Tenisz: visszavonult a 2012-es wimbledoni döntős

Bejelentette visszavonulását Agnieszka Radwanska, a 2012-es wimbledoni teniszbajnokság női egyesének döntőse, a 2015-ös év világbajnoka.

ATP-vb: Djokovics a második meccsét is megnyerte

Második mérkőzését is megnyerte Novak Djokovics a férfiteniszezők szezonzáró ATP-világbajnokságán.

ATP-vb: Federer legyőzése után zsinórban 11 gémet veszített el

A dél-afrikai Kevin Anderson két nagyon sima szettben legyőzte a japán Nisikori Keit a londoni ATP-világbajnokság Lleyton Hewitt-csoportjának 2. fordulójában.

Davis-kupa: Cilic és Coric a horvátok döntős keretében

A férfi teniszezők világranglistáján 7. Marin Cilic, valamint a 12. helyezett Borna Coric is tagja a horvát teniszválogatottnak, amely jövő péntektől vasárnapig a Davis-kupa döntőjében Lille-ben találkozik a házigazda franciákkal.

Davis-kupa: Zverev játszik a mieink ellen, de a döntőben nem

Vállalja a magyar válogatott elleni februári Davis-kupa-selejtezőt Alexander Zverev, a németek teniszsztárja.

ATP-vb: Djokovics magabiztos győzelemmel kezdett

A londoni ATP-világbajnokság Gustavo Kuerten-csoportjának 1. fordulójában a férfi teniszezők világranglistáján 5. helyen álló német Alexander Zverev 7:6, 7:6-ra legyőzte a horvát Marin Cilicet (7.). A nap másik meccsén a világelső szerb Novak Djokovics magabiztosan legyőzte az amerikai John Isnert (10.).

Tenisz: Fucsovics új csúcsa, Djokovics maradt az élen

Fucsovics Márton egy helyet javítva, egyben karriercsúcsot elérve 37. helyen áll a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján, amelynek élén a már biztos év végi világelső Novak Djokovics található.

Tenisz: Gasquet kihagyja a Davis-kupa döntőjét

Richard Gasquet nem lesz tagja a címvédő francia teniszválogatottnak a jövő hétvégén a horvátok elleni Davis-kupa-döntőben.

U21-es ATP-vb: öt meccsen öt győzelem – görög világbajnoki cím

A görög Sztefanosz Cicipasz nyerte meg a milánói U21-es ATP-világbajnokságot, melynek szombati döntőjében négy játszmában, 2:4, 4:1, 4:3, 4:3-ra legyőzte az ausztrál Alex de Minaurt (31.). A 20 esztendős hellén teniszező másodszor diadalmaskodott ATP-tornán.

Fed-kupa: a csehek a végső győzelem kapujában

A házigazda cseh válogatott 2–0-ra vezet a női tenisz Fed-kupa döntőjében, mivel a prágai finálé első felvonásán Barbora Strycová szetthátrányból fordítva legyőzte az amerikai Sofia Kenint, majd Katerina Siniaková két játszmában nyert Alison Riske ellen.

Tenisz: Lucie Safárová bejelentette visszavonulását

A jövő év elején, az ausztrál nyílt teniszbajnokság után befejezi karrierjét a cseh Lucie Safárová. Mindezt a prágai cseh-amerikai Fed-kupa-döntőt megelőző sajtótájékoztatón jelentette be a világranglista korábbi ötödik helyezettje.

Tenisz: Stollár a negyed–, Jani az elődöntőben búcsúzott

Nem sikerült az elődöntőbe kerülés a világranglista 127. helyén álló Stollár Fannynak a 80 000 dollár összdíjazású Las Vegas-i ITF-tenisztornán. Ugyanitt Jani Réka a norvég Ulrikke Eikerivel bejutott a párosok elődöntőjébe, ott azonban vereséget szenvedett.

Tenisz: itt tölti jól megérdemelt szabadságát Fucsovics – kép

Mondhatni, váltották egymást. Miközben Babos Tímea hazatért Baliról, és sajtótájékoztatón beszélt párosbeli világbajnoki címéről, Fucsovics Márton és kedvese útnak indult a Seychelle-szigetekre, hogy kiélvezzék megérdemelt szabadságukat.

Tenisz: már a legjobb nyolc között Stollár Fanny Las Vegasban

Izgalmas és fordulatos mérkőzésen jutott a legjobb nyolc közé a világranglista 127. helyén álló Stollár Fanny a 80 000 dollár összdíjazású Las Vegas-i ITF-tenisztornán.

U21-es ATP-vb: Rubljov egy óra alatt nyert Caruana ellen

A tavaly döntős Andrej Rubljov egy óra alatt legyőzte az olasz Liam Caruanát csütörtökön, a férfi teniszezők milánói U21-es világbajnokságának harmadik játéknapján.

Tenisz: Babos Tímeának az egyéni top 20 a célja

Babos Tímea megvédte páros-világbajnoki címét, immár legjobb barátnője, Kristina Mladenovic oldalán. A 25 éves teniszező számára ezért is különleges ez a siker, no meg azért, mert ott volt vele az egész családja Szingapúrban. A diadal után még egy kis nyaralás is belefért – szezon vége lévén lelkiismeret-furdalás nélkül –, de november 19-én már elkezdi a felkészülést a következő idényre új edzőjével, Nikola Horvattal.

Fed-kupa: betegsége miatt kérdéses a cseh sztár játéka

Betegsége miatt kérdésessé vált, hogy pályára léphet-e a házigazda cseh teniszválogatottban a Fed-kupa hétvégi döntőjében a kétszeres wimbledoni bajnok Petra Kvitová.

U21-es ATP-vb: Cicipasz és De Minaur már a négy között

Sztefanosz Cicipasz és Alex De Minaur biztosította helyét a legjobb négy között szerdán a férfi teniszezők milánói U21-es világbajnokságának második játéknapján.

Tenisz: győzelemmel rajtolt Las Vegasban Stollár Fanny

Magabiztos győzelemmel kezdte meg szereplését a világranglista 127. helyén álló Stollár Fanny a 80 000 dollár összdíjazású Las Vegas-i ITF tenisztorna első fordulójában.