Honvéd: idén másik csapattal kötnek kooperációs szerződést

Az NB I-es Budapest Honvéd a hivatalos honlapján bejelentette, a 2020–2021-es idényre a Siófokkal ír alá együttműködési megállapodást a másodosztályú klubok közül.

NB I: Semmi nem predesztinált bennünket az Európa-ligára – Kuttor

Véget ért a 2019–2020-as NB I-es labdarúgóidény. A 33. fordulóban mind a hat meccset szombaton rendezték – íme, a 12 edző értékelése az évad utolsó játéknapjáról.

NB I: fordított és nyert a Puskás Akadémia a Honvéd ellen

Hamar megszerezte a vezetést a Pancho Arénában a Honvéd az NB I 33. fordulójában, de Nagy Zsolt kiegyenlített még az első félidőben, a folytatásban pedig Slagveer góljával fordítottak a házigazdák.

Fordított a Puskás a Honvéd ellen – dobogós lett a Felcsút

Hamar megszerezte a vezetést a Pancho Arénában a Honvéd az NB I 33. fordulójában, de Nagy Zsolt egyenlített még az első félidőben, majd a folytatásban Slagveer góljával fordítottak a házigazdák.

A 4. leghosszabb vidéki sorozat folytatásáért küzd a Loki – benn marad?

A 33. fordulóval lezárul a labdarúgó NB I 2019–2020-as idénye, s két kérdésre még mindig nincs válasz: melyik csapat szerzi meg a nemzetközi kupaindulást jelentő bronzérmet és melyik lesz a másik kieső a Kaposvári Rákóczi mellett? Az utóbbi kérdésre rendkívüli izgalmak közepette születhet meg a felelet. A DVSC sorozatban a 27. idényét tölti az élvonalban, kevés nem fővárosi gárdának volt ilyen szériája – vajon meghosszabbodik-e ez, vagy búcsúzik a hétszeres magyar bajnok?

Honvéd: egy évvel hosszabbított a védelem alapembere – hivatalos

A Magyar Kupa-győztes Budapest Honvéd a hivatalos honlapján bejelentette, horvát labdarúgója, Ivan Lovric egy évvel meghosszabbította szerződését.

Videó: amikor Détári triplázott; 10 gól és 4 büntető a sártengerben

A sportvilág lassan éledezik a koronavírus-járvány miatti kényszerszünetet követően, de mivel archív visszatekintéseink népszerűek voltak olvasóink körében, folytatjuk a videós múltidéző sorozatunkat. Az 1985–1986-os bajnokságra tekintünk vissza, közeleg Mexikó, a pályán válogatott játékosok sora a tíz gólt hozó Bp. Honvéd–MTK-VM (5–5) találkozón.

Pontrekordra hajt a csúcsrangadón a bajnok Ferencváros

A 32., utolsó előtti forduló következik a labdarúgó NB I-ben. A forduló mérkőzése természetesen a második helyezett Mol Fehérvár FC és a bajnok Ferencváros összecsapása, igaz, már mindkét csapat helye biztos, tehát „csak” a presztízs a tét. Eldőlhet a bronzérem sorsa (a Mezőkövesd és a Puskás Akadémia verseng, előbbi már most megszerezheti a harmadik helyet), illetve kieshet a DVSC.

NB I: nagyon furcsa öngól döntött a ZTE bennmaradásáról

A Zalaegerszegi TE Batik Bence furcsa öngóljával és Babati Benjámin hajrában szerzett találatával 2–0-ra legyőzte a Budapest Honvédot a labdarúgó NB I 31. fordulójának péntek esti nyitó mérkőzésén. Ezzel a ZTE a Honvédot is megelőzve feljött a tabella ötödik helyére, és biztossá tette az élvonalban maradását.

Videó: micsoda labdaérintés, Pisont előhúzott valamit a régiből

Pisont István, a Budapest Honvéd vezetőedzője a Zalaegerszeg elleni NB I-es bajnoki mérkőzésen előhúzott valamit a régi tudásából: a kispesti csapat egykori klasszisa egy kifelé repülő labdát egyérintőből, külsővel rúgott vissza a pályára.

104 éve nem látott szériát érhet el az FTC az Újpest ellen

A hétközi fordulóban eldőlt az aranyérem és az ezüstérem sorsa, az egyik kieső is megvan már, de a bronzérem és a másik kieső hely sorsa még nyitott. Két rangadó is lesz a hétvégén: a Ferencváros az Újpestet fogadja, míg a harmadik helyét megtartani igyekvő Mezőkövesd a Fehérvárt látja vendégül. A 31. forduló a DVSC–DVTK mérkőzéssel zárul, melyet a végveszélyben levő debrecenieknek mindenképpen meg kellene nyerniük.

MLSZ: Bódi idénye véget ért, a Fradi egymilliós büntetést kapott

A Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága csütörtöki ülésén hárommérkőzéses eltiltást szabott ki Bódi Ádámra, a Debrecen játékosára.

NB I: ennyien látták a tévében a Fradi bajnokká válását

213 ezren nézték végig a tévében a Budapest Honvéd–Ferencvárosi TC (0–2) labdarúgó-mérkőzés élő közvetítését kedd este, amivel az M4 Sport a meccs adásideje alatt a második legnézettebb csatorna volt Magyarországon.

NB I: a Honvéd legyőzésével bajnok lett a Ferencváros

Gól nélküli első félidő után a Ferencváros a második játékrész első perceiben két találatot szerezve 2–0-ra legyőzte a Budapest Honvédot a labdarúgó NB I 30. fordulójának kedd esti mérkőzésén. Ezzel a bajnokság hátralévő mérkőzéseinek eredményeitől függetlenül biztossá vált, hogy az FTC 31. alkalommal is magyar bajnok.

Amikor majdnem vett egy vb-ezüstérmes brazil zsenit az Újpest!

Újonnan induló sorozatunkban megvizsgáljuk, hogy a közelmúltbeli első osztályú labdarúgó-bajnokságokban milyen szerepet töltöttek be a sokszor emlegetett légiósok. Felelevenítünk remek játékosokat és olyan külföldieket is, akik csak átszállójegyet váltottak a magyar futballba, és méltán szőttek fátylat emlékükre az illó évek. Ezúttal a 2004–2005-ös NB I-es idényt idézzük fel.

Bajnokavatás még nem lehet, de az FTC közel kerülhet az aranyhoz

Folytatódik a sűrű program a labdarúgó NB I-ben: a 29. forduló következik, mely pénteken a kupadöntő „visszavágójával”, azaz a Mezőkövesd–Budapest Honvéd mérkőzéssel kezdődik, s vasárnap a Mol Fehérvár FC–Újpest FC találkozóval zárul.

Olaszország: Sannino a Honvédról, a scudettóról és Dybaláról is beszélt

Giuseppe Sannino a tuttomercatoweb.com-nak adott bővebb interjút, amelyben kitért korábbi klubjára, a Honvédra, a Juventus–Lazio bajnoki versenyfutásra, Simone Inzaghi vezetőedzőre, Paulo Dybalára és a Palermóra is.

Videó: a labdaszedő miatt hagyta ki a büntetőt? Nikolics reagált

Mint arról beszámoltunk, a labdarúgó NB I 28. fordulójának keddi játéknapján a kupagyőztes Budapest Honvéd pályaválasztóként 1–1-es döntetlent játszott a Mol Fehérvár FC-vel. A székesfehérvári együttes gólját szerző Nikolics Nemanja a 17. percben tizenegyest hibázott, a mérkőzés utáni interjújában erről is szót ejtett.

NB I: nem bírt egymással a Honvéd és a Mol Fehérvár

A labdarúgó NB I 28. fordulójának keddi játéknapján a kupagyőztes Budapest Honvéd pályaválasztóként 1–1-es döntetlent játszott a Mol Fehérvár FC-vel.

Sokba került a kihagyott 11-es: a Fehérvár ikszelt a Honvéddal