Elképesztő hangulat, Dibusz-parádé: rangadót nyert a Ferencváros!

A Ferencváros nyerte az ősz egyik legnagyobb magyarországi rangadóját, ráadásul a Mol Fehérvár FC otthonában: a zöld-fehérek 2–1-re győztek, a mérkőzés két hőse a zseniálisan védő Dibusz Dénes és a duplázó Sigér Dávid volt.

Újpest–Zalaegerszeg: ziccerhegyek, hibahalmok

Gól nélküli döntetlenre végződött a rengeteg gólhelyzet ellenére is az Újpest–Zalaegerszeg találkozó a labdarúgó NB I 10. fordulójában.

Kelet csillaga: a Mezőkövesd legyőzte a Debrecent!

A Mezőkövesd a tabella második helyére lépett, miután 3–1-re legyőzte odahaza a Debrecent a labdarúgó NB I 10. fordulójának nyitó mérkőzésén.

Rossz főpróba, remek előadás? A szlovákok ellen sokkal több kell!

A magyar labdarúgó-válogatott Montenegróban tartotta főpróbáját a jövő heti, Szlovákia elleni labdarúgó Európa-bajnoki selejtező előtt, és a tartalékosan 2–1-es vereséget szenvedett.

Micsoda mérkőzés volt: négyet kapott Felcsúton a Fradi!

A Puskás Akadémia FC nagy meglepetésre 4–1-re legyőzte odahaza a címvédő, tartalékosan felálló Ferencvárost a labdarúgó NB I 4. fordulójának záró mérkőzésén.

Grozav-dupla és megérdemelt Kisvárda-siker a felforgatott, ötlettelen Újpest ellen

A Kisvárda Gheorghe Grozav duplájával 2–0-ra legyőzte a vendég Újpestet a labdarúgó NB I 4. fordulójában, ezzel a 2019–2020-as kiírásban már a harmadik győzelmét aratta, míg a fővárosi együttes négy mérkőzésen már másodszor szenvedett vereséget.

Négyből négy: Pakson is nyerni tudott, és még nem vesztett pontot a Fehérvár

A Fehérvár két góllal nyert Pakson a labdarúgó NB I 4. fordulójában. Az első félidőben Futács, a szünet után Petrjak talált be a tolnaiak hálójába. A győzelemben nagy része volt Kovácsiknak, aki több alkalommal is bravúrosan védett.

Piros lap, bomba- és meg nem adott gól: a ZTE-é az újoncrangadó

Négy góllal nyert a ZTE a másik újonc, a Kaposvár otthonában a labdarúgó NB I 4. fordulójában. A mérkőzés sorsát alapvetően befolyásolta egy korai piros lap és egy büntető.

Lanzafame duplája ellenére a Debrecen nyert a Honvéd ellen

Bár Davide Lanzafame két gólt is szerzett, mégis a Debrecen lett a győztes a Honvéd ellen a labdarúgó NB I 4. fordulójában. A találkozón többet kezdeményezett a hazai csapat, de a helyzetek kimaradtak, így továbbra is pont nélkül a kispestiek, míg a Debrecen százszázalékos.

Az első percben gólt kapott a Fehérvár – öttel válaszolt!

Ugyan már az első percben vezetett a Diósgyőr a Mol Fehérvár FC otthonában, a végén a hazaiak örülhettek, mert öt gólt szerezve az övék lett a három pont a labdarúgó NB I 3. fordulójában rendezett mérkőzésen.

Harmadik meccsén is kikapott a Honvéd, most a Kisvárdától

A labdarúgó NB I 3. fordulójában a Budapest Honvéd a Kisvárdát fogadta, és 3–1-es vereséget szenvedett, így az előző idényben negyedik helyen záró kispestiek háromból három bajnoki mérkőzésüket is elveszítették.

A paksi csereember gyorsan betalált, de az Újpest pontot mentett

1–1-es döntetlent játszott egymással az Újpest és a Paks a labdarúgó NB I harmadik fordulójában az Illovszky Rudolf Stadionban.

Egygólos FTC-győzelem rengeteg kihagyott helyzettel

Két elhalasztott mérkőzés után a Ferencváros is megkezdte szereplését az NB I-ben, méghozzá a 3. fordulóban, az újonc Kaposvár ellen. Bár rögtön az elején sikerült a hazaiaknak megszerezniük a vezetést, később számolatlanul hagyták ki a helyzeteket, így maradt a sovány győzelem (1–0).

Ötgólos mérkőzésen nyert a Debrecen az újonc ellen

A mérkőzés előtt és a mérkőzés közben is hatalmas hibákat követett el a Zalaegerszeg, így 3–2-re kikapott a Debrecen otthonában.

Ez történt az utolsó fordulóban! Videók, statisztikák, vélemények – az NSO hírfolyama

A Videoton FC elleni 1–0-s győzelemmel a Budapest Honvéd lett a 2016–2017-es labdarúgó NB I bajnoka! A Honvéd 1992–1993 óta első, összességében 14. bajnoki címét szerezte meg. Az ezüstérmes a Videoton, a bronzérmes a Vasas, a Gyirmót mellett a Pakson 0–0-t játszó MTK esett ki az élvonalból.

Magyar–román: élő hírfolyam az Eb-selejtezőről!

Szeptember 4-én, péntek 20.45-kor Magyarország–Románia Eb-selejtező az Üllői úton – a kulcsfontosságú találkozót, csakúgy, mint az északír–magyar mérkőzést, élő hírfolyammal követjük végig.

Átigazolások: kövesse velünk a 2015. nyári zárást – PERCRŐL PERCRE!

Az iskolakezdés mellett jönnek az esztelen pénzköltés, pánikvásárlások, nagy üzletek és meglepő transzferek napjai is: a legtöbb nagy európai labdarúgó-bajnokságban és a magyar NB I-ben augusztus 31-ről szeptember 1-re fordulva, éjfélkor véget ér az átigazolási időszak. Angliában szeptember 1-jén délután ereszkedik le a roló – kövesse figyelemmel percről percre a transzferzárórát!

Európa-liga: Roma-Feyenoord élőben az NSO-n!

Az Európa-ligában a legjobb 16 közé jutásért rendezendő párharc első mérkőzésén a Bajnokok Ligájából átkerülő Roma a holland bajnokság harmadik helyén álló Feyenoordot fogadja. Kövesse nyomon a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével!

Micsoda meccs! A Napoli 11-esekkel búcsúztatta az Udinesét

A címvédő Napoli hazai pályán 1–1-es rendes játékidő, és 2–2-es hosszabbítás után tizenegyesekkel 5–4-re megverte az Udinesét a labdarúgó Olasz Kupa nyolcaddöntőjében. A vendégek a 68. perctől emberhátrányban játszottak, a házigazda két tizenegyest kapott a rendes játékidő során. Rafa Benítez csapata a következő fordulóban az Interrel találkozik.

Válogatott: így jelentette be az MLSZ Dárdai maradását

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) december 9-én bejelentette, hogy még aznap sajtótájékoztatót tart a szövetségi kapitányi posztról. Dárdai Pál négy mérkőzésen irányította a nemzeti csapatot 2014 őszén, ám szerződése a Hertha BSC-hez köti – maradásához a berliniek beleegyezése szükséges. Az MLSZ ezt megkapta, így Dárdai Pál 2015. november 30-ig, az Eb-selejtezők végéig magyar szövetségi kapitány maradhat, ugyanakkor folytatja munkáját a német klubcsapatnál is.