?>
Férfi kézilabda: pozitív teszt, karanténban a Veszprém

A Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapata a hivatalos honlapján jelentette be, hogy Rodrigo Corrales egymás után két pozitív koronavírustesztet adott, így a teljes keret és a stábtagok is karanténba kerültek.

Veszprém: Most még jobban élveznünk kell a kézilabdát, mint eddig – Marguc

Egy hónapig egyedül kell helytállnia a jobbszélső posztján Gasper Margucnak, ráadásul nehéz meccsek várnak a Veszprémre.

Férfi kézi BL: elhalasztották a Veszprém–Barca rangadót – hivatalos

Elhalasztották az október 21-re kiírt Telekom Veszprém–Barca férfi kézilabda Bajnokok Ligája-mérkőzést – olvasható a magyar klub hivatalos tájékoztatójában.

Férfi kézi BL: pozitív esetek a Barcánál, halaszthatják a Veszprém elleni rangadót

A Barcelona férfi kézilabdacsapata hivatalos honlapján adta hírül, hogy három játékosa pozitív koronavírustesztet produkált, ezért az egész csapat és a szakmai stáb szombattól kezdve tíznapos hatósági karanténba vonult.

Férfi kézilabda NB I: tíz góllal nyert a Veszprém Gyöngyösön

A férfi kézilabda NB I szombati játéknapján a Telekom Veszprém tíz góllal győzte le idegenben a gyöngyösieket (25–35).

Férfi kézi BL: pozitív tesztek a Veszprém csoportellenfelénél

A férfi kézilabda Bajnokok Ligájában is vitézkedő HBC Nantes a hivatalos honlapján tudatta, hogy két játékosa is elkapta a koronavírust.

Férfi kézi BL: közel 40 gólt dobva győzött a Veszprém

A férfi kézilabda Bajnokok Ligájában a Telekom Veszprém 39–24-re nyert odahaza a szlovén Celje ellen a B-csoport negyedik fordulójában.

Fölényes győzelmet aratott a Celje ellen a Veszprém

Férfi kézi: műteni kell a Veszprém jobbszélsőjét

A férfi kézilabda NB I-ben szereplő Telekom Veszprém a hivatalos honlapján közölte, porcsérülése miatt műteni kell a csapat orosz jobbszélsőjét, Danyiil Siskarjovot.

Férfi kézi NB I: könnyedén hozta a kötelezőt a Veszprém

A férfi kézilabda NB I 7. fordulójában a Telekom Veszprém magabiztos győzelmet aratott a Balatonfüredet fogadva: a 17–4-es első félidő után 38–11-re diadalmaskodott, így továbbra is hibátlan mérleggel áll az NB I élén.

Férfi kézi: bulizni tilos, szigorú szabályok szerint élnek a veszprémi játékosok

A Sport TV Mai helyzet című műsorának vendége volt Csík Zoltán, a Veszprém Handball Team Zrt. vezérigazgatója. A klubvezető elmondta: mindenképpen a lehető legerősebb csapattal szeretnének ott lenni decemberben a kölni Final Fouron, ezért nagyon szigorú protokoll szerint élnek a játékosok. Most nem élnek közösségi életet, csak az aréna és az otthonuk között ingáznak.

Férfi kézi NB I: a Veszprém 28 góllal verte meg a Ceglédet

A férfi kézilabda NB I 16. fordulójából előrehozott mérkőzésen a Telekom Veszprém idegenben 48–20-ra legyőzte a Ceglédet. A találkozó legeredményesebb játékosa a 11-szer eredményes Kentin Mahé volt.

Férfi kézi: Nekem a magyar válogatott a csúcs – Haris Porobic

Korrekt módon vált el a Veszprémtől, Mikler Rolandot igazi példaképnek tartja, Cegléden az eddigiektől eltérő célokkal, de ugyanolyan mentalitással dolgozik a férfiválogatott kapusedzője, Haris Porobic.

SEHA-liga: valószínűleg a nyolc között száll be a Veszprém

Minden valószínűség szerint csak a negyeddöntőben kapcsolódik be a Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapata a SEHA-liga új idényébe.

Férfi kézi NB I: három bajnokija is elmarad a Tatabányának

A Tatabánya férfi kézilabdacsapata a hivatalos közösségi oldalán adott tájékoztatást, miszerint az alakulat soron következő három bajnokija (Mol-Pick Szeged, Telekom Veszprém, Csurgó) egyaránt elmarad.

Férfi kézi NB I: elmarad a Telekom Veszprém meccse

A férfi kézilabda NB I szombatra tervezett Telekom Veszprém–Dabas mérkőzését a vendég dabasiak kérésére elhalasztották – tudtuk meg a veszprémiek hivatalos honlapjának csütörtöki híréből.

Férfi kézi: a Veszprém külföldre adta kölcsön a 18 éves átlövőt

A Telekom Veszprém a hivatalos honlapján bejelentette, Ilic Zoran decemberig a lengyel Wisla Plocknál kézilabdázik kölcsönben.

Mikler Roland: Ez volt az elmúlt időszak legjobb döntése

Szeptember 20-án töltötte be a 36. életévét Mikler Roland, aki tizenegy világversenyen, több mint kétszáz mérkőzésen állt a magyar férfi kézilabda-válogatott kapujában. A Mol-Pick Szeged kapusával az idei Európa-bajnokságról, az olimpiáról, a válogatottról, a két magyar élcsapatról és a családjáról beszélgettünk.

Férfi kézi BL: a Veszprém három góllal nyert Ukrajnában

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 3. fordulójában a Telekom Veszprém 37–34-re nyert az ukrán Motor Zaporizzsja vendégeként.