Futsal: csonka idény, csonka érmet kapott az FTC – kép

Mint ismert, a Magyar Labdarúgó-szövetség március 16-án azonnali hatállyal felfüggesztette a szövetség valamennyi szervezett versenyprogramját, így az élvonalbeli futsalbajnokságot is. A liga küzdelmei nem folytatódtak, így a csapatok megkapták az érmeket az MLSZ-től – mint a harmadik helyen végző Ferencváros bejegyzéséből kiderül, a félbeszakított idény miatt csonka érmeket kapnak a játékosok.

Futsal: magyar válogatott játékost igazolt a DEAC

A férfi futsal NB I-ben szereplő DEAC szerződtette Siska Gergőt – tudatta a klub a hivatalos honlapján.

Futsal NB I: visszatér Olaszországból a válogatott alapembere

Újra az MVFC Berettyóújfalu játékosa lesz Rábl János válogatott futsalos – adta hírül a hajdúsági klub a hivatalos honlapján.

Futsal: 23 év után megvonják a támogatást a korábbi NB I-es bajnoktól

Váratlanul érte a Rubeola FC Csömört a Pest megyei nagyközség levele, amelyben jelezte, a jövőben nem kívánja támogatni az egyesületet – olvasható a futsal NB I-es csapat hivatalos Facebook-oldalán.

Futsal: magyar válogatott kapust igazolt a Veszprém

A férfi futsal NB I-ben szereplő Veszprém szerződtette Sásdi Bálintot – adta hírül a gárda a hivatalos honlapján.

Futsal: az FTC hosszabbított vezetőedzőjével – hivatalos

A Ferencváros NB I-es futsalcsapata meghosszabbította Madarász János vezetőedző idény végén lejáró szerződését – számolt be róla a fradi.hu.

Futsal: két légiósával is szerződést bontott a Haladás

A futsal NB I-ben szereplő Haladás két brazil játékosával is szerződést bontott – olvasható a vaol.hu-n.

Futsal NB I: három üres kapus gólt lőtt az FTC Budaörsön

Az FTC 5–3-ra győzött az Aramis vendégeként a futsal NB I felsőházának hétfői játéknapján, és feljött a tabella harmadik helyére. Az alsóházban a Veszprém 2–1-re nyert Kecskeméten.

Futsal NB I: négy góllal nyert a Berettyóújfalu

Péntek este két mérkőzést rendeztek a futsal NB I rájátszásában: a felsőházban a Berettyóújfalu 4–0-ra verte vendégét, a Nyírgyulajt, az alsóházban a DEAC az utolsó percben mentett pontot a Rubeola otthonában (2–2).

Futsal NB I: a Haladás egy négyessel küldte haza az Aramist

A Haladás hazai pályán 4–0-ra legyőzte az Aramist a férfi futsal NB I rájátszásának 1. fordulójában, a felsőházban.

Futsal NB I: egygólos Haladás-siker a DEAC ellen

A férfi futsal NB I 18. fordulójának keddi játéknapján a Haladás 3–2-re legyőzte a DEAC-ot, a sereghajtó Kecskemét pedig hazai pályán kapott ki a Veszprémtől.

Futsal NB I: hétgólos meccsen nyert a ligaelső Berettyó

A listavezető Berettyóújfalu 4–3-ra legyőzte az Aramist a futsal NB I pénteki játéknapján. Hengerelt az FTC, amely hétszer volt eredményes a Nyírgyulaj ellen.

Futsal NB I: Tatai – három gól, egy öngól; a 6 Fradi-találat sem ért sikert

A férfi futsal NB I 17. fordulójának záró mérkőzésén a Ferencváros idegenben 6–6-os döntetlent játszott a Veszprémmel.

Futsal NB I: ráijesztett a Rubeola a címvédőre; nyert a Haladás

A férfi futsal NB I 17. fordulójában a harmadik helyen álló Nyírgyulaj otthon 5–0-ra kikapott a Dunaferrtől.

Futsal NB I: a DEAC hazai pályán kiütötte a Kecskemétet

A futsal NB I 17. fordulójának pénteki játéknapján a DEAC 7–1-re legyőzte a Kecskemétet.

Futsal NB I: sima Haladás-siker; a végén csapott le a Veszprém

A Haladás 5–2-re legyőzte a Rubeolát a férfi futsal NB I hétfői játéknapján. A Veszprém idegenben nyert a Dunaferr ellen.

Futsal NB I: a szünetre megvolt a fradista mesternégyese

A Berettyóújfalu az utolsó percben szerzett góllal győzte le 5–4-re a Nyírgyulajt a futsal NB I 16. fordulójának pénteki rangadóján. Az Aramis és az FTC szintén hazai pályán könyvelt el győzelmet, utóbbiban Rábold Richárd négy gólt szerzett – mindegyiket az első félidőben.

Futsal NB I: a sereghajtó pontot csent az éllovastól

A sereghajtó Veszprém hazai pályán 3–3-as döntetlent harcolt ki az éllovas Berettyóújfalu ellen a futsal NB I 15. fordulójának pénteki játéknapján. A Rubeola hazai pályán, az FTC és a Dunaferr idegenben gazdagodott három ponttal.

Futsal NB I: Dróth adta meg a kegyelemdöfést a Veszprémnek

A futsal NB I két élcsapata közül az éllovas Berettyóújfalu a Kecskemétet (6–1), a Haladás a Veszprémet (5–1) győzte le magabiztosan a bajnokság 14. fordulójában pénteken. A szombathelyiek ötödik gólját Dróth Zoltán szerezte a találkozó utolsó percében. A Haladás hátránya továbbra is hat pont a tabellán a Berettyó mögött.

Futsal NB I: Dunaújvárosban ért véget a Fradi pocsék szériája

A férfi futsal NB I 14. fordulójának nyitó mérkőzésén a Ferencváros idegenben 3–1-re legyőzte a Dunaferrt, ezzel megelőzte riválisát. A fővárosi csapat győzelmével ötmeccses vereségszériát zárt le.