Ferencváros: gól nélküli döntetlen az El-párharc első felvonásán

Gól nélküli döntetlenre végzett a magyar bajnok Ferencváros Litvániában az FK Suduva ellen az Európa-liga csoportköréért zajló párharc első felvonásán. Visszavágó a jövő héten.

Pogba elpuskázott büntetője két pontjába került az MU-nak

A Manchester United 1–1-es döntetlenre végzett a nyáron alaposan megerősödő Wolverhampton otthonában az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 2. fordulójának záró mérkőzésén, de nyerhetett is volna, ha Paul Pogba nem hagy ki egy büntetőt.

Az első percben gólt kapott a Fehérvár – öttel válaszolt!

Ugyan már az első percben vezetett a Diósgyőr a Mol Fehérvár FC otthonában, a végén a hazaiak örülhettek, mert öt gólt szerezve az övék lett a három pont a labdarúgó NB I 3. fordulójában rendezett mérkőzésen.

Ötgólos mérkőzésen nyert a Debrecen az újonc ellen

A mérkőzés előtt és a mérkőzés közben is hatalmas hibákat követett el a Zalaegerszeg, így 3–2-re kikapott a Debrecen otthonában.

Aduriz csodagóljával megverte a Bilbao a Barcelonát

A spanyol labdarúgó-élvonal, a La Liga rajtján a 38 éves támadó, Aritz Aduriz csodás góljával az Athletic Bilbao megverte a címvédő Barcelonát.

Csak a szurkolás volt BL-szintű: négy gólt kapott odahaza a Fradi

Hiába az idegenbeli döntetlen, a Ferencváros labdarúgócsapata hazai pályán súlyos, négygólos vereséget (0–4) szenvedett a Dinamo Zagrebtől a Bajnokok Ligája-selejtező harmadik körének visszavágóján. A horvátok még egy büntetőt is kihagytak a hajrában. A magyar bajnok az Európa-ligában folytatja, ott a csoportkörért mérkőzik meg, egy, a mostaninál sokkal gyengébb ellenféllel.

Saját magát verte meg a Puskás Akadémia a Mol Fehérvár ellen

A helyzetek garmadáját kihagyó házigazda, a Puskás Akadémia FC vendégeként 2–0-ra nyert a ziccereivel jobban gazdálkodó Mol Fehérvár FC a labdarúgó NB I 2. fordulójában.

Nwobodo bombagólja döntött az Újpest javára

Némi meglepetésre a nagyon tartalékos Újpest 2–1-re győzni tudott a Diósgyőr otthonában a labdarúgó NB I 2. fordulójában.

Reményt adó döntetlen: nem kapott ki Zágrábban a Fradi!

A magyar bajnok Ferencváros 1–1-es döntetlenre végzett a Dinamo Zagreb otthonában a labdarúgó Bajnokok Ligája harmadik selejtezőkörének első mérkőzésén.

Négy gólt rúgott odahaza az újoncnak a Mol Fehérvár

A Mol Fehérvár FC hazai pályán 4–2-re legyőzte az újonc Kaposvári Rákóczi FC-t a labdarúgó NB I új idényének 1. fordulójában.

Arculcsapás: kiejtette a Vaduz a Fehérvár FC-t!

Az Európa-liga második selejtezőkörének visszavágóján a Fehérvár FC 2–0-s vereséget szenvedett a liechtensteini FC Vaduz otthonában, és ezzel kiesett a további küzdelmekből.

Nem kapott ki Máltán a Ferencváros, ez továbbjutást ért

A magyar bajnok Ferencváros labdarúgócsapata a hazai kétgólos siker után 1–1-re végzett Máltán a Valletta FC ellen, így a zöld-fehérek jutottak be a Bajnokok Ligája selejtezőjében a harmadik körbe.

Fehérvár FC: idegenben gólzápor, Felcsúton nulla nulla

A Fehérvár FC megőrizte a hazai visszavágón négygólos előnyét a montenegrói FK Zeta ellen, a 0–0 továbbjutást ért. A következő körben a fehérváriakra a liechtensteini FC Vaduz vár.

Ferencváros: a nagyobb falat kipipálva, jöhet a máltai csapat

A Ferencváros idegenben is legyőzte a bolgár Ludogorecet a Bajnokok Ligája selejtezőnek első körében, így a magyar bajnok folytathatja szereplését az európai sorozatban. A következő ellenfél a máltai Valletta lesz.

Fehérvár FC: máris kipipálva az El-továbbjutás!

A Fehérvár FC öt gól szerzett Montenegróban az Európa-liga selejtezőjének első mérkőzésén, ezzel gyakorlatilag el is dőlt az FK Zeta elleni párharc.

A Ferencváros legyőzte idehaza a Ludogorecet

A Ferencváros a Groupama Arénában 2–1-re legyőzte a bolgár Ludogorecet a Bajnokok Ligája-selejtező első körének első mérkőzésén.

A szlovákok öt gólt rúgtak idegenben az azerieknek

Az azeri labdarúgó-válogatott a magyar után a szlovák válogatottól is vereséget szenvedett odahaza a 2020-as Európa-bajnokság selejtezőin.

Orbán-dupla, Holman-bomba, irány az első hely!

A magyar labdarúgó-válogatott 3–1-re legyőzte idegenben Azerbajdzsánt a 2020-as Európa-bajnokság selejtezőjének harmadik fordulójában. Marco Rossi csapata az első félidőben Willi Orbán góljával került előnybe, majd a fordulás után növelni tudta azt a hazaiak szépítő találata ellenére is.

Kapitányuk nélkül is négy gólig jutottak a spanyolok

Most sem ülhetett le a spanyol válogatott kispadjára a hivatalosan családi okok miatt otthon maradó kapitány, Luis Enrique, de választottjai nélküle is simán elintézték Feröert a labdarúgó Európa-bajnokság selejtezőjének harmadik fordulójában.

A Chelsea egy félidőnyi szenvedés után kiütötte az Arsenalt

A tizedik Európa-liga-döntőt Azerbajdzsán fővárosában, Bakiban rendezték meg, ahol a gól nélkül lejátszott első félidő után a másodikban a Chelsea négy gólt lőtt az Arsenalnak (4–1), így megnyerte a trófeát.