Női röpi Eb: könnyed magyar siker, látványos pontokkal

A magyar válogatott simán (3:0) megverte az Európa-bajnoki újonc Észtországot a kontinenstorna C-csoportjának első fordulójában.

Ferencváros: gól nélküli döntetlen az El-párharc első felvonásán

Gól nélküli döntetlenre végzett a magyar bajnok Ferencváros Litvániában az FK Suduva ellen az Európa-liga csoportköréért zajló párharc első felvonásán. Visszavágó a jövő héten.

Pogba elpuskázott büntetője két pontjába került az MU-nak

A Manchester United 1–1-es döntetlenre végzett a nyáron alaposan megerősödő Wolverhampton otthonában az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 2. fordulójának záró mérkőzésén, de nyerhetett is volna, ha Paul Pogba nem hagy ki egy büntetőt.

Az első percben gólt kapott a Fehérvár – öttel válaszolt!

Ugyan már az első percben vezetett a Diósgyőr a Mol Fehérvár FC otthonában, a végén a hazaiak örülhettek, mert öt gólt szerezve az övék lett a három pont a labdarúgó NB I 3. fordulójában rendezett mérkőzésen.

Harmadik meccsén is kikapott a Honvéd, most a Kisvárdától

A labdarúgó NB I 3. fordulójában a Budapest Honvéd a Kisvárdát fogadta, és 3–1-es vereséget szenvedett, így az előző idényben negyedik helyen záró kispestiek háromból három bajnoki mérkőzésüket is elveszítették.

A paksi csereember gyorsan betalált, de az Újpest pontot mentett

1–1-es döntetlent játszott egymással az Újpest és a Paks a labdarúgó NB I harmadik fordulójában az Illovszky Rudolf Stadionban.

Egygólos FTC-győzelem rengeteg kihagyott helyzettel

Két elhalasztott mérkőzés után a Ferencváros is megkezdte szereplését az NB I-ben, méghozzá a 3. fordulóban, az újonc Kaposvár ellen. Bár rögtön az elején sikerült a hazaiaknak megszerezniük a vezetést, később számolatlanul hagyták ki a helyzeteket, így maradt a sovány győzelem (1–0).

Ötgólos mérkőzésen nyert a Debrecen az újonc ellen

A mérkőzés előtt és a mérkőzés közben is hatalmas hibákat követett el a Zalaegerszeg, így 3–2-re kikapott a Debrecen otthonában.

Aduriz csodagóljával megverte a Bilbao a Barcelonát

A spanyol labdarúgó-élvonal, a La Liga rajtján a 38 éves támadó, Aritz Aduriz csodás góljával az Athletic Bilbao megverte a címvédő Barcelonát.

Adrián hibája után hőssé vált: újabb trófeát nyert a Liverpool

Tizenegyesekkel a Liverpool nyerte meg az Európai Szuperkupát 2019-ben Isztambulban, 120 percnyi játékot követően 2–2-re végzett a Chelsea ellen, majd a szétlövést megnyerte. A Pool mind az öt tizenegyesét belőtte, a túloldalon pedig az utolsóként érkező Tammy Abraham hibázott. Az edzőként 800. mérkőzését vívó Jürgen Klopp ismét történelmet írt: az első német edző lett, aki magasba emelheti a trófeát.

Csak a szurkolás volt BL-szintű: négy gólt kapott odahaza a Fradi

Hiába az idegenbeli döntetlen, a Ferencváros labdarúgócsapata hazai pályán súlyos, négygólos vereséget (0–4) szenvedett a Dinamo Zagrebtől a Bajnokok Ligája-selejtező harmadik körének visszavágóján. A horvátok még egy büntetőt is kihagytak a hajrában. A magyar bajnok az Európa-ligában folytatja, ott a csoportkörért mérkőzik meg, egy, a mostaninál sokkal gyengébb ellenféllel.

Saját magát verte meg a Puskás Akadémia a Mol Fehérvár ellen

A helyzetek garmadáját kihagyó házigazda, a Puskás Akadémia FC vendégeként 2–0-ra nyert a ziccereivel jobban gazdálkodó Mol Fehérvár FC a labdarúgó NB I 2. fordulójában.

Nwobodo bombagólja döntött az Újpest javára

Némi meglepetésre a nagyon tartalékos Újpest 2–1-re győzni tudott a Diósgyőr otthonában a labdarúgó NB I 2. fordulójában.

NB I: elvitte a három pontot Kaposvárról a Mezőkövesd

A végig sokkal jobban játszó Mezőkövesd rengeteg helyzetet kialakított a Kaposvár ellen a labdarúgó NB I 2. fordulójában, és végül 2–1-re nyert. A végeredmény már az első félidőben kialakult, és a vendégek könnyedén tartották az előnyüket a lefújásig. Ezzel a Mezőkövesd két győzelemmel, a Kaposvár két vereséggel áll.

A nagy fölényben játszó Mezőkövesd győzött Kaposváron

Reményt adó döntetlen: nem kapott ki Zágrábban a Fradi!

A magyar bajnok Ferencváros 1–1-es döntetlenre végzett a Dinamo Zagreb otthonában a labdarúgó Bajnokok Ligája harmadik selejtezőkörének első mérkőzésén.

Négy gólt rúgott odahaza az újoncnak a Mol Fehérvár

A Mol Fehérvár FC hazai pályán 4–2-re legyőzte az újonc Kaposvári Rákóczi FC-t a labdarúgó NB I új idényének 1. fordulójában.

A Diósgyőr hátrányból győzte le a Honvédot

Hiába szerzett vezetést a Honvéd és támadott jóval többet Diósgyőrben, vesztesen hagyta el a pályát a labdarúgó NB I 1. fordulójában, mert a helyzeteit kihagyta. A DVTK viszont jól védekezett és pontosabbnak bizonyult a kapu előtt.

Arculcsapás: kiejtette a Vaduz a Fehérvár FC-t!

Az Európa-liga második selejtezőkörének visszavágóján a Fehérvár FC 2–0-s vereséget szenvedett a liechtensteini FC Vaduz otthonában, és ezzel kiesett a további küzdelmekből.

Nem kapott ki Máltán a Ferencváros, ez továbbjutást ért

A magyar bajnok Ferencváros labdarúgócsapata a hazai kétgólos siker után 1–1-re végzett Máltán a Valletta FC ellen, így a zöld-fehérek jutottak be a Bajnokok Ligája selejtezőjében a harmadik körbe.