?>
Nem ment az olaszoknak, majdnem kikaptak odahaza a bosnyákoktól

A Nemzetek Ligája A-divíziójának 1. csoportjában Hollandia 1–0-ra legyőzte Lengyelországot Amszterdamban. A csoport másik mérkőzésén Olaszország hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott Bosznia-Hercegovinával.

Női BL: a Lyon lesz a Wolfsburg ellenfele a döntőben

A női Bajnokok Ligája bilbaói elődöntőjében a PSG sokáig egyenrangú ellenfele volt a jóval esélyesebb Lyonnak, de egy buta kiállítás után azonnal góllal büntetett Marozsán Dzsenifer csapata. A párizsiak előtt is felcsillant a remény, mert a Lyontól is kiállítottak egy játékost. Végül azonban ez már nem fordított a meccs menetén, mert a Lyon mérsékelt teljesítménnyel is biztosan jutott a döntőbe (0–1), amelyben Jakabfi Zsanett csapata, a német Wolfsburg lesz az ellenfele.

Marozsán Dzsenifer BL-döntőbe jutott a Lyonnal

BL-döntőbe jutott Jakabfi Barcelonát legyőző Wolfsburgja

A női labdarúgó Bajnokok Ligájában Jakabfi Zsanett klubja, a német bajnok Wolfsburg a Barcelonát 1–0-ra legyőzve bejutott a sorozat döntőjébe.

Egy ötössel küldte haza Zentáról a Topolya a Zlatibort

Esélyt sem adott a Topolyai Sport Club az újonc Zlatibornak a Szerb Szuperliga harmadik fordulójában: az észak-bácskai együttes 5–1-re nyert a Zentán nézők nélkül megrendezett találkozón.

Pécs–ETO FC Győr: fordulatos, izgalmas bajnoki négy góllal

A labdarúgó NB II 3. fordulójának nyitó mérkőzésén a Pécsi MFC az ETO FC Győrt fogadta, és a mérkőzés 2–2-re végződött.

A Ferencváros döntetlent játszott Camoranesi Taborával

A magyar bajnok Ferencváros a szlovén Tabor Sezana ellen lépett pályára felkészülési mérkőzésen, és a találkozó 1–1-re végződött.

Nyíregyháza-győzelemmel indult az NB II, Hornyák gólja döntött

A labdarúgó NB II nyitó fordulójának első mérkőzésén egyetlen góllal győzött a Nyíregyháza az élvonalból idén kieső Kaposvár otthonában.

Két gólt rúgott a Ferencváros a Groupama Arénában

Két hónap után láthattunk ismét élőben magyar futballt a televízióban: a bajnoki címvédő Ferencváros 2–0-ra legyőzte a Zalaegerszeget a Groupama Arénában, természetesen zárt kapuk mögött.

Elképesztő hangulat, Dibusz-parádé: rangadót nyert a Ferencváros!

A Ferencváros nyerte az ősz egyik legnagyobb magyarországi rangadóját, ráadásul a Mol Fehérvár FC otthonában: a zöld-fehérek 2–1-re győztek, a mérkőzés két hőse a zseniálisan védő Dibusz Dénes és a duplázó Sigér Dávid volt.

Újpest–Zalaegerszeg: ziccerhegyek, hibahalmok

Gól nélküli döntetlenre végződött a rengeteg gólhelyzet ellenére is az Újpest–Zalaegerszeg találkozó a labdarúgó NB I 10. fordulójában.

Kelet csillaga: a Mezőkövesd legyőzte a Debrecent!

A Mezőkövesd a tabella második helyére lépett, miután 3–1-re legyőzte odahaza a Debrecent a labdarúgó NB I 10. fordulójának nyitó mérkőzésén.

Rossz főpróba, remek előadás? A szlovákok ellen sokkal több kell!

A magyar labdarúgó-válogatott Montenegróban tartotta főpróbáját a jövő heti, Szlovákia elleni labdarúgó Európa-bajnoki selejtező előtt, és a tartalékosan 2–1-es vereséget szenvedett.

Micsoda mérkőzés volt: négyet kapott Felcsúton a Fradi!

A Puskás Akadémia FC nagy meglepetésre 4–1-re legyőzte odahaza a címvédő, tartalékosan felálló Ferencvárost a labdarúgó NB I 4. fordulójának záró mérkőzésén.

Grozav-dupla és megérdemelt Kisvárda-siker a felforgatott, ötlettelen Újpest ellen

A Kisvárda Gheorghe Grozav duplájával 2–0-ra legyőzte a vendég Újpestet a labdarúgó NB I 4. fordulójában, ezzel a 2019–2020-as kiírásban már a harmadik győzelmét aratta, míg a fővárosi együttes négy mérkőzésen már másodszor szenvedett vereséget.

Négyből négy: Pakson is nyerni tudott, és még nem vesztett pontot a Fehérvár

A Fehérvár két góllal nyert Pakson a labdarúgó NB I 4. fordulójában. Az első félidőben Futács, a szünet után Petrjak talált be a tolnaiak hálójába. A győzelemben nagy része volt Kovácsiknak, aki több alkalommal is bravúrosan védett.

Piros lap, bomba- és meg nem adott gól: a ZTE-é az újoncrangadó

Négy góllal nyert a ZTE a másik újonc, a Kaposvár otthonában a labdarúgó NB I 4. fordulójában. A mérkőzés sorsát alapvetően befolyásolta egy korai piros lap és egy büntető.

Lanzafame duplája ellenére a Debrecen nyert a Honvéd ellen

Bár Davide Lanzafame két gólt is szerzett, mégis a Debrecen lett a győztes a Honvéd ellen a labdarúgó NB I 4. fordulójában. A találkozón többet kezdeményezett a hazai csapat, de a helyzetek kimaradtak, így továbbra is pont nélkül a kispestiek, míg a Debrecen százszázalékos.

Az első percben gólt kapott a Fehérvár – öttel válaszolt!

Ugyan már az első percben vezetett a Diósgyőr a Mol Fehérvár FC otthonában, a végén a hazaiak örülhettek, mert öt gólt szerezve az övék lett a három pont a labdarúgó NB I 3. fordulójában rendezett mérkőzésen.

Harmadik meccsén is kikapott a Honvéd, most a Kisvárdától

A labdarúgó NB I 3. fordulójában a Budapest Honvéd a Kisvárdát fogadta, és 3–1-es vereséget szenvedett, így az előző idényben negyedik helyen záró kispestiek háromból három bajnoki mérkőzésüket is elveszítették.