Barcelona: különleges záradék, Messi ingyen távozhat?

A spanyol Mundo Deportivo beszámolója szerint az FC Barcelona labdarúgócsapata 2022-ig vagy 2023-ig meghosszabbítaná Lionel Messi szerződését, mivel az argentin sztárnak jelenleg szerepel egy különleges záradék a kontraktusában.

Kép: bizarr mezt mutatott be a spanyol csapat

A spanyol negyedosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Zamora különleges mezzel örvendeztette meg a szurkolóit: a csapat új harmadik számú felszerelését az emberi keringési rendszer ihlette.

Videó: körforgalmat neveztek el a chilei edzőről a spanyoloknál

Nagy megtiszteltetés érte Manuel Pellegrinit: a spanyol Málagát 2010 és 2013 között irányító vezetőedzőről körforgalmat neveztek el.

La Liga: sorozatban negyedszer sem nyert a Barca

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 8. fordulójában a Barcelona 1–1-es döntetlent játszott a Valencia otthonában.

Iksz Valenciában, sorozatban negyedszer sem nyert a Barca

A két klub közös története során negyvennyolcadik alkalommal végződött döntetlenre a Valencia–Barcelona mérkőzés a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) nyolcadik fordulójának vasárnap esti találkozóján. Ezzel a Barcelona sorozatban negyedik bajnoki meccsét sem tudta megnyerni.

Real Madrid: Nem érdemeltünk vereséget – Lopetegui

A Real Madrid labdarúgócsapatának vezetőedzője, Julen Lopetegui csalódottan nyilatkozott a Deportivo Alavéstől a La Liga 8. fordulójában elszenvedett 1–0-s vereség után, és úgy érzi, csapata nem azt érdemelte, hogy kikapjon.

La Liga: a 95. percben jött a gól, kikapott a Real Madrid

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 8. fordulójában a Real Madrid egygólos vereséget szenvedett a Deportivo Alavés vendégeként.

A 95. percben jött a gól, az Alavés legyőzte a Real Madridot

Bár nem várta jó formában a találkozót a Real Madrid, mégis meglepetésnek számít, hogy a királyi gárda Vitóriában kikapott a Deportivo Alavés vendégeként a La Liga nyolcadik fordulójában.

La Liga: a Real Sociedad örülhetett a baszk rangadón

Mikel Oyarzabal két tizenegyest is értékesített, az Athletic Bilbao hiába támadott többet, pont nélkül maradt a Real Sociedad ellen a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) nyolcadik fordulójában.

La Liga: Oblak elképesztő mutatót hozott össze a Real ellen

A szlovén kapus elmúlt négy évéről mindent elárul, hogy többször nullázott, mint ahány gólt összesen kapott. Mindehhez a Real Madrid elleni 0–0 kellett a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) legutóbbi fordulójában.

Barcelona: Messi majdnem a városi riválisnál kötött ki

Lionel Messi, a Barcelona labdarúgója 2005-ben nagyon közel állt ahhoz, hogy a másik barcelonai csapathoz, az Espanyolhoz szerződjön – legalábbis ezt állítja a Tottenham Hotspur menedzsere, Mauricio Pochettino (aki akkoriban az Espanyol játékosa volt).

Videó: tüzes derbi – Lopetegui és Simeone különmeccse

Mint ismert, a hétvégi Real Madrid–Atlético Madrid mérkőzésen nem született gól, így döntetlennel zárult a derbi. A góltalanság ellenére igencsak együtt éltek a meccsel a csapatok vezetőedzői: Julen Lopetegui és Diego Simeone többször is hevesen vitatkozott egymással, valamint a negyedik játékvezetővel. Aztán megjelent az Atléti másodedzője, Germán Burgos…

La Liga: iksz otthon, már három forduló óta nyeretlen a Barca

A Barcelona hazai pályán 1–1-es döntetlenre végzett az Athletic Bilbaóval a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 7. körének szombat délutáni mérkőzésén. A Barca már három forduló óta nyeretlen.

Messi csak a második félidőben jött, megint nem nyert a Barca

A Girona elleni döntetlen, valamint a Leganéstől elszenvedett vereség után sorozatban harmadszor sem tudta megnyerni a mérkőzését a Barcelona: ezúttal hazai pályán, az Athletic Bilbao ellen játszott döntetlent a katalán gárda.

Barcelona: bemutatták az új, modernizált címert – kép

Az FC Barcelona labdarúgócsapata a hivatalos honlapján számolt be róla, hogy elkészült a klub új, modernizált címere. A beszámoló szerint a vezetőség már jóváhagyta a tervezetet, ám ahhoz, hogy a gárda a 2019–2020-as szezontól kezdve valóban ezt viselje, a tagoknak is el kell fogadniuk az új címert – ezt a következő küldöttgyűlésen, október 20-án tehetik meg.

Real: hirtelen jött a baj, Iscót még kedden megműtik

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban érdekelt Real Madrid labdarúgócsapata hivatalos közleményben jelezte, játékosára, Iscóra a következő órákban műtét vár.

Real: „Casemiro távozása rosszabb lett volna, mint CR-é”

Esteban Granero, a Real Madrid korábbi középpályása szerint Cristiano Ronaldo távozása nagy veszteség egykori csapatának, de ha Casemiro, az együttes brazil szűrője igazolt volna el, az még érzékenyebben érintette volna a királyi gárdát.

La Liga: idegenben nyert az Atlético Madrid

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 5. fordulójának szombati játéknapján az Atlético Madrid 2–0-ra nyert a Getafe otthonában.

La Liga: az utolsó percben bukott pontokat a Celta Vigo

Két mérkőzést is rendeztek szombaton 16.15-től a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 5. fordulójában. A Celta Vigo hazai pályán 3–3-as döntetlent játszott az újonc Real Valladoliddal, míg az Eibar–Leganés összecsapáson 1–0-s hazai siker született.

Man. City: Guardiola elmondta, őt akarja a csapatába!

A spanyol Don Balón értesülései szerint az angol labdarúgó-bajnokságban szereplő Manchester City menedzsere, Pep Guardiola megkérte a csapat vezetőségét, hogy tegyen meg mindent a Real Madrid-középpályás Toni Kroos megszerzéséért.