyar férfi vízilabda-válogatottban. Az FTC-Telekom immár Bajnokok Ligája-győztes balkezese az NSO Tv-nek elmondta, amikoer a zöld-fehérekhez igazolt, akkor az volt az egyik célja, hogy bekerüljön a nemzeti csapatba. S mivel mindig nagy célokat tűz ki maga elé, a világbajnoki részvételért is meg akar küzdeni.

Vízilabda: vb-érmesekkel erősített a Ferencváros

Három játékossal erősített a 2019–2020-as idényre az FTC-Telekom férfi vízilabdacsapata, amely Zalánki Gergő mellett szerződtette a kanadai Nicolas Constantin-Bicarit, illetve a görög Jannisz Funtuliszt.

Férfi vízi BL: Ez a két bíró majdnem megutáltatta velem a vízilabdát – Varga Dénes

A Ferencváros férfi vízilabdacsapatának vezetőedzője, Varga Zsolt szerint egy hosszú út végére ért az együttes, amely szombaton este Hannoverben elhódította a Bajnokok Ligáját.

Férfi vízi: „Ezekért a pillanatokért érdemes elkezdeni sportolni”

Története legnagyobb sikerét érte el az FTC-Telekom, amikor pénteken késő este a spanyol Barcelonetát 9–7-re legyőzve bejutott a Bajnokok Ligája döntőjébe. A zöld-fehérek másodszor jutottak el az elődöntőig a legrangosabb nemzetközi kupasorozatban, de 1989-ben egy másik barcelonai együttes, a Catalunya megállította őket a finálé kapujában.

Férfi vízi BL: csodás utolsó negyed, döntőben az FTC!

Az FTC-Telekom férfi vízilabdacsapata a bravúros utolsó negyednek köszönhetően 9–7-re legyőzte a spanyol CNA Barcelonetát a Bajnokok Ligája elődöntőjében, így a magyar csapat lesz a görög Olympiakosz ellenfele a fináléban.

Történetében először BL-döntőt játszhat az FTC pólócsapata

Az FTC-Telekom férfi vízilabdacsapata csak egy negyedet nyert meg a CNA Barceloneta elleni Bajnokok Ligája-elődöntőben, ám az a legfontosabb játékrész volt. A zöld-fehérek 9–7-re verték meg a katalán együttest és készülhetnek az Olympiakosz elleni fináléra.

Női vízi világliga: nem sikerült legyőzni az Európa-bajnokot

A jó kezdés után megtorpant, majd 12–10-re kikapott a magyar női vízilabda-válogatott az Európa-bajnok Hollandiától, így az 5–8. helyért folytatja a küzdelmet a világliga budapesti nyolcas döntőjében.

Férfi vízi BL: a válogatott center gólja a négy legszebb között

Csütörtökön négy negyeddöntővel megkezdődött a férfi vízilabda Bajnokok Ligája hannoveri nyolcas döntője. A LEN mindegyik meccsről kiválasztott egy gólt, a Jug Dubrovnikot legyőző magyar csapat egyik legszebb találatát Mezei Tamás dobta.

Női vízi-vl: 30 gól a meccsen, magyar győzelem Kanada ellen

Kézilabdás eredményt hozó mérkőzésen, az utolsó percekben lőtt két góllal 16–14-re győzött a magyar női vízilabda-válogatott Kanada ellen a világliga budapesti nyolcas döntőjében, így a B-csoport harmadik helyén zárt és Hollandia ellen játszik az elődöntőbe jutásért szombaton.

Férfi vízi BL: győzött, és bejutott az elődöntőbe az FTC

A Ferencváros férfi vízilabdacsapata 10–9-re legyőzte a horvát Jug Dubrovnikot a Bajnokok Ligája nyolcas döntőjében csütörtökön, s bejutott a legjobb négy közé.

Női vízi-vl: ötgólos vereséget szenvedett a magyar válogatott

A Budapesten zajló női vízilabda-világliga szuperdöntő csoportkörének második fordulójában a magyar válogatott ötgólos, 14–9-es vereséget szenvedett Oroszországtól. Ezzel eldőlt, hogy nem végezhet a csoport első két helyén.

Női vízi-vl: kiütéssel folytatták az amerikaiak a szuperdöntőt

Az ausztrál válogatott két góllal győzött a kínai csapat ellen a Duna Arénában zajló női világliga nyolccsapatos szuperdöntőjének szerdai második fordulójában, míg a magyarokkal azonos csoportban szereplő amerikai válogatott könnyed, 15–4-es győzelmet aratott a kanadai csapat felett.

Női vízi vl: egynegyednyi rövidzárlat, vereséggel kezdett a magyar válogatott

A magyar válogatott megkezdte szereplését a budapesti Duna Arénában zajló női vízilabda világliga nyolccsapatos szuperdöntőjében: Bíró Attila csapata egy ideig tartotta a lépést az Egyesült Államokkal, ám a második negyed egyértelműen az olimpiai bajnok és világbajnok amerikaiaké volt, és az itt összeszedett hátrányt már nem tudta ledolgozni a magyar csapat.

Női vízi vl: gólesővel, s orosz sikerrel kezdődött a szuperdöntő

Gólokban gazdag mérkőzéssel indult a budapesti Duna Arénában a női vízilabda világliga nyolccsapatos szuperdöntője: a magyar válogatottal azonos csoportban szereplő orosz csapat 15–15 után ötméteresekkel legyőzte a kanadai együttest. A magyar válogatott 18.30-tól az olimpiai- és világbajnok amerikaiak ellen mutatkozik be a tornán.