A szlovákok öt gólt rúgtak idegenben az azerieknek

Az azeri labdarúgó-válogatott a magyar után a szlovák válogatottól is vereséget szenvedett odahaza a 2020-as Európa-bajnokság selejtezőin.

Orbán-dupla, Holman-bomba, irány az első hely!

A magyar labdarúgó-válogatott 3–1-re legyőzte idegenben Azerbajdzsánt a 2020-as Európa-bajnokság selejtezőjének harmadik fordulójában. Marco Rossi csapata az első félidőben Willi Orbán góljával került előnybe, majd a fordulás után növelni tudta azt a hazaiak szépítő találata ellenére is.

Kapitányuk nélkül is négy gólig jutottak a spanyolok

Most sem ülhetett le a spanyol válogatott kispadjára a hivatalosan családi okok miatt otthon maradó kapitány, Luis Enrique, de választottjai nélküle is simán elintézték Feröert a labdarúgó Európa-bajnokság selejtezőjének harmadik fordulójában.

A Chelsea egy félidőnyi szenvedés után kiütötte az Arsenalt

A tizedik Európa-liga-döntőt Azerbajdzsán fővárosában, Bakiban rendezték meg, ahol a gól nélkül lejátszott első félidő után a másodikban a Chelsea négy gólt lőtt az Arsenalnak (4–1), így megnyerte a trófeát.

Kupaarannyal búcsúzott a Bayerntől a Robben, Ribéry, Rafinha trió

Volt pár helyzete a Leipzignek a Bayern München elleni Német Kupa-döntőben, de gólja nem, így a bajnokságot is megnyerő bajorok három gólt szerezve újabb trófeát nyertek. A Bayernben most lépett utoljára pályára Arjen Robben és Franck Ribéry, és búcsúzott Rafinha is.

F1: Wéber Gábor lett Szujó Zoltán utódja a közvetítéseknél

Röviddel ezelőtt hivatalos honlapján közölte az M4 Sport, hogy kik és milyen felállásban közvetítik majd a jövő hétvégi F1-es Monacói Nagydíj eseményeit. Szujó Zoltán vezető kommentátor távozása után az ő helyét az eddigi állandó szakértő, Wéber Gábor veszi át, aki a csatorna új koncepciója értelmében minden szabadedzésen, időmérőn és versenyen más-más társat kap maga mellé.

Diósgyőr: háromgólos sikerrel biztos bennmaradás

A kiesés ellen hajtó Diósgyőri VTK hazai pályán 3–0-ra megverte a bronzéremre hajtó Újpestet a labdarúgó NB I 33. (utolsó) fordulójában.

Győzött a Ferencváros az idénybeli utolsó hazai mérkőzésén

A bajnoki címet már korábban megszerző Ferencváros 2–1-re legyőzte odahaza a bronzéremért harcoló Debrecent a labdarúgó NB I 32., utolsó előtti fordulójában.

Puskás Akadémia: egy góllal kettőt egy csapásra

Legyőzte idegenben az Újpestet a Puskás Akadémia a labdarúgó NB I utolsó előtti, 32. fordulójában, így biztossá vált, hogy a felcsútiak a következő idényben is az élvonal tagjai lesznek.

Kísért a múlt: csodát tett a Liverpool, kiütötte a Barcelonát

A Liverpool hazai pályán 4–0-ra legyőzte a Barcelonát a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjének visszavágóján, így az első mérkőzésen összeszedett háromgólos hátrányát ledolgozva bejutott a fináléba. Az angol csapat ellenfélre vár, a másik ágon az Ajax és a Tottenham küzd a döntőbe kerülésért.

Remek hangulat, telt ház, Fradi-siker a derbin

A már bajnok Ferencváros remek hangulatú derbin 2–1-re legyőzte odahaza az Újpestet a labdarúgó NB I 31. fordulójának záró mérkőzésén.

Fontos győzelmet aratott a DVTK a Mol Vidi ellen

A kiesés elől menekülő Diósgyőr legyűrte odahaza a már biztos ezüstérmes Mol Vidi FC-t a labdarúgó NB I 31. fordulójában.

A Liverpool csak erőlködött, fél lábbal döntőben a Barcelona!

Fél lábbal a Bajnokok Ligája fináléjában van a Barcelona, mivel a Liverpool elleni elődöntő első felvonásán otthon 3–0-ra győzni tudott. A vendégek erejéből csak egy kapufára futotta a mérkőzésen.

Rayo–Real Madrid: sima győzelem, ahogyan azt várni lehetett

Nagy meglepetésre kikapott a Real Madrid a La Liga a forduló előtti sereghajtójától, a Rayo Vallecanótól a La Liga 35. fordulójában.

Budaörsi bravúr Zalában, feljutó helyen a Kaposvár

Messzebb került a feljutástól a Gyirmót a labdarúgó NB II vasárnapi, 34. fordulójában. Hannich Péter együttese 3–1-re kikapott Siófokon, és visszacsúszott a negyedik helyre. A Kaposvárnak, ha nehezen is, de sikerült legyűrnie a Tiszakécskét, és ezzel már feljutó helyen áll az újonc somogyi csapat. Nemcsak a bajnoki címet, még a feljutást sem tudták ünnepelni Zalaegerszegen, mert a Budaörs másfél félidőt emberhátrányban játszva is legyőzte a listavezetőt. Az alsóházban nem bírt egymással a kieső helyen álló Monor és a Mosonmagyaróvár, a Cegléd viszont első 2019-es diadalát aratta a Budafok felett, és ellépett a sereghajtó pozícióból.

Bajnok lett a Fradi, de kikapott a Honvédtól

A Bp. Honvéd 3–2-re legyőzte az ettől függetlenül a bajnoki címet már korábban megszerző Ferencvárost a labdarúgó NB I 30. fordulójának záró mérkőzésén.

Döntött a Mol Vidi és a Puskás Akadémia: bajnok lett a Ferencváros!

A Mol Vidi FC nem bírt odahaza a Puskás Akadémiával a 30. fordulóban, így az 1–1-es döntetlennek köszönhetően a Ferencváros már megnyerte a 2018–2019-es NB I-es labdarúgó-bajnokságot!

Mané és Szalah villogott, a Pool gálázott

A Liverpool 5–0-ra nyert odahaza az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 36. fordulójának nyitó mérkőzésén a már kiesett Huddersfield ellen.

Összezuhant a Szeged a végén, nyolc góllal nyert a Vardar

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén az északmacedón Vardar Szkopje 31–23-ra legyőzte a Mol-Pick Szegedet, így jelentős előnnyel várhatja a magyarországi visszavágót.

Mire Messi beállt, már el is dőlt a Barcelona bajnokija

A bajnoki cím felé menetelő katalánokat a Deportivo Alavés sem tudta megállítani: a Barcelona 2–0-s sikere azt jelenti, hogy szerdán máris bajnok lehet a csapat, ha kikap a Valencia ellen a második helyen álló Atlético Madrid.