Mire Messi beállt, már el is dőlt a Barcelona bajnokija

A bajnoki cím felé menetelő katalánokat a Deportivo Alavés sem tudta megállítani: a Barcelona 2–0-s sikere azt jelenti, hogy szerdán máris bajnok lehet a csapat, ha kikap a Valencia ellen a második helyen álló Atlético Madrid.

Benzema megdöntötte Puskás Ferenc egyik rekordját

A Real Madrid Karim Benzema mesterhármasával megverte odahaza az Athletic Bilbaót (3–0) a spanyol élvonalbeli bajnokság, a La Liga 33. fordulójában.

A Mol Vidi legyőzésével lélektanilag már bajnok a Ferencváros

Nem is lépést, hanem hétmérföldes ugrást tett a bajnoki cím felé a Ferencváros, amely odahaza 4–1-re legyőzte a címvédő Mol Vidi FC-t a labdarúgó NB I 29. fordulójának záró mérkőzésén.

Immár hivatalos: a Kisvárda az MTK mumusa

Roppant fontos három pontot szerzett a pocsék tavaszt futó MTK otthonában a kiesés elől menekülő Kisvárda a labdarúgó NB I 29. fordulójában.

Lacazette a Napolit, Insigne csak a vizesflaskát szomorította

Az Arsenal idegenben 1–0-ra legyőzte a Napolit, ezzel kettős győzelemmel jutott a legjobb négy közé a labdarúgó Európa-ligában. A találkozón Alexandre Lacazette 36. percben született szabadrúgásgólja döntött.

A Liverpool a végére alaposan kitömte a bátran kezdő Portót

Idegenben is megverte a Liverpool a Portót, a hazai 2–0 után a portugáliai 4–1 elődöntőt ért az angoloknak a labdarúgó Bajnokok Ligájában. A fináléba jutásért a Liverpool a Barcelonával csap majd össze.

A Real Madrid után a Juventust is kiütötte az Ajax

A hazai döntetlen után az Ajax idegenben 2–1-re megverte a Juventust, így a holland csapat jutott be az elődöntőbe a labdarúgó Bajnokok Ligájában.

Itt tart a Real: egy pont a Leganés ellen, egyenlítéssel

A Real Madrid nem tudott nyerni a Leganés otthonában a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a La Liga 32. fordulójának záró mérkőzésén, a találkozó 1–1-re végződött.

Szomorú vasárnap, negatív csúcs: ismét kikapott a Hertha

Sorozatban ötödik bajnoki mérkőzését is elveszítette a Dárdai Pál vezette a Hertha, amely a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a Bundesliga 29. fordulójában a Szalai Ádámmal felálló Hoffenheim otthonában szenvedett vereséget.

Mol Vidi FC: kicsikart győzelem, tovább él a remény

Tovább harcol a bajnoki címért a Mol Vidi FC, amely odahaza hatalmas csatában 2–1-re legyőzte a harmadik helyre hajtó Újpestet a labdarúgó NB I 28. fordulójának záró mérkőzésén.

Kisvárda: kihagyott ziccerek, egy-egy gól, egy pont

Majdnem kikapott odahaza a keleti rangadón a kiesés ellen harcoló Kisvárda a szintén a kiesés ellen küzdő Diósgyőrtől a labdarúgó NB I 28. fordulójában, de a 91. percben egyenlíteni tudtak a szabolcsiak.

Kétgólos előnyt harcolt ki az Arsenal, elég lesz?

Az Arsenal két gólt lőtt odahaza a Napolinak a labdarúgó Európa-liga negyeddöntőjének első felvonásán.

Ronaldo-gólra Neres válaszolt: semmi sem dőlt még el

Nem győzte le az Ajax odahaza a Juventust a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első felvonásán, a mérkőzés az olaszok számára sokkal kedvezőbb 1–1-gyel zárult.

A Liverpool harminc perc futballal is kétgólos előnyben a Porto ellen

Remek első félidőt produkálva a Liverpool kétgólos előnyt szerzett odahaza az FC Porto ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első felvonásán.

Ferencváros: három gól a mumusnak, Böde betalált az exnek

A Ferencváros három góllal nyert odahaza „mumusa”, a Paks ellen a labdarúgó NB I 27. fordulójában, ezzel a listavezető tovább menetel a bajnoki aranyérem felé.

Hét új emberrel a fedélzeten kikapott a Real Madrid

A Valencia 2–1-re legyőzte odahaza a Real Madridot a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a La Liga 30. fordulójában, Zinédine Zidane elszenvedte első vereségét a csapattal második madridi korszakában. A valenciaiak immáron 17 mérkőzés óta veretlenek.

Kettős győzelemmel búcsúztatta a Mol Vidi a Fradit

A Ferencvárost idegenben és odahaza is legyőző Mol Vidi FC jutott a a labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjébe. Dibusz Dénest a 7. percben kiállították, a fehérváriak a második félidőben két góllal eldöntötték a mérkőzést.

Villarreal–Barcelona: nyolcgólos mérkőzés, csillagos ötös!

A Villarreal és a Barcelona is vezetett két góllal a másik ellen a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a La Liga 30. fordulójában rendezett mérkőzésen, de a vége döntetlen lett: 4–4!

Két Zidane-nal a fedélzeten is kínkeservesen nyert a Real Madrid

A már tulajdonképpen csak a bajnoki ezüstéremért harcoló Real Madrid nagyon nehezen, 3–2-re győzte le odahaza a kiesés elől menekülő Huescát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a La Liga 29. fordulójának utolsó mérkőzésén.

Liverpool: fontos győzelem, hatalmas szerencsével

A Liverpool nagy szerencsével legyőzte odahaza a Tottenhamet az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a Premier League 32. fordulójának nagy rangadóján.