?>
Morata-duplával nyert Kijevben a Juventus

A Bajnokok Ligája csoportkörének 1. fordulójában, a G-csoportban a Juventus Álvaro Morata két góljával könnyedén legyőzte a Dinamót Kijevben.

Két góllal nyert a Fradi Kisvárdán, jöhet a Barcelona!

A címvédő Ferencváros 2–0-ra nyert a Kisvárda otthonában a labdarúgó NB I 7. fordulójának nyitó mérkőzésén, a jövő héten kedden a zöld-fehérek a Barcelonával csapnak össze.

Bravúrgyőzelmek után bravúros döntetlen!

A Nemzetek Ligájában a B-liga 3. csoportjának 4. fordulójában a magyar válogatott Oroszország vendégeként lépett pályára Moszkvában, és gól nélküli döntetlenre végzett.

Törökország és Bulgária után Szerbiában is győzött a válogatottunk!

A magyar labdarúgó-válogatott a debütáló Könyves Norbert góljával 1–0-ra legyőzte Szerbiát a Nemzetek Ligájában, a B-liga 3. csoportjában. A magyar csapat nagyot küzdött, és néha ugyan a szerencsével sem állt hadilábon, de egy pillanatig sem adta fel, és megérdemelt győzelmet aratott.

Megint kikapott a Diósgyőr, a félidők végén szerzett gólokkal nyert a Paks

Először játszott idegenben a Paks Bognár György irányításával, és 2–1-re nyerni tudott a továbbra is gyengélkedő és kieső helyen álló Diósgyőr otthonában. A tolnaiak az edzőváltás óta két meccsből hat pontot szereztek, a DVTK sorozatban a negyedik bajnokiján maradt nyeretlen.

Elbukta az MTK a Budafok ellen az újoncok rangadóját

A labdarúgó NB I 6. fordulójának nyitó mérkőzésén az MTK Budapest hazai pályán 2–1-re kikapott a másik újonctól, a Budafoktól.

Oda a csoportkör: hiába kezdett remekül a Mol Fehérvár, vereség lett a vége

Az Európa-liga selejtezőjének utolsó fordulójában kulcsfontosságú mérkőzést játszott a Mol Fehérvár a belga Standard Liege otthonában. A magyar csapat hamar megszerezte a vezetést, ám a második félidőben három gólt kapott, így nem jutott el a csoportkörbe.

Nulla nulla, de hatalmas diadal: BL-csoportkörös a Ferencváros!

Negyedszázados várakozás után bejutott a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörébe a Ferencváros, a zöld-fehérek az idegenbeli 3–3-as döntetlen után a Groupama Arénában gól nélküli döntetlent játszottak a norvég Moldével a selejtező utolsó körében.

Újra nyert a Puskás Akadémia, a tabella élére ugrottak a felcsútiak

A Puskás Akadémia legyőzte odahaza a Mezőkövesdet az NB I 5. játéknapjának nyitó mérkőzésén, a találkozó egyetlen gólját Alexandru Baluta szerezte.

Az idegenben szerzett gólokon aligha múlik: 3–3-at játszott Moldében a Fradi

Már két góllal is vezetett a Ferencváros a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtezőben a Molde otthonában, de egyenlítettek a norvégok, majd a hajrában a vezető gólt is megszerezték, ám büntetőből egyenlíteni tudtak a zöld-fehérek. A visszavágót szeptember 29-én, kedden rendezik a Groupama Arénában.

Tovább menetel a Dunaszerdahely, Kalmár pazar formában

A Fortuna Liga 7. fordulójában a Szenice otthonába látogatott a Dunaszerdahely, és 4–2-re győzve őrizte meg a veretlenségét.

Sallai góllal és gólpasszal járult hozzá csapata győzelméhez

A német Bundesligában Sallai Roland együttese, a Freiburg 3–2-re megverte idegenben az újonc VfB Stuttgartot a nyitó fordulóban.

Nem ment a Honvédnak, két góllal kikapott a Malmőtől

Az Európa-liga-selejtező 2. fordulójában a Budapest Honvéd 2–0-ra kikapott odahaza a sokkal jobb erőkből álló és sokkal jobban is futballozó svéd Malmőtől.

Kis szerencsével, de továbbjutott Máltán a Mol Fehérvár

Csütörtökön az Európa-liga-selejtező 2. fordulójában a máltai Hibernians otthonában 1–0-ra nyert, és továbbjutott a Mol Fehérvár FC. Márton Gábor csapata a következő körben a francia élvonalbeli Reims-mel találkozik hazai pályán.

A hajrá döntött a Mol Fehérvár és a Puskás Akadémia rangadóján

A Mol Fehérvár 3–1-re legyőzte odahaza a Puskás Akadémiát a labdarúgó NB I 4. fordulójában, és ezzel a sikerrel a fehérváriak a tabella élére ugrottak.

A Ferencváros meg sem állt öt gólig a Paks ellen

A válogatott szünet után a 4. fordulóval folytatódik a labdarúgó NB I, a kör nyitó mérkőzésén a Ferencváros 5–0-ra nyert odahaza a koronavírus által megtépázott Paks ellen.

NL, B-liga: döntetlent ért el Szerbiában Törökország

A Nemzetek Ligájában egyaránt vereséggel rajtoló Szerbia és Törökország Belgrádban találkozott, és nem túl színvonalas találkozón gól nélküli döntetlenre végzett egymással. A szerbek lényegében egy félidőt emberhátrányban játszottak Kolarov kiállítása miatt.

Nem bírt egymással a két nyeretlen a csoportunkban

Nem ment eléggé a mumus ellen: kikaptunk a Puskás Arénában az oroszoktól

Habár a háromgólos hátrányba kerülő magyar válogatott egy gólra felzárkózott Oroszországhoz, nem jött össze az egyenlítés, így Marco Rossi együttese 3–2-es vereséget szenvedett a Nemzetek Ligája B-ligájának 2. fordulójában.

A Honvéd hosszabbításban verte ki az Inter Turkut

A Budapest Honvéd, ha nehezen is, de nyerni tudott a finn Inter Turku ellen az Európa-liga selejtezőjének első fordulójában: Boubacar Traoré 91. percben esett góljára Liliu azonnal válaszolni tudott, így hosszabbításban dőlt el a mérkőzés – Jusso Hämäläinen öngóljával (2–1).