Haladás: orrcsonttörés után arccsonttörés és agyrázkódás

A labdarúgó NB I-ben szereplő Haladás hivatalos oldalának tájékoztatása szerint Karol Mészáros súlyosan megsérült az Újpest elleni bajnokin, és lehet, hogy ebben a szezonban már nem léphet pályára.

NB I: döntetlent játszott a Haladás az Újpest ellen

Hiába szerzett gyorsan vezetést a veszélyzónában tanyázó Haladás az Újpest ellen a labdarúgó NB I 31. fordulójában, a győzelmet nem sikerült megszereznie, mert a vendégek egyenlítettek. Így a Haladás továbbra is veretlen új stadionjában, de az egy pont még kevés a biztos bennmaradáshoz.

Az Újpest elleni döntetlennel még nem lehet nyugodt a Haladás

Ritka, amire a Fradi készül: 12 éve nem fordult meg a hajrában az aranycsata

A véghajrára fordult a labdarúgó NB I mezőnye: következik a 31. forduló a bajnokságban. Sem bajnokcsapat, sem kieső nem lesz még ebben a fordulóban, de most már minden botlás végzetes lehet. A listavezető Videoton FC a kiesés ellen harcoló Vasashoz látogat, üldözője, az előző fordulóban óriási lehetőséget elpuskázó Ferencváros pedig dél-pesti derbit vív a Bp. Honvéddal. Következzenek a 31. kör statisztikai érdekességei!

NB I: első és utolsó perces izgalmak – 30. forduló, összefoglalók

A labdarúgó NB I 30. fordulója is bővelkedett az izgalmakban: Mezőkövesden és Debrecenben például a találkozók elején zajlottak az izgalmak, a Groupama Arénában meg a végén. A Ferencváros otthonában a hajrában történtek után a táblázat élére ugrott a Videoton, a Diósgyőr pedig kieső helyre esett vissza újabb vereségét követően. A Paks otthonában nyert a Honvéd, Újpesten pedig a Puskás Akadémia. Íme, a forduló gólösszefoglalója.

Videoton–Haladás: sokkal simább a vártnál

A bajnoki címre hajtó Videoton 3–0-s győzelmet aratott Felcsúton a vártnál sokkal gyengébb futballal kirukkoló Haladás ellen a labdarúgó NB I 30. fordulójában.

Hat éve nem látott gödörben a Diósgyőr; a Vidit ritkán sújtja ilyen gólaszály

Már csak négy forduló van hátra a labdarúgó NB I 2017–2018-as szezonjából, a bajnoki címért, a bronzéremért és a kiesés ellen folytatott csata még nyitott. A Videoton FC–Ferencváros találkozó (0–0) nem hozott előnyt egyik csapatnak sem, és nem is feltétlenül volt a legjobb reklám a bajnokságnak – a két aranyesélyes közül a listavezető Fradi a Vasast fogadja, a Videoton a Haladást.

NB I: a labda helyett Varga a hálóban – 29. forduló, gólösszefoglaló

A labdarúgó NB I 29. fordulójában a bajnoki címért küzdő Videoton és a Ferencváros rangadóján nem esett gól, míg a Haladás és a Puskás Akadémia mérkőzésén ötöt is láthattak a nézők. A Honvéd és a Debrecen találkozóján is esett négy, a DVTK és a Mezőkövesd, valamint a Vasas és a Paks összecsapása egyaránt 1–0-s vendégsikerrel zárult. A jelenleg a tabella utolsó helyén álló Balmazújváros otthon ikszelt az Újpesttel. Íme, a forduló gólösszefoglalója.

NB I: hátrányból fordítva verte a Haladás a Puskás Akadémiát

A labdarúgó NB I 29. fordulójában a Haladás hazai pályán 3–2-re legyőzte a Puskás Akadémiát. A forró hangulatú találkozó elején a vendégek büntetőből szereztek vezetést, de Karol Mészáros révén hamar egyenlített a Haladás. Szünet után Wils, majd Williams is betalált, a felcsúti együttes erejéből pedig már csak a szépítésre futotta.

Szombathelyen véget ért a PAFC ötmeccses veretlenségi sorozata

A labdarúgó NB I 29. fordulójában a Haladás gólgazdag mérkőzésen, hátrányból felállva győzte le a vendég Puskás Akadémiát. A vasiak sikerének köszönhetően megszakadt a felcsúti együttes ötmeccses veretlenségi sorozata. Henty büntetőből már az 5. percben előnyhöz juttatta a PAFC gárdáját, ám a szombathelyieknek még az első negyedórában sikerült egyenlíteniük. A második félidő közepén három perc leforgása alatt két gólt is szerzett a Haladás, előbb Wils fejjel, majd Williams lábbal talált be. A hajrában Henty újabb találata tette izgalmassá a meccset.

Öt emlékezetes Vidi–Fradi – folyatódik-e a 13 hónapos hazai sikerszéria?

„Aranyrangadó” következik a labdarúgó NB I-ben, hiszen a második helyen álló Videoton FC az éllovas Ferencvárost fogadja a 29. forduló csúcsmérkőzésén, és már matematikailag is biztos, hogy e két klub között dől el az elsőség. Visszatekintünk a két csapat egymás elleni legemlékezetesebb csatáira, de persze történelmi háttér és statisztikák segítségével „végigvesszük” a többi találkozót is. Stadionavató és kiesési „rangadó” jön Diósgyőrben, a Honvéd és a Debrecen pedig a 3. hely szempontjából vív fontos mérkőzést egymással.

NB I: Tóth szabadrúgásgólja; FTC-öröm, Vidi-bánat – összefoglalók

Múlt hét szombaton rendezték meg a labdarúgó NB I 28. fordulóját. A Ferencváros 2–1-re fordított a Haladás ellen, így visszavette a vezetést a tabellán a Videotontól, amely 1–0-ra kikapott Pakson. Debrecenben, Mezőkövesden és Felcsúton egyaránt potyogtak a gólok, az Újpest Novothny Soma góljával győzte le a DVTK-t. Íme, a 28. körben rendezett mérkőzések összefoglalói!

Női röpi Extraliga: egyenlített a Haladás az osztályozón

A Haladás három játszmában legyőzte a vendég Kaposvárt a női röplabda Extraliga osztályozójának második, vasárnapi mérkőzésén, ezzel egyenlített.

Videó: így fordított a Ferencváros a Haladás ellen

Mint ismert, a Haladás labdarúgócsapata David Williams korai góljával már a 7. percben megszerezte a vezetést a Ferencváros vendégeként, de a hazaiak a második félidőben fordítani tudtak. Tekintse meg a meccs találatait!

FTC: „A Videoton elleni meccsen eldőlhet a bajnoki cím sorsa”

A Ferencváros hazai pályán hátrányból fordítva 2–1-re nyert a Haladás ellen, így a Videoton paksi botlását kihasználva visszavette a vezetést az NB I-es tabellán. Az NSO Tv stábja Lovrencsics Gergővel beszélgetett a mérkőzés után. A Fradi középpályása elárulta, jó érzésekkel várja a jövő heti, Videoton elleni rangadót, és úgy véli, azon a mérkőzésen eldőlhet az aranyérem sorsa.

NB I: Ha úgy akarunk játszani, mint Sergio Ramos vagy Marcelo, akkor... – Doll

A labdarúgó NB I 28. fordulójának záró mérkőzésén a Ferencváros hazai pályán 2–1-re fordított a Haladás ellen, így a Videoton paksi botlását kihasználva visszavette a vezetést a tabellán. A lefújást követően a két vezetőedző, Thomas Doll és Michal Hipp értékelt.

NB I: a Ferencváros otthon fordított a Haladás ellen

A labdarúgó NB I 28. fordulójának záró mérkőzésén a Ferencváros hazai pályán 2–1-re fordított a Haladás ellen, így a Videoton paksi botlását kihasználva visszavette a vezetést a tabellán.

Nagyot fordított, így a tabella élére állt a Ferencváros

A szurkolók agyába égett, mi történt 20 évvel ezelőtt az Újpest–Diósgyőrön

Hat szombati mérkőzéssel folytatódik a labdarúgó NB I, ezúttal a 28. fordulót bonyolítják le. A két pont előnnyel listavezető Videoton FC Paksra látogat, üldözője, a Ferencváros a Haladást fogadja. A harmadik helyen álló Újpest FC a Bódog Tamás vezetőedzőtől a hét közben megváló DVTK-val csap össze. Háttér és statisztikák a 28. kör elé.

Haladás: a kapus elhagyhatja a kórházat, nem emlékszik, mi történt

Két hét múlva kezdheti el az edzéseket a Haladás labdarúgócsapatának kapusa, Gyurján Márton, aki rémisztő jelenet főszereplője lett a Balmazújváros elleni bajnokin.