Férfi kézi Eb: Mondhatjuk, hogy meglepetéscsapat, de... – portugál reakciók

A portugál férfi kézilabda-válogatott az ötödik helyért játszhat az Európa-bajnokságon, miután Paulo Pereira csapata szerdán 34–26-ra legyőzte Magyarországot. A portugálok a mutatott játékukkal és az eredménnyel is elégedettek, és már a következő feladatra koncentrálnak.

Férfi kézi Eb: egy apró reménysugár még maradt az olimpiára

Amint arról beszámoltunk, a magyar kézlabda-válogatott 34–26-os vereséget szenvedett Portugáliától az olimpiai kvalifikációs kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjének utolsó körében, ezzel eldőlt, hogy a 2. csoportban nem végezhet a 4. helynél előrébb. Azt azonban még mindig nem kell kijelentenünk, hogy az olimpiai selejtezőtornáról lemaradt a válogatott – bár tény, nagyon kicsi rá az esély, hogy szerepeljen rajta.

Férfi kézi Eb: a magyar válogatott kikapott Portugáliától

A magyar férfi kézilabda-válogatott 34–26-ra kikapott Portugáliától az Európa-bajnokság középdöntőjének utolsó fordulójában, így fiaink biztosan nem lesznek ott a torna legjobb hat csapata között.

A végére elfogytunk, Portugália elintézte a kéziválogatottunkat

A magyar férfi kézilabda-válogatott 34–26-ra kikapott Portugáliától az Európa-bajnokság középdöntőjének utolsó fordulójában, így biztosan nem lesz ott a torna legjobb hat csapata között – ez a többi eredmény fényében azt jelenti, hogy biztosan lemarad az olimpiai selejtezőtornáról. A magyar válogatott csoportjában az ötödik, összesítésben a kilencedik helyen zárt.