MK: tévében a Mezőkövesd–DVSC és a Vidi–Fradi visszavágó

A Magyar Labdarúgó-szövetség versenybizottsága ismertette a Magyar Kupa-negyeddöntő visszavágóinak kezdési időpontját. A Mezőkövesd–DVSC és a Mol Vidi FC–Ferencváros mérkőzést is adja az M4 Sport.

Mol Vidi: egy gól is elég volt a harmatos vendégek ellen

A címvédő Mol Vidi FC egyetlen góllal jobbnak bizonyult odahaza a Mezőkövesd Zsóry ellen a labdarúgó NB I 25. fordulójában.

A Hali plusz egy: ez kell a Fradinak a kétéves hazai bajnoki veretlenséghez

A labdarúgó NB I 25. fordulójában új edző irányításával lép pályára az MTK, hazai papírforma-győzelmet kellene hozni a tabella első két helyezettjének. A válogatott mérkőzések miatt tartott szünet előtt a legnagyobb kérdés: mekkora előnnyel fordul a listavezető Ferencváros a bajnoki hajrára?

Magyar Kupa: Zsóri góljával kapott ki a Zsóry Debrecenben

A DVSC négy napon belül másodszor is legyőzte a Mezőkövesd Zsóryt. A Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén Zsóri Dániel góljával 1–0-s előnyre tett szert a debreceni együttes.

MK: mától folytatják! Minden tudnivaló infografikán

A labdarúgó Magyar Kupa küzdelemsorozata mától a negyeddöntővel folytatódik. Kedden egy mérkőzést rendeznek, a Debreceni VSC–Mezőkövesd találkozót, szerdán hármat. Minden tudnivaló infografikán!

NB I: nyert a Loki a Mezőkövesd ellen a keleti rangadón

A DVSC a Mezőkövesdet fogadta a labdarúgó NB I 24. fordulójában. Több kimaradt helyzet után a 37. percben Kinyik Ákos 16 méterről lőtt gólt a vendégeknek, és mivel több találat nem esett, végül ezzel nyert a Debrecen.

Kinyik góljával győzött a Loki a Kövesd ellen

Két forduló, 12 kapott gól: megtaláltuk a DVTK „elődjét”

A labdarúgó NB I-ben a 24. forduló következik, benne a magyar futball legpatinásabb párharcával: a 7. helyen álló MTK és a listavezető Ferencváros örökrangadója lesz a kör záró mérkőzése. A második helyezett Mol Vidi FC Paksra látogat, a harmadik Újpest a sereghajtó Haladáshoz. Következzen a forduló történelmi-statisztikai háttere.

NB I: a Kisvárda lecsapott a Mezőkövesdről távozó kameruni játékosra

A labdarúgó NB I-ben szereplő Kisvárda a hivatalos honlapján bejelentette Patrick Mevoungou szerződtetését.

NB I: 3 klub nem profitált a produktivitási pontokból

Akárcsak egy héttel korábban, ismét a DVSC profitált a legtöbbet saját nevelésű játékosaiból a labdarúgó NB I (OTP Bank Liga) 23. fordulójában.

NB I: bajnok volt a Vidivel, a kevés lehetőség miatt távozott Kövesdről

Különös ösztönzőerő hajtja a Videotonnal 2011-ben bajnokságot nyerő Szakály Dénest, aki szerződést bontott Mezőkövesden, és szeretné megmutatni, hogy több játéklehetőséget érdemel.

Legutóbb Aczél Zoltán DVTK-ja kapott ki 7–0-ra tétmeccsen

A labdarúgó NB I 23. fordulóját követően a Ferencváros 7–0-s, DVTK elleni győzelme kapcsán felidézünk korábbi, hasonló végeredménnyel záruló mérkőzéseket, de szó lesz a forduló vitájáról, fordításáról és meglepetéséről is.

Marko Nikolics: A mostani idényben még nem produkáltunk ilyen szériát

Az élvonalban először sikerült legyőznie a Debrecent a Puskás Akadémiának, a felcsútiak edzője, Radoki János nem is ideges, mert látja, hogyan dolgozik a csapat az edzéseken. Az Újpest kilenc meccs óta veretlen, de Nebojsa Vignjevics nem elégedett maradéktalanul, Kuttor Attila viszont boldog, mert a Mezőkövesd megszerezte első hazai győzelmét 2019-ben. Nyilatkozatcsokor a labdarúgó NB I 23. fordulójából.

NB I: két góllal legyőzte a Mezőkövesd a Paksot

Az NB I. 23. fordulójában a Mezőkövesd legyőzte a Paksot. Hosszú taktikai játék után a 66. percben Simon szabálytalankodott a tizenhatoson belül Molnár Gáborral szemben. A büntetőt Koszta váltotta gólra (1–0). A hajrában Molnár Gábor szerzett még egy találatot, eldöntve ezzel a meccset (2–0). A Paks elveszítette hosszú ideje tartó idegenbeli veretlenségét.

Mezőkövesden hagyta régóta tartó idegenbeli veretlenségét a Paks

Az NB I 23. fordulójában a Mezőkövesd legyőzte a Paksot, amely így elveszítette hosszú ideje tartó idegenbeli veretlenségét.

Lesz-e sorozatban negyedszer is Fradi-négyes a DVTK kapujában?

Két teljes kör lement a 2018–2019-es NB I-es idényből, jön a harmadik, tehát már csak tizenegy forduló van hátra. A bajnoki címért harcoló Ferencváros és Mol Vidi FC ismét otthon szerepel, előbbi a DVTK-val, utóbbi a Kisvárdával csap össze – mindkét vendéggárdának égető szüksége lenne pontra, pontokra. A játéknap legnagyobb hagyományú összecsapása az Újpest FC és az MTK presztízsmérkőzése.

Magyar Kupa: Latifi mesterhármasával került a nyolc közé a PAFC

Három visszavágót rendeztek kedden kora délután a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjében. A Mezőkövesd a 91. percben szerzett találattal búcsúztatta a Haladást. A Puskás Akadémia Pakson összesítésben kétgólos hátrányból felállva fordított Liridon Latifi mesterhármasával. Az NB III-es Ajka 1–1-es döntetlent játszott a DVSC-vel, és ugyan kiesett, ezen a mérkőzésen valamivel közelebb állt a győzelemhez, mint élvonalbeli ellenfele.

NB I: tovább tart a kisvárdai veretlenségi széria

A labdarúgó NB I 22. fordulójában a kiesés elől menekülő Kisvárda 2–0-ra vezetett Mezőkövesden, ám be kellett érnie egy ponttal.

Kettővel vezetett, egy pontot szerzett a Kisvárda

Országjáró Honvéd–MTK; a 31.-re hajt a Fradi a PAFC ellen

Ferencváros–Puskás Akadémia, Mol Vidi FC–Haladás, Újpest–Diósgyőr, no meg egy Bp. Honvéd–MTK Gyirmóton – hat szombati mérkőzéssel folytatódnak a labdarúgó NB I küzdelmei. Elméletileg kötelező feladat előtt áll a Fradi és a Vidi: a PAFC és a Haladás a mezőny legrosszabb idegenbeli mérlegű csapatai. Diósgyőrben a kérdés: folytatódik-e a csapat 2014 óta nem látott veretlenségi szériája?