Újpest: megválasztották a legszebb szurkolót – képgaléria

Megválasztotta legszebb szurkolóját az Újpest FC, a zsűrit NB I-es futballisták alkották.

Szépségversenyt nyert Raphaël Varane 19 éves húga – kép

Remek hétvégéje volt a Varane családnak: a világbajnok francia labdarúgó-válogatott – Raphaëllel a soraiban – először lépett pályára hazai pályán az oroszországi torna után, a hollandok elleni Nemzetek Ligája-mérkőzést pedig meg is nyerte (2–1). Emellett Varane-éknak még egy ünnepelnivalójuk volt: a a Real Madrid védőjének 19 éves húga, Annabelle nyerte meg a Dunkerque-i szépségversenyt, így megmaradt az esélye, hogy 2018-ban ő legyen Miss Franciaország – tudósított a L'Équipe.

DAC: Veronika lett a klub első szépségkirálynője – kép

Szépségkirálynőt keres a szlovák első osztályú labdarúgó-bajnokság, a Fortuna Liga! Ezért a mezőny összes csapata versenyt hirdetett, amelyre a szurkolók közül várták a csinosabbnál csinosabb jelentkezőket. Nem volt ez másképp az FC DAC-nál sem – az is kiderült, ki képviselheti a klubot.

Fotó: Tőzsérék megválasztották a Loki Szépét

A győztes a 21 esztendős Szűcs Lilla Réka lett, ő kapta a legmagasabb pontszámot a zsűritől, amelyet a DVSC másodedzője, Bücs Zsolt, csapatkapitánya, Tőzsér Dániel, kapusa, Nagy Sándor, védői, Szatmári Csaba, Ferenczi János és Kinyik Ákos, szélsője, Sós Bence, valamint a Loki Szépe tavalyi győztese, Dudás Regina alkotott.

F1: Pérezék beleköptek a levesbe – melyik a legszebb F1-autó?

Már azt hihettük, az összes istálló bemutatta 2017-es autóját, amikor jött a Force India meglepő bejelentése, miszerint a csapat az eredetileg bemutatott ezüst helyett rózsaszín versenygéppel vág neki az idei szezon kihívásainak. Ez új helyzetet teremt a négykerekűek közötti szépségversenyben – ki tudja, legközelebb talán a Ferrari jelenti be, hogy zöldre vált. Ha ez megtörténne, azért meglepődnénk, viszont kíváncsiak vagyunk, olvasóink szerint jelenleg melyik a legszebb F1-autó. Szavazzon!

F1: melyik 2017-es autó sikerült a legszebbre? – szavazás

Alig egy hónap múlva rajtol a Formula–1 2017-es szezonja – már mind a tíz csapat bemutatta az idei évre tervezett autóját. A Williams kezdte, a Red Bull Racing fejezte be a leleplezések sorozatát – ön szerint melyik versenygép dizájnja sikerült a legtetszetősebbre?

Debrecen: eldőlt, ki lett a Loki szépe – fotó, videó

A DVSC játékosaiból és vezetőiből összeállított zsűri szavazatai alapján 2016-ban Dudás Regina nyerte el a Loki Szépe címet – írja a klub hivatalos honlapja.

Képek: a Fradi volt edzőjének a lánya is a legszebb magyarok közt

Nem maradt sportvonatkozás nélkül a vasárnap esti Magyarország Szépe 2016 döntője, ott volt ugyanis a hölgyek közt a játékosként Európa-bajnok, edzőként többek között a Vasast, majd a Ferencvárost irányító Somossy József lánya, Somossy Barbara is. Íme, a képek a csinos hölgyről!

Szőke szépség Nikolicsék sikeréért – ki lesz a legdögösebb szurkolólány?

Pénteken elindult az az internetes szavazás, amelynek végén eldől, hogy ki lesz a lengyel labdarúgó-bajnokság (Ekstraklasa) legszebb szurkolólánya.

Szépség a köbön: ki a leggyönyörűbb nő a legszebb sportágban?

Messze van már az a korszak, amikor a ritmikus gimnasztika végtelenül elegáns, ám egyben végtelenül vékony lányok sportága volt – a mai rg-sek sokkal erősebbek, kisportoltabbak, nőiesebbek és kétségtelenül továbbra is gyönyörűek. No de ki a legszebb közülük? Az előző héten befejeződő stuttgarti olimpiai kvalifikációs világbajnokság egyéni versenyzői közül még válogatni is nehéz – mi azért megpróbáltuk tízesre szűkíteni a mezőnyt. Bemutatjuk a versenyzőket civilben, a szőnyegen, no meg mozgás közben – szavazzanak!

Női kézilabda: spanyol bombázót igazolt a Siófok

A Siófok női kézilabdacsapata szerződtette a 23 éves spanyol Lara González Ortegát, így a balátlövő a következő szezontól a Balaton-partiakat erősíti.

Németország: 400 szépség miatt kellett költöznie a csapatnak

Egy orosz szépségverseny zavarta meg a német harmadosztályban szereplő MSV Duisburg törökországi felkészülését.

Női kézi Eb: Szucsánszki győzött az NSO szépségversenyén

Szucsánszki Zita, a Ferencváros és a magyar válogatott 27 esztendős irányító-átlövője nyerte meg az NSO kézilabda Eb-s szépségversenyét.

Ki legyen a kézi Eb királynője? - Szépségverseny, döntő, szavazás

A magyar-horvát közös rendezésű női kézilabda Európa-bajnokság kapcsán szavazásra hívtuk az NSO olvasóit az elmúlt két hétben: a torna legszebb, legcsinosabb, leginkább nőies játékosát kerestük. A sorozat az utolsó állomásához érkezett: itt a döntő, a magyar Szucsánszki Zitával és a szlovák válogatottban szereplő Simona Szarkovával.

Angyallányok akcióban - Szépségverseny, 14. rész, szavazás

A magyar-horvát közös rendezésű női kézilabda Európa-bajnokság kapcsán szubjektív szavazásra csábítjuk az NSO olvasóit. A torna legszebb játékosát kereső vetélkedés második elődöntője következik, benne a horvát és a szlovák válogatott szemrevaló indulójának megmérettetésével. Lássuk, ki kerül be közülük a vasárnapi fináléba.

Zita királyné vagy Anasztázia hercegnő? - Szépségverseny, 13. rész, szavazás

A magyar-horvát közös rendezésű női kézilabda Európa-bajnokság kapcsán szubjektív szavazásra csábítjuk az NSO olvasóit. A torna legszebb játékosát kereső szavazás az elődöntőhöz érkezett, ahol a magyar és az ukrán jelölt meccsel a vasárnapi fináléba kerülésért.

Bombázók földjén - Szépségverseny, 12. rész, szavazás

A magyar-horvát közös rendezésű női kézilabda Európa-bajnokság kapcsán szubjektív szavazásra csábítjuk az NSO olvasóit. A torna legszebb játékosát kereső szavazás utolsó negyeddöntője következik – parádés szereposztással.

Keleti királylányok – Szépségverseny, 11. rész, szavazás

A magyar-horvát közös rendezésű női kézilabda Európa-bajnokság kapcsán szubjektív szavazásra csábítjuk az NSO olvasóit. A torna legszebbjét kereső játékunk a végjátékhoz közelít, máris itt a harmadik negyeddöntő!

Ártatlan bestiák - Szépségverseny, 10. rész, szavazás

A magyar-horvát közös rendezésű női kézilabda Európa-bajnokság kapcsán szubjektív szavazásra csábítjuk az NSO olvasóit. A torna legszebb játékosát keressük. Itt a második negyeddöntő párharca.

Folytassa, felség! – Szépségverseny, 9. rész, szavazás

A magyar-horvát közös rendezésű női kézilabda Európa-bajnokság kapcsán szubjektív szavazásra csábítottuk az NSO olvasóit. A torna legszebb játékosát keressük. Lássuk a negyeddöntő első párharcát!