Tenisz: Balázs Attila kiemeltet vert, negyeddöntős Umagban

Bejutott a negyeddöntőbe az umagi ATP 250-es tornán Balázs Attila, aki a horvátországi salakpályás verseny második fordulójában a világranglistán 58. szerb Filip Krajinovicsot győzte le 6:3, 6:7, 7:6-ra, 2 óra 37 perces csatában.

Tenisz: Babos Kaliforniában is Michael Joyce-szal készül majd

A wimbledoni tenisztorna után Kaliforniában is Michael Joyce irányítása mellett készül majd Babos Tímea, minderről a játékos maga beszélt a molcsapat.hu-n.

Románia: Halep a legmagasabb kitüntetést kapja; zászlóvivő lesz

A legmagasabb román állami kitüntetésben részesül Simona Halep, aki szombaton megnyerte a wimbledoni teniszbajnokság női egyes versenyét.

Tenisz: Balázs Attila hét meccslabdáról fordított Umagban

Balázs Attila hét meccslabdát hárítva, 6:0, 6:7, 7:6-ra legyőzte a szabadkártyás horvát Viktor Galovicot az umagi salakpályás tenisztorna első fordulójában, ezzel két év után ismét meccset nyert külföldi ATP-torna főtábláján.

Tenisz: Bondár három játékot nyert a bukaresti WTA-torna főtábláján

Bondár Anna két sima játszmában, 6:2, 6:1-re kikapott a hazai közönség előtt szereplő Patricia Maria Tigtől a bukaresti salakpályás WTA-tenisztorna első fordulójában.

Tenisz: Bouchard meccslabdáról kapott ki Lausanne-ban

Eugenie Bouchard meccslabdáról kapott ki a német Tamara Korpatschtól a lausanne-i salakpályás tenisztorna első fordulójában.

Tenisz: Bondár szerencsés vesztesként főtáblás Bukarestben

Bondár Anna a selejtező második fordulójában kikapott, szerencsés vesztesként mégis felkerült a 250 ezer dollár összdíjazású bukaresti női tenisztorna főtáblájára.

Tenisz: Balázs két év után ismét főtáblás külföldi ATP-tornán

Balázs Attila feljutott a főtáblára az umagi ATP 250-es tornán, mivel a horvátországi salakpályás viadal selejtezőjének második fordulójában 6:2, 6:4-re legyőzte a német Rudolf Mollekert.

Tenisz: bravúros feltámadással Bondár győzött Bukarestben

A Bukarestben zajló salakpályás női tenisztorna selejtezőjének második fordulójában a legfrissebb világranglista 193. helyén álló Bondár Anna óriási küzdelemben, több mint háromórás mérkőzésen három játszmában legyőzte a rangsor 268. helyét elfoglaló belga Marie Benoit-t, aki már 5:2-re is vezetett a döntő szettben, ám Bondár innen is nyerni tudott. Aztán a kvalifikáció harmadik körében búcsúzott.

Wimbledon: Nem eshetek depresszióba egy elképesztő mérkőzés után – Federer

Két mérkőzéslabdát hárítva, 4 óra 57 perces csatában Novak Djokovics lett Wimbledon idei bajnoka: a szerb a torna 1877 óra íródó történetének leghosszabb férfi egyes döntőjében a svájci Roger Federert győzte le.

Tenisz: Fucsovics kettő, Babos egy helyet javított a világranglistán

Fucsovics Márton két helyet javítva legutóbbi pozícióján a 49. a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján. A hétfőn kiadott rangsort továbbra is Novak Djokovics vezeti, aki vasárnap megvédte címét Wimbledonban. A nőknél továbbra is az ausztrál Ashleigh Barty áll az élen, Babos Tímea egy helyet javítva a 124., párosban egyet rontva a harmadik helyet foglalja el.

Wimbledon: Babosék legyőzői nyerték a női párost

Hszie Szu-vej és Barbora Strycová diadalmaskodott a wimbledoni teniszbajnokság női páros versenyében.

Wimbledon: újabb GS-tornát nyert a Roland Garros-győztes páros

Ahogy a Roland Garroson, úgy a wimbledoni nyílt teniszbajnokságon is az Ivan Dodig, Latisa Csan horvát, tajvani kettős diadalmaskodott vegyes párosban.

Történelmi őrület Wimbledonban, Djokovics nyerte a döntőt

Novak Djokovics elképesztő, az utolsó másodpercig izgalmas csata és történelmi rövidítés után megverte Roger Federert a wimbledoni tenisztornán a férfi egyes döntőjében.

Wimbledon: ötórás csata végén kolumbiai siker férfi párosban

A második helyen kiemelt Robert Farah, Juan Sebastián Cabal kolumbiai kettős hatalmas, 4 óra 57 perces csatában legyőzte a Nicolas Mahut, Édouard Roger-Vasselin francia duót a wimbledoni teniszbajnokság férfi páros döntőjében.

Kikapott a wimbledoni döntőben a 37 éves legenda

Kikapott a wimbledoni tenisztorna női egyes döntőjében a 37 esztendős amerikai Serena Williams, aki így nem szerezte meg 24. Grand Slam-győzelmét. A sokkal összeszedettebb román Simona Halep nagyon könnyű győzelmet aratott, 56 percnyi játék után nyert.

Federer nyerte a titánok harcát, Djokovics ellen döntőzhet

Roger Federer négy szettben, 7:6 (7–3), 1:6, 6:3, 6:4-ra legyőzte Rafael Nadalt a wimbledoni tenisztorna elődöntőjében, ezzel 12-edszer jutott döntőbe a tornán. Federer ellenfele a vasárnapi fináléban a világelső Novak Djokovics lesz.

FTC: ukrán teniszező fiának keresztapja lett Rebrov – kép

A labdarúgó NB I-ben szereplő Ferencváros vezetőedzője, Szerhij Rebrov keresztapa lett, méghozzá nem is akárkié, az ukránok egyik legnevesebb aktív teniszezője, Szerhij Sztahovszkij gyermekének.

Wimbledon: Arra nincs mentségünk... – Babos Tímea

Az első helyen kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic páros az elődöntőben búcsúzott a wimbledoni tenisztornától, miután 7:6, 6:4-re kikapott a Hszie Szü-vej, Barbora Strycová kettőstől. A magyar teniszező szerint a tajvani, cseh duó nagyon jól játszott, és megérdemelten jutott be a döntőbe.

Kép: hihetetlen, mit csinált ez a fiú a Federer–Nadalon

Az ember azt gondolná, hogy ha egy szerencsés gyermek eljut Wimbledonba, ráadásul Roger Federer és Rafael Nadal mérkőzésére, a két kezét összeteszi azért, hogy ekkora legendákat láthat. Azonban úgy tűnik, az alábbi képeken látható kisfiú nem teniszrajongó: a svájci és a spanyol extraklasszis mérkőzése közben a lehető legnagyobb nyugalommal, a pálya felé sem hederítve könyvet olvasgatott a nézőtéren.