NB I: megtudtuk, honnan ered a nagy Zete–Fradi-barátság

Sokáig vezetett a Ferencváros ellen a Zalaegerszeg, de a vendégek két cserejátékosuk révén fordítani tudtak (1–2) a labdarúgó NB I 2. fordulójának most bepótolt mérkőzésén. A találkozón telt ház volt, több mint 10 ezer szurkoló teremtett remek hangulatot a legnagyobb egyetértésben, hiszen a zalaegerszegiek és a fradisták jó barátságban vannak egymással. A mérkőzés előtt megpróbáltunk utánajárni, hogy miért.

NB I: Sokkal jobbak voltunk a Fradinál – Stieber

Sokáig vezetett a Ferencváros ellen a Zalaegerszeg, de a vendégek két cserejátékosuk révén fordítani tudtak (1–2) a labdarúgó NB I 2. fordulójának most bepótolt mérkőzésén. A találkozó után a ZTE kapusával, Demjén Patrikkal és az NB I-ben először 90 percet játszó Stieber Zoltánnal beszélgetett az NSO Tv stábja.

NB I: A ZTE többet érdemelt volna ezen a meccsen – Rebrov

Sokáig vezetett a Ferencváros ellen a Zalaegerszeg, de a vendégek két cserejátékosuk révén fordítani tudtak (1–2) a labdarúgó NB I 2. fordulójából most bepótolt bajnoki mérkőzésen. Így értékeltek a találkozó után a vezetőedzők.

Cserejátékosai nyerték meg a mérkőzést a Ferencvárosnak

NB I: több száz Fradi-szurkoló indult különvonattal Zalaegerszegre – videó

Hét év után csap össze ismét a ZTE és a Ferencváros a labdarúgó-élvonalban. A zöld-fehér drukkerek több százan indultak útnak vasárnap délelőtt különvonattal Zalaegerszegre. Az NSO Tv is ott volt a Keleti pályaudvaron.

Kaposvár: egyszeres magyar bajnokot igazolt a Rákóczi

Balázs Zsolt révén újabb támadóval erősítette meg keretét az OTP Bank Ligában szereplő Kaposvári Rákóczi. A 31 esztendős labdarúgó legutóbb a ZTE-nél szerepelt. Két évre írt alá.

PAFC: Egyik edzőm sem indokolta, miért nem számol velem – Gyurcsó

A Hajduk Splittől az idény végéig kölcsönvett Gyurcsó Ádám a Puskás Akadémia FC hivatalos honlapjának mesélt a Horvátországban történtekről, illetve a 2019–2020-as idényre szóló terveiről. A 28 éves labdarúgó elárulta, bár továbbra sem érti, miért nem számolt 70 percnyi játék után többé vele a spliti edzője, továbblépett a kérdésen és abban bízik, a PAFC-ból képes lesz visszaverekedni magát a magyar labdarúgó-válogatottba is.

NB I: „Mit tegyek, hogy gólt lőjek? Már templomban is voltam...”

Megvoltak a helyzetei a Budapest Honvédnak ahhoz, hogy pontot, pontokat szerezzen a listavezető Mol Fehérvár ellen, de a kispestiek 1–0-s vereséggel hagyták el az Új Hidegkuti Nándor Stadion gyepét. Az utolsó percekben Batik Bence kétszer is döntetlenre menthette volna a találkozót, de először a kapufát találta el, aztán Kovácsik Ádám védett bravúrral. A védőt érthetően frusztrálja, hogy nem mennek be a helyzetei. Emellett arról is beszélt az NSO Tv-nek, hogy mi okozhatja a Honvéd eredménytelenségét.

NB I: Sannino büszke a Honvédra, Nikolics a pályára panaszkodott

A Mol Fehérvár 1–0-ra legyőzte a Budapest Honvédot a labdarúgó NB I 6. fordulójában. A mérkőzés utána két vezetőedző, Marko Nikolics és Giuseppe Sannino értékelt. Szóba került Danilo Pantics és Vadócz Krisztián is.

NB I: Kisvárdán is győzött a menetelő Mezőkövesd

Magas hőfokú összecsapást vívott egymással a Kisvárda a Mezőkövesd ellen a labdarúgó NB I 6. fordulójában, és a második helyen álló vendégek nagy küzdelemben nyertek 2–1-re.

NB I: Feczesin duplázott, az Újpest ötgólos rangadót nyert

Az Újpest drámai hajrában, a 94. percben Feczesin Róbert értékesített büntetőjével 3–2-re fordított a Debrecen ellen, így győzött a labdarúgó NB I 6. fordulójában.

NB I: Vanecek duplázott, a Puskás megverte a Kaposvárt

A labdarúgó NB I 6. fordulójában a Puskás Akadémia David Vanecek két góljával hazai pályán biztosan legyőzte a Kaposvárt. Hiába volt az első félidőben az újonc veszélyesebb a kapura, a cseh csatár szünet után három perc alatt eldöntötte a három pont sorsát.

Vanecek duplája döntött Felcsúton, újra kikapott a Kaposvár

A labdarúgó NB I 6. fordulójában a Puskás Akadémia David Vanecek két góljával hazai pályán biztosan legyőzte a Kaposvárt. Hiába volt az első félidőben az újonc veszélyesebb a kapura, a cseh csatár szünet után három perc alatt eldöntötte a három pont sorsát. A felcsútiak harmadik diadalukat aratták a bajnokságban, a Kaposvár pedig három pontjával továbbra is kieső helyen áll, sőt, visszacsúszott az utolsó pozícióba.

Kiállítás itt is, ott is, de mezőkövesdi győzelem Kisvárdán

Magas hőfokú összecsapást vívott egymással a Kisvárda a Mezőkövesd ellen a labdarúgó NB I 6. fordulójában, és a második helyen álló vendégek nagy küzdelemben nyertek 2–1-re. A szünetben kakaskodásért mindkét csapatból kiállítottak egy-egy játékost, és a csontzenével is tarkított összecsapás végén a Mezőkövesd örülhetett, a Kisvárda pedig három győztes hazai meccs után pont nélkül maradt az otthonában.

Futsal NB I: a Berettyóújfalu és a Nyírgyulaj ismét győzött

A Berettyóújfalu az FTC-t, a Nyírgyulaj a Rubeolát győzte le a férfi futsal NB I 4. fordulójában. Mindkét csapat megőrizte veretlenségét, s a tabellán fej fej mellett haladnak. A pénteki záró meccsen a Dunaferr hetet lőtt a DEAC-nak.

Magyar Kupa: a Fehérvár szombat délelőtt, az FTC csak szerdán lép pályára

Az MLSZ a hétfői sorsolást követően elkészítette a Magyar Kupa 6. fordulójának pontos időrendjét. A címvédő Mol Fehérvár FC mérkőzése az Eger SE ellen szeptember 21-én, szombaton már 11.45-kor elkezdődik, a bajnoki címvédő Ferencváros viszont csak négy nappal később, szeptember 25-én, szerdán mutatkozik be az MK főtábláján: a zöld-fehérek az Iváncsához látogatnak. Szombaton, vasárnap és szerdán is játszik NB I-es csapat.

Zalaegerszeg edzőlegendája már a VIP-páholyból nézi a meccseket

A lépcső tetejéről integetve jelzi: jó helyen járunk. De még milyen jó helyen! Élmény hallgatni Szőcs Jánost, aki úgy mesél az ötven, hatvan, hetven évvel ezelőtti történésekről, mintha tegnap lett volna a részese. Noha nem egyszer, nem kétszer megemlíti, hogy „…ha jól emlékszem…”, nagyon is jól emlékszik. Például az Orosháza elleni középiskolás bajnokság döntőjére, a Bozsik Józsefnél tett látogatásokra, pályafutása mérföldköveire, és az 1972-es csodára. Keszthelyi beszélgetés a zalaegerszegi edzőlegendával.