?>
Kosár: az Euroliga októberben, a férfi és női EK januárban rajtol

A női kosárlabda Euroliga főtáblás küzdelmei a korábbi terveknek megfelelően októberben kezdődnek, a női és férfi Európa Kupa azonban ősz helyett csak januárban rajtol.

Női kosár Euroliga: a címvédővel egy csoportban a Sopron

A Sopron Basket többek között a tavalyi bajnok Jekatyerinburggal is egy csoportba került a főtáblán a női kosárlabda Euroliga 2020–2021-es idényében.

Női kosár Ek: a Szekszárd nagy pofonba szaladt bele Bilbaóban

A női kosárlabda Európa-kupa nyolcaddöntőjének első mérkőzésén a spanyol Gernika Bizkaia 91–73-ra legyőzte az Atomerőmű KSC Szekszárdot.

Női kosár Ek: hőágyúval melegített az Atomerőmű Bilbaóban

Hűvös csarnokban, de alighanem forró hangulatú meccsen csap össze ma este Bilbaóban a Szekszárd a spanyol bajnokság harmadikjával, a Gernikával a párharc első felvonásán.

Női kosár Európa-kupa: rázós repülőút, szekszárdi bizakodás

A spanyolországi viharok miatt rázós repülőút után, de optimista hangulatban érkezett Bilbaóba a Szekszárd női kosárlabdacsapata a Gernika elleni Európa-kupa-párharc első, szerda esti felvonására.

Női kosár Ek: nem jutott nyolcaddöntőbe a DVTK

Az ötpontos előnnyel érkező DVTK 84–73-ra kikapott a görög Olympiakosz vendégeként csütörtökön a női kosárlabda Európa-kupa rájátszásának visszavágóján, így nem jutott be a nyolcaddöntőbe.

Női kosár Ek: a Pécs és a DVTK is vereséggel zárta a csoportkört

A spanyol La Seu 71–55-re legyőzte az PEAC-Pécset a női kosárlabda Európa-kupa H-csoportjának 6. fordulójában. Ugyanebben a négyesben a DVTK 81–66-ra kikapott a francia Landes-tól.

Női kosár Ek: esélye sem volt a Győrnek a Salamanca ellen

A spanyol Salamanca 67–35-re legyőzte az Uni Győrt a női kosárlabda Európa-kupa F-csoportjának 6. fordulójában.

Női kosár Ek: a Herne csak a meccs elején tudta meglepni a Szekszárdot

A DVTK és az Atomerőmű győzött, a Győr ugyanakkor kikapott a női kosárlabda Európa-kupa 5. fordulójában. A PEAC-Pécsnek az ötödik meccsén sem sikerült elkerülnie a vereséget.

Női kosár Ek: a DVTK egyetlen ponttal, a véghajrában kapott ki

A CEKK Cegléd egy negyedig nagyon jól állt az Olympiakosz otthonában, aztán viszont a görögök érvényesítették a papírformát a női kosárlabda Európa-kupa G-csoportjának 3. fordulójában. Az Aluinvent DVTK drámai körülmények között, a dudaszó pillanatában esett hárompontos kosárral 72–71-re kapott ki a vendég francia Basket Landes csapatától. A Szekszárd 35 ponttal győzte le német ellenfelét. A PEAC-Pécs harmadik mérkőzését is elvesztette

Női kosár Ek: a Szekszárd és a Cegléd is idegenben nyert

A Szekszárd 11 ponttal győzött a német Herne vendégeként csütörtökön a női kosárlabda Európa-kupa második fordulójában.

Női kosár Ek: súlyos vereséget szenvedett a DVTK és a Győr

A Pécs hazai kudarcával kezdődött, a Győr és a DVTK súlyos idegenbeli vereségével ért véget női kosárlabdacsapataink szerdai játéknapja az Európa-kupában.

Női kosár Ek: hosszabbításban búcsúztatta a Girona a Szekszárdot

Az Atomerőmű nagy csatában, hosszabbítás után 80–73-as vereséget szenvedett a Girona otthonában a női kosárlabda Európa-kupa negyeddöntőjének visszavágóján, így a spanyol bajnokság listavezetője jutott a legjobb nyolc közé.

Női kosár Ek: kiemelt lett a Szekszárd és a DVTK is, már nyolcaddöntősök

Mind a két magyar továbbjutó, a Szekszárd és a DVTK is kiemelt lett a női kosárlabda Európa-kupa kieséses szakaszában, így annak első körében nem kell pályára lépniük, s a nyolcaddöntőben kapcsolódnak be a küzdelmekbe.

Női kosár Ek: vendégsikerrel zárt a csoport élén a Szekszárd

A női kosár Európa-kupa csoportkörének 6. fordulójának csütörtöki játéknapján a Cegléd hazai pályán sima vereséget szenvedett a francia Montpellier-től, míg a Szekszárd a cseh Nymburk otthonában könnyedén harcolta ki a győzelmet.

Női kosár Ek: nyert a DVTK, vereséggel búcsúzott a Győr

A DVTK hazai pályán szoros csatában 63–61-re legyőzte az olasz Reyer Veneziát szerdán a női kosárlabda Európa-kupa csoportkörének hatodik, utolsó fordulójában. A Győr 78–56-ra kikapott a Gironától, így véget ért a szereplése a sorozatban.

Női kosár Ek: győzött a Szekszárd, nyeretlen maradt a Cegléd

A továbbjutás szempontjából fontos, egyben kötelező győzelmet aratott a Szekszárd a nyeretlen Celje vendégeként, míg a Keltern otthonában pályára lépő Ceglédnek nem sikerült megszereznie első diadalát a női kosárlabda Európa-kupa csoportkörének negyedik fordulójában sem.

Női kosár Európa-kupa: nem jött össze a győri győzelem

Nem jött az első győri győzelme az új szerb edzőnek, csapata szoros végjátékban kikapott a portugál Uniao Sportivától a női kosárlabda Európa-kupa 4. fordulójában.

Női kosár Európa-kupa: magabiztosan nyert Brnóban a DVTK

A DVTK 83–70-re nyert a cseh Brno vendégeként a női kosárlabda Európa Kupa negyedik fordulójában.

Női kosár Ek: egy ponttal kikapott a Cegléd

A kiélezett, végig nyílt mérkőzés vége előtt 55 másodperccel a házigazdák még egyenlítettek (80–80), de a folytatásban már nem tudtak pontot szerezni, míg a végjátékban szintén többször hibázó vendégek az egyik büntetőjüket értékesítették. A ceglédiek legeredményesebb játékosaként Leia Dongue 20 pontot szerzett.