NB II: Csizmadia Csaba marad a Budafok vezetőedzője

A Budafoki MTE vezetősége megállapodott Csizmadia Csabával arról, hogy a játékos-pályafutását befejező 33 éves szakember a klubnál folytatja vezetőedzői munkáját.

ZTE: a zalai szurkolók sajnálják, hogy a Haladás kiesett

A vasárnapi ZTE–Monor labdarúgó NB II-es bajnoki mérkőzés előtt az NSO Tv a hazai szurkolókat kérdezte. Arra voltunk kíváncsiak, hogyan fogadták csapatuk NB I-be való feljutását, mit várnak a következő idénytől, valamint  mit gondolnak az ősi rivális Haladás kieséséről.

NB II: Szeretnék Zalaegerszegen maradni – Bobál Gergely

A bajnok ZTE FC és a kieső Monor csatáját hozta a labdarúgó NB II utolsó előtti fordulója. A zalaegerszegiek 3–2-es győzelmével zárult mérkőzés után a hazaiaktól Bobál Gergely beszélt az NSO Tv-nek a jövőbeli terveiről. Horváth Dávid, a Monor vezetőedzője a kiesés okait taglalta.

ZTE: Nem mondanánk nemet Böde érkezésére, de… – Sallói István

Hét év után ismét az NB I-ben szerepel a következő idénytől a ZTE FC. A labdarúgó NB II első helyezettje idénybeli utolsó hazai mérkőzése, a Monor elleni bajnokija után vette át az érmeket és a győztesnek járó serleget. Az NSO TV Sallói Istvánnal beszélt a jövőről, szóba került a klub anyagi helyzete és az átigazolási tervek is. A klub sportigazgatója reagált a Böde Dániel érkezésével kapcsolatban felröppent pletykákra is.

NB II: nincs meg a feljutás, távozik a Gyirmót edzője?

A Kisalföld információi szerint az idény végén távozik posztjáról Hannich Péter, a labdarúgó NB II-ben szereplő Gyirmót FC Győr vezetőedzője.

NB II: ötgólos meccsen győzte le a bajnok ZTE a kieső Monort

A labdarúgó NB II 37. fordulójának záró mérkőzésén a bajnok Zalaegerszeg hazai pályán 0–1-ről fordítva 3–2-re  legyőzte a kieső és már biztos utolsó Monort, amely a hajrában közel állt a pontszerzéshez.

NB II: az edző becseréli magát a bajnokin, hogy elbúcsúzzon

A labdarúgó NB II 37. fordulójában a bajnokság 14. helyén álló Budafok a kiesés ellen küzdő, 17. pozícióban lévő Balmazújvárost fogadja. A budafokiak vezetőedzője, Csizmadia Csaba korábbi ígéretéhez híven beáll a mérkőzésen néhány percre, hogy elbúcsúzzon játékos-pályafutásától – számolt be róla a klub honlapja.

Jubileum: 25 éve lett bajnok a Vác az NB I-ben, vasárnap ünnepség

2019-ben százhúsz éves a váci labdarúgás, illetve huszonöt esztendeje, 1994-ben, Vác FC-Samsung néven nyerte meg mindmáig egyetlen NB I-es bajnoki címét a Vác labdarúgócsapata. Mindezek alkalmából a vasárnapi, Tiszakécske elleni NB II-es bajnoki mérkőzés szünetében és lefújása után ünnepségre kerül sor a váci stadionban – tudta meg a Nemzeti Sport Online.

NB II: 115 éves az ETO – Freddie is fellép a családi napon

Jövő vasárnap, május 19-én családi nap keretében ünnepli fennállásának 115 éves jubileumát az ETO FC Győr. A rendezvényen rengeteg színes programmal, korlátlan mennyiségű focival, valamint Freddie-vel várják a szervezők a szurkolókat – számolt be róla a kisalfold.hu.

NB II: súlyos sérülések az ütközés után; Csank újra Csabán?

A vasárnapi Békéscsaba 1912 Előre–Soroksár NB II-es labdarúgó-mérkőzés (3–5) 31. percében a lila-fehérek kapusa, Ribánszki László csapattársával, Király Patrikkal olyan szerencsétlenül ütközött, hogy mindketten súlyos sérülést szenvedtek.

NB II: hatgólos meccsen ikszelt a Vasas a Budaörssel

A labdarúgó NB II 36. fordulójának záró mérkőzésén a Vasas pályaválasztóként 3–3-as döntetlent játszott a Budaörssel, így minimálisra csökkentek a feljutási esélyei.

NB II: ikszelt a Gyirmót a Csákvárral és lépéshátrányba került

A labdarúgó NB II 35. fordulójában a Gyirmót FC Győr hazai pályán 1–1-es döntetlenre végzett a Csákvár ellen, így lépéshátrányba került a feljutásért folytatott küzdelemben. A Budafok otthon megverte a Tiszakécskét.

NB II: rutinos játékost igazolt a Kaposvár; hatan hosszabbítottak

Két és fél éves szerződést kötött a labdarúgó NB II-ben második helyen álló Kaposvári Rákóczi a védőként és védekező középpályásként is bevethető Nagy Tamással, valamint több meghatározó kaposvári labdarúgó is meghosszabbította szerződését – számolt be róla a klub honlapja.

NB II: tíz emberrel is nyerni tudott a Budaörs Egerszegen

Elmaradt az ünneplés Zalaegerszegen, mivel a labdarúgó NB II 34. fordulójának záró mérkőzésén a listavezető ZTE hazai pályán 2–0-s vereséget szenvedett a Budaörstől. A zalai együttes így még nem tudta biztossá tenni a feljutását. A vendégek sikerének értékét növeli, hogy az első félidő közepétől emberhátrányban játszottak.

NB II: kikapott a Gyirmót, feljutó helyen a Kaposvár, ismét nyert a Vasas

A labdarúgó NB II 34. fordulójában simán kikapott a Gyirmót Siófokon, és visszacsúszott a negyedik helyre. A Tiszakécskét legyőző Kaposvár ugrott fel a feljutást jelentő második helyre, s a Kazincbarcika ellen sorozatban hetedik diadalát arató Vasas is már a harmadik. Hajrágóllal gyűjtötte be a három pontot a Cegléd, és ellépett az utolsó helyről.

NB II: egygólos meccsen verte meg a Szpari a Balmazújvárost

A labdarúgó NB II 34. fordulójának nyitó mérkőzésén a Nyíregyháza egy szabadrúgás utáni góllal 1–0-ra legyőzte a Balmazújvárost, amely sorozatban a hetedik vereségét szenvedte el a bajnokságban.

Budaörsi bravúr Zalában, feljutó helyen a Kaposvár

Messzebb került a feljutástól a Gyirmót a labdarúgó NB II vasárnapi, 34. fordulójában. Hannich Péter együttese 3–1-re kikapott Siófokon, és visszacsúszott a negyedik helyre. A Kaposvárnak, ha nehezen is, de sikerült legyűrnie a Tiszakécskét, és ezzel már feljutó helyen áll az újonc somogyi csapat. Nemcsak a bajnoki címet, még a feljutást sem tudták ünnepelni Zalaegerszegen, mert a Budaörs másfél félidőt emberhátrányban játszva is legyőzte a listavezetőt. Az alsóházban nem bírt egymással a kieső helyen álló Monor és a Mosonmagyaróvár, a Cegléd viszont első 2019-es diadalát aratta a Budafok felett, és ellépett a sereghajtó pozícióból.