Futsal NB I: negyedszer lett bajnok a Berettyóújfalu

A Berettyóújfalu hazai környezetben 5–1-re legyőzte a három kulcsjátékosát is nélkülöző Haladást a futsal NB I döntőjének ötödik mérkőzésén, ezzel 3–2-es összesítéssel megnyerte az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcot, és fennállása során negyedszer elhódította a bajnoki címet.

Futsal NB I: a Haladás nyerte a döntő második meccsét

A Haladás győzelmével folytatódott a futsal NB I döntője: a hazaiak 3–1-re verték a Berettyóújfalut a finálé második mérkőzésén.

Futsal NB I: a Veszprém nyerte a bronzcsata első meccsét

A Veszprém hazai pályán 5–2-re legyőzte a Dunaferrt a futsal NB I bronzcsatájának péntek este megrendezett első mérkőzésén. A hetedik helyért zajló párharcban a DEAC, a kiesés elkerüléséért vívott párbajban a Szigetszentmiklós került előnybe.

Futsal NB I: Dróthék nem hibáztak, döntős a Haladás

A Haladás hazai környezetben 4–2-re legyőzte az Aramist a futsal NB I felsőházi rájátszásában, ezzel biztossá vált, hogy a B-csoport győzteseként bejut a bajnoki döntőbe.

Futsal NB I: rangadót nyert, a döntő közelébe került a Haladás

Idegenben nyert rangadót a Haladás futsalcsapata, amely az NB I rájátszásának B-csoportjában az azonos pontszámmal álló Veszprém otthonába látogatott, és Samuel Sánchez, valamint Dróth Zoltán két-két góljának köszönhetően 5–0-ra nyert.

Videó: Tottit kicselezte, de egy életre megbánta

Bár Francesco Totti hivatalosan már 2017-ben bejelentette visszavonulását, ez azért nem jelenti azt, hogy többet pályára sem lép az olasz legenda. Vagy azt, hogy bármit is felejtett volna…

Futsal NB I: a Dunaferr és a BME is idegenben nyert

A Dunaferr a Debrecen (2–1), a BME pedig az Aramis ellen nyert (5–4) a férfi futsal NB I középszakaszának pénteki játéknapján.

Futsal NB I: a Nyírgyulaj és a Veszprém is győzött

A Nyírgyulaj utolsó perces találattal 6–5-re legyőzte a BME-t a férfi futsal NB I középszakaszában a 7. fordulóban, a B-csoportban.

Futsal: a Fradié a bajnoki cím, de a feljutás még nincs meg

Keleten a Ferencváros, Nyugaton az ETO SZC biztosította be bajnoki címét a futsal NB II-ben. A két együttes egymással csap össze az első osztályba való feljutásért.

Futsal: a férfiválogatott másodszor is legyőzte Dániát

A magyar férfi futsalválogatott pénteki sikerét követően szombaton is legyőzte Dánia csapatát a Budapesten rendezett barátságos mérkőzésen.

Futsal: tragédia Dunakeszin, 20 évesen elhunyt a Kinizsi játékosa

A harmadosztályú futsalbajnokságban szereplő Dunakeszi Kinizsi hivatalos honlapján számolt be a tragikus hírről: 20 éves játékosa, Szabó Bence autóbalesetben elhunyt.

Futsal: győzelemmel zárta a poreci tornát a magyar válogatott

A magyar futsalválogatott kedden 5–2-re legyőzte Svédországot a négycsapatos poreci felkészülési viadal harmadik, utolsó fordulójában. Az esemény eredményközlője szerint a magyarok – akik tavaly megnyerték a tornát – ezúttal Montenegró mögött a második helyen végeztek.

Futsal: poreci tornára utazott el a férfiválogatott

A magyar férfi futsalválogatott tavaly ősszel a szlovén, a bosnyák, a görög és a kuvaiti válogatottat legyőzve nyert tornát a horvátországi Porecben. A Turzó József vezette csapat most visszatért a tengerparti városba, ahol egy újabb felkészülési viadal vár rá. Szombaton Montenegró, vasárnap Tádzsikisztán, jövő kedden Svédország lesz a mieink ellenfele.

Futsal NB I: nyolcgólos rangadót nyert meg a Berettyóújfalu

A Berettyóújfalu 5–3-ra legyőzte a Dunaferrt a futsal NB I középszakaszának A-csoportjában.

Futsal NB I: a Haladás legyőzte, és megelőzte a Veszprémet

A Haladás hazai pályán 4–1-re legyőzte a Veszprémet a futsal NB I középszakaszának csütörtöki játéknapján, és feljött a B-csoport második helyére.

Futsal: U19-es válogatottunk nem jutott ki az Eb-re

Nem jutott ki a szeptemberi, lettországi Európa-bajnokságra az U19-es magyar futsalválogatott, mert csak a harmadik helyen végzett grúziai selejtezőcsoportjában. A mieink a nyitányon a házigazdát 5–2-re megverték, utána viszont Spanyolországtól (0–3) és Törökországtól (3–7) is kikaptak.

Futsal NB I: a Berettyó és a Dunaferr összesen 16 gólt hintett

A Berettyóújfalu, a Dunaferr és az Aramis is fölényes győzelmet aratott a futsal NB I középszakaszának hétfői játéknapján.

Futsal NB I: az éllovas hozta a kötelezőt, nyert a Rubeola is

A Berettyóújfalu érvényesítette a papírformát a futsal NB I pénteki játéknapján, és a DEAC otthonában aratott 4–1-es győzelem után továbbra is százszázalékos a középszakaszban. Mögötte a második helyen a Rubeola áll, amely 3–2-re verte a Dunaferrt.

Futsal MK: hiába Dróth gólja, a Berettyó jutott be a döntőbe

A bajnoki tabella első két helyezettje, a Berettyóújfalu és a Veszprém vívja vasárnap a férfi futsal Magyar Kupa döntőjét a szigetszentmiklósi sportcsarnokban: előbbi együttes Dróth Zoltán csapatát, a Haladást (4–2), míg utóbbi Tatai József triplájával a Dunaferrt verte meg (3–0).

Videó: pazar gól a kisfiútól, erre még Neymar is csettintene!

Az elmúlt napokban egy fiatal fiútól, Bartosz Kusmierczyktől volt hangos a lengyel sportsajtó. Nem véletlenül: a srác a lengyel U11-es futsalbajnokságban szerzett olyan gólt, amilyenről a legtöbb játékos csak álmodhat.